Treść opublikowana przez D4NTE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ile lampy? :-) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Cinquecento w holenderskim gazie Przynajmniej jeden nie będzie marudził, że ma za daleko na spota i nie będzie żydził 2zł za parking jak licznik stuknie wymaluj ją ładnie i pogadamy...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co a co kupił Jeszcze nic, na razie sprzedałem a cztery...Karol dziękuję za wsparcie ;-) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka PO ostatnim spotkaniu miałem spotkanie z WŁADZĄ !! ale przywrócili mi wiarę w ludzi no prosze, mozna....? mozna? Dante graty bierz moją, wszystko porobione, puszcze Ci za dobre siano Za 30 tyś wezmę ;-)Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cinquecento w holenderskim gazie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać a co a co kupił Jeszcze nic, na razie sprzedałem a cztery...Karol dziękuję za wsparcie ;-) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- [B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
WM Sport R9 120x85 http://olx.pl/i2/oferta/audi-a4-b6-sedan-w-pakiecie-s4-gwint-18-8-5j-bixy-CID5-ID91Yeb.html?action=show&id=133456871&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-[id1]-20150221-[diplayLink]-29287483@1-20150221105115 Sesja po małym spa Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka W dniu wczorajszym autko zmieniło właściciela :-| Proszę o zamknięcie tematu Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- [Małopolska] Widziany, widziana
Widziałem Cię Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kawał drogi na spota a paliwo takie drogie... :-P Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie przyjechał j**aniec... :-| Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam, ale jak odepne babie to mi z domu spierd.li Sa chętni żeby dziś zagrać o 19:30 na com-com zonie w piłkę. Brakuje mi 2 os Za free jak coś :-P- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gabriel na sms-a byś odpowiedział jaśnie Panie... Pancie potrzebuje pożyczyć kule dla koleżanki bo ma nogę w gipsie ma ktoś swoje prywatne? :-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
...była...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!