Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. hehe dzięki Panowie
  2. D4NTE odpowiedział(a) na Wojto temat w Małopolskie
    Czaja http://www.felgi-naprawa.krakow.pl/kontakt.php
  3. Fajny czarnuszek, powodzenia w modach
  4. Dziękuję chłopaki za miłe słowa Powoli się zbroje :-P Dekory piano i włącznik świateł chrom I LedCree w halogeny Poszukiwania nadal trwają
  5. Piękne autko a środek.... :slina: :slina: :slina:
  6. Tak też pomyślałem ale warto dopytać... Piłka na com-com zonie o 19:30 za friko (hutnik - suche stawy) jakby ktoś miał ochotę pokopać jest termin i szukam chętnych
  7. Nie wyrzucało Ci błędu?
  8. No we mgle nie dają wiele :-/ ale wyglądają b. dobrze
  9. Hej, Grześ jaki typ żarówki w halogeny idzie? Te co miałeś? Led Cree P13W? Jak Wam się sprawdzają te CREE? W B6 śmigałem jak na ledach w dzień, 2 lata miałem je
  10. Hej, Grześ jaki typ żarówki w halogeny idzie? Te co miałeś? Led Cree P13W?
  11. Autko mega :slina: :slina: :slina: Rejestracja tam przeszkadza, reszta ok ;-)
  12. Robi robotę ;-)
  13. Też nad tym ubolewam Panowie taki włącznik http://allegro.pl/wlacznik-swiatel-8k0941531as-audi-a4-b8-8k0-lift-i5307204989.htmlu mnie będzie działał bo cena chyba śmieszna? Jakie Ledy proponujecie w rejestracje by błędu nie wyrzucało?
  14. Ja się go dopiero uczę jak to jest trzy strefowa to taka jest :-) zaraz poprawię dzięki za do informowanie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  15. Zdjęcia musiałem zrzucić z aparatu ☺Coś było robione w serwisie w tym temacie ale czy pije dużo to czas pokaże na razie zrobiłem 800 km i cicho, teraz oddałem go na serwis na pakiet startowy :-) Fotele będę szukał ale to zależy od budżetu. Bo w pełnej elektryce s-line kosztują sporo... Na razie opłaciłem akcyzę, recykling, ubezpieczenie i rejestrację :-) Trzeba ciułać złocisze :-P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.