Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. ...a taka brudna była...
  2. bry Michał miał na imię i to jest nr do niego 511-130-555
  3. Dzekson na skrzyżowaniu Monte Cassino i Kapelanki ok godz 17
  4. [emoji14]olew: [emoji14]olew:
  5. Zazdroszczę hebelków a końcówki w końcu takie jak być powinny
  6. jak tam boseron naumiany??? Czacha dymi?
  7. D4NTE odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  8. D4NTE odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    witam. kolego ogólnie ryzykowne jest mięszanie oleji obojętnie jaka to lepkość itd... dużo ci bierze oleju na 1000 tyś km.?? wylej z silnika ten olej, dla altów polecam olej motula 5w40 lub 10w40 już w zależności na jakim kto jeżdzi. ale sam jeżdzę na tym oleju i powiem ci szczerze że mniejsze zużycie oleju jest. a sprawdzałeś odmy itdd czy są ok u ciebie.?? pozdrawiam Rafał Jak możesz napisz mi dokładna nazwę tego oleju bo jak patrzyłem jest kilka rodzajów. Ja mam teraz zalany 5W40 total Quartz. I który jest lepszy MOTULA 5W40 czy 10W40 pozdrawiam..... Z góry dzięki za opdpowiem ci tak 5 w to pelny syntentyk a 10 w to półsyntentyk czyli bardziej uszczelniający silnik gęstsszy jest olej od 5 w. więc jak ci coś bierze oleju to zalej sobie 10W40 . ja mam osobiscie taki wlany olej. i proponuję ci kupić ten olej. a dokładnie Motul 10W40 Synergie + cena okolo 110 zł za 5 litrów. i kup sobie odrazu filtr oleju Nann lub Knecht. bardzo dobre są to filtry i nie drogie. bo ja kupowałem do mojego alta nanna za 23 zł z rabatem. nie kupuj tylko filtrona. pozdrooo i zobaczysz że będziesz miał różnicę jak chodzi o poziom oleju. i powiem ci szczerze żę te silniki nie są że tak powiem do szybkiej jazdy chodzi mi o szybkie ruszanie z wysokich obrotach, spróbuj pojezdzic max do 2,5 tyś obrotów tak do 90 km/h max jezdzij to zobaczysz ze będziesz miał poziom dłużej w normie. ja mam u siebie chociażby tak. pozdroo nan to kaszki dla dzieci robi chodziło CI kolego o filtry Mann Faktycznie dosyć dobre Do ALT najlepszy olej to taki którego będzie brał najmniej Przestałem z nim walczyć leję i śmigam Dobrze mówi ...chociaż po zmianie na motul 10w40 6100s+ zauważyłem jeszcze mniejsze zużycie niż na poprzednim oleju jakim był valvoline maxlife 10w40. ...ale jak to ktoś wyżej napisał...nie ma reguły co by się nie zalało to i tak trzeba dolewać
  9. wp.pl widzieli? Część osób od nas założyło nowe forum... Dante wszyscy już tam jesteśmy nie ma tylko ciebie Kolega... Boserona pewnie też nie ma...bo nie usłyszał...
  10. Powitać wp.pl widzieli? Część osób od nas założyło nowe forum...
  11. Ramzesik dzięki za odwiedziny
  12. Powitać boseron szerokości
  13. Wąski wszystkiego najlepszego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.