Treść opublikowana przez D4NTE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cisza przed burzą
-
Polecane opony letnie
Za 6 stów dobry dil ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pancie zdrowie wszystkiego najlepszego w Nowym 2015 Roku ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Paniska ale sypie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No u smoka zgaga jak w zespole K2-tech tydzień temu.Spytam od razu czy jutro też jesteście ? Bo jak tak to muszę coś zjeść wcześniej żebym nie musiał z wami iść do kfc [emoji14]olew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Napisz mi na pw ile za nie i jakie parametry one mają- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Pancie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zdrowych i spokojnych Świąt panowie- Jaki olej do 2.0 ALT?
Jak dolewki robisz co tys km to chyba na Twoim miejscu bym nie kombinował- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Luzik...grzeczny byłeś- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka pijoki dzięki za wczorajszego spocika, Panowie było śmiesznie... Ramzes wpuściła Cię stara do domu?- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jest kocur...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Daj znać wcześniej to śmigniemy razem - może się uda ok, będę dzwonił- Folia do przyciemniana-Kraków, gdzie kupic?
Radek w tym wątku masz chłopaka który robi dobrze i cenowo jest w porządku, chłopaki robili i są zadowoleni... http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227842-profesjonalne-przyciemnianie-szyb-oraz-klimatyzacja-samochodowa/- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja dzisiaj spadam na Bielsko więc odpadam PO spocie pojedziesz...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Postaram się zajechać dzisiaj ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do 16 pracuje, popołudniem Ci mogę pomóc...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Foty gdzie- Jaki olej do 2.0 ALT?
- Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Koło na lato najlepiej teraz szukać bo ceny przed sezonem pójdą w górę ;-)- Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Stał będzie podobnie jak na 15 czy 16 musisz tylko dobry profil gumy dobrać... Przy zawiasie 1BA 18" kiepsko wygląda bo duża dziura jest między oponą a nadkolem, przerabiałem to... 17 jak założysz 215/50 będzie i komfort i optycznie lepiej Ja mam gwint i zimę w 17" gumę założyłem 205/50 żeby nie tarło :-P Chłopak z forum ale nie pamiętam nicku - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!