D4NTE
Klubowicze
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda profil: D4NTE
Treść opublikowana przez D4NTE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe dzięki Panowie
-
Prostowanie felg
Czaja http://www.felgi-naprawa.krakow.pl/kontakt.php
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
A4 B8 Avant 2.0 TDI CAGA Dotykowa Navi by Szymski
Fajny czarnuszek, powodzenia w modach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Dziękuję chłopaki za miłe słowa Powoli się zbroje :-P Dekory piano i włącznik świateł chrom I LedCree w halogeny Poszukiwania nadal trwają- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- AUDI A4 2.7 td S4 FL BIAŁAS
Piękne autko a środek.... :slina: :slina: :slina:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak też pomyślałem ale warto dopytać... Piłka na com-com zonie o 19:30 za friko (hutnik - suche stawy) jakby ktoś miał ochotę pokopać jest termin i szukam chętnych- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wyrzucało Ci błędu?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i o to chodzi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No we mgle nie dają wiele :-/ ale wyglądają b. dobrze- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej, Grześ jaki typ żarówki w halogeny idzie? Te co miałeś? Led Cree P13W? Jak Wam się sprawdzają te CREE? W B6 śmigałem jak na ledach w dzień, 2 lata miałem je- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej, Grześ jaki typ żarówki w halogeny idzie? Te co miałeś? Led Cree P13W?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Autko mega :slina: :slina: :slina: Rejestracja tam przeszkadza, reszta ok ;-)- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Ledy pasują P&P?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robi robotę ;-)- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Też nad tym ubolewam Panowie taki włącznik http://allegro.pl/wlacznik-swiatel-8k0941531as-audi-a4-b8-8k0-lift-i5307204989.htmlu mnie będzie działał bo cena chyba śmieszna? Jakie Ledy proponujecie w rejestracje by błędu nie wyrzucało?- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Zawieszenie będę szukał 1BV bo koza straszna jest :-P Jestem za- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Ja się go dopiero uczę jak to jest trzy strefowa to taka jest :-) zaraz poprawię dzięki za do informowanie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Zdjęcia musiałem zrzucić z aparatu ☺Coś było robione w serwisie w tym temacie ale czy pije dużo to czas pokaże na razie zrobiłem 800 km i cicho, teraz oddałem go na serwis na pakiet startowy :-) Fotele będę szukał ale to zależy od budżetu. Bo w pełnej elektryce s-line kosztują sporo... Na razie opłaciłem akcyzę, recykling, ubezpieczenie i rejestrację :-) Trzeba ciułać złocisze :-P - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!