D4NTE
Klubowicze
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda profil: D4NTE
Treść opublikowana przez D4NTE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ładnie się b szóstka prezentowała na tym kole
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ozi Wszystkiego Najlepszego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak tak dalej pójdzie to przy tej mojej diecie to też zacznę bajerować kiełbaski [emoji14]olew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemasz Sebastian. Widzialem cie ostatnio pod hala na kiełbasce hehe. Powrotem co ze ładnie ci się twoja furmanka prezentujeTrzeba było zajechać na bajerkę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To tylko pozory lewa strona to graciarnia bo mam do dyspozycji jeszcze duży parapet przy oknie hehe ciastko do kawy wejdzie... co nie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
+1 Pierwsza rzecz w poniedziałek w pracy to kawa Dmuchnięte z pąpki od materaca. Widzę, że porządek na biurku jak talala...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podatek Ci naliczam :-P Kolega... Wyciekło z miski olejowej...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podatek Ci naliczam :-P- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Masakra....- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do końca miecha tak, później wraca wszystko do "normy"...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
U mnie brzdąc robi pobudkę .... a Ty tak sam z siebie o tej porze ?? W pracy już od 6 niestety... :-/- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka- Polecane opony letnie
Kupiłem takie same nexeny w ubiegłym sezonie, nówki sztuki za ok 1200 zł. Powiem Ci że nissan, kia wypuszcza swoje auta na tych gumach z salonu. Bardzo fajne ciche opony, bardzo dobrze kleją na suchym i na mokrym. Mają ranty ochronne no i są wzmocnione. Za tą kasę rewelacja. Jeździłem na nich do grudnia ubiegłego roku robiąc ok 7k km normalna jazda miasto i trasy i powiem Ci że oznak zużycia nie widać. Mam je naciagniete na feldze 8,5J ;-) Rzuć okiem http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4938350626 ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/15-letni-pilkarz-zenita-rozbil-aston-martina,503218.html Się chłopcy wożą....- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[emoji14]olew: powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!