Treść opublikowana przez D4NTE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[emoji14]olew: no i fajnie... [emoji14]olew: Dzięki za 3 dni dobrej zabawy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Robert Wszystkiego Najlepszego ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zacnie na Ciebie zawsze można liczyć...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
...a u mnie dzisiaj wpadną 18-tki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać z rana
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehe myślę że nie po jednym
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mówiono mi że nie jedziesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jednak jedziesz? Będzie się działo... :-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Super
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Weźmie ktoś kompa na dzisiejszego spota kumpel by podjechał A6 skasować błędy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać z rana http://kontakt24.tvn24.pl/sportowa-toyota-wepchnieta-pod-dostawczego-mercedesa-niecodzienna-kolizja-w-gdyni,161129.html- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
blachy też dobre Ale urwał...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przyjechałem po 21 do krk zmarznięty i powiem Ci że wziąłem prysznic i poszedłem w kimono... po weekendzie zadziałamy w pon wezmę lapka i podrzucę Ci do pracy ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trza będzie przyjechać do Krk na R22 i wrócic po :-D- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać prze...any piątunio dzisiaj...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zostaw go na 16 będzie eko w trasie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pomiędzy 17 a 19 nie będę pod telefonem jak cos. Nie wiem o której wrócę bo mam trasę po pracy poza Krk. Najwyżej po 19zadzwonie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Popołudniem zadzwonię do Ciebie i się dogadamy ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Asus seria x53 ale to na spokojnie w przyszłym tygodniu się zgadamy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ile Ci to czasu zajmie i kiedy masz czas ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
OGr mojego lapka bym Ci podrzucił na czyszczenie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Ja takie kupiłem do siebie. Ale et 28 i 7,5 J. Zakładaj bom ciekaw jak będzie się prezentowała Twoja be sześć na nich - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!