Treść opublikowana przez D4NTE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co się podziało?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kto się dzisiaj melduje na spocie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka czwartunio.... szerokości
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Cuber najlepszego- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To dobry aparat ale lepiej celuj w światło max 2.8 stałe. Ten ma tak jak w obiektywach w lustrach, zmienną przysłonę w zależności od ogniskowej... Generalnie - szukaj dalej. http://sony.strefamarek.allegro.pl/sony-cyber-shot-dsc-rx100.html lub http://allegro.pl/aparat-nikon-1j4-10-30-mm-nikon-1-j4-wymienna-i5266526709.html- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziękuję, Tomek napisz mi na pw nr do Siebie to będę jutro dzwonił co gdzie i jak- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak aktualne to się piszę ;-) W tym Lumixie gabaryty nie były też za bardzo a taki Soniak http://allegro.pl/apara-sony-dsc-hx50-16gb-torba-czytnik-akc-cz-i5269363679.html ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lennox dzięki za uświadomienie ;-) czytając to wpadłem na takiego kompakta: http://allegro.pl/panasonic-lumix-dmc-fz200-zoom-24x-gw-wa-wa-i5263163534.html- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To co możecie polecić z kompaktów... Firma model- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kompakta tylko jakiego? Jakiej firmy...itp- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zadzwoń do Fanty ma Nikona do sprzedaży i wiedzę na ten temat Chciałem sobie nowy kupić i wziąć na raty- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka ...w końcu piątunio... Panowie chciałbym kupić lustrzankę upatrzyłem sobie nikona d 3200? Nie wiem jaki obiektyw do tego całego body wybrać... do wyboru 18-55 mm, 18-105, 18-200 mm VR II - obiektywy dodają z reguły Tamron lub nikkor (fotografowanie raczej rodzinne amatorskie) Ktoś coś doradzi?- [B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
Do najlepszych projektów sporo mu jeszcze brakuje ale dziękuję za miłe słowa Z bólem serca autko wystawiłem na sell link do aukcji http://olx.pl/oferta/audi-a4-b6-sedan-w-pakiecie-s4-gwint-18-8-5j-bixy-CID5-ID91Yeb.html gdyby coś ktoś pisać dogadamy się- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Bodzio jak chcesz dam Ci namiar na mechanika co u niego serwisuje be sześć... ogarnia dobrze oooo- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Bayern przejechał się po Porto jak Szwaby z Brazylią...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mi podesłał lepsze https://www.youtube.com/watch?v=h0-UWFfoMTk D4NTE sprzedajesz bolida bo coś mi się rzuciło w oczy na olx`e wystawiłem, dobrze widziałeś No jakby nie patrzył, auto Dantego... A propozycje zamiany jakieś miałeś?? sporo propozycji wymian poważnych i tych mniej (z tych mniej ostatnio to ursus )- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka chłopok jak malowany...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Shadow wszystkiego najlepszego - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!