Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Się pracuje... ;-) też mi się one podobają, a jaki komfort na 17...poezja... To Ty kupiłeś 17 na zimę ? eeeeeee Tak, pisałem przecież :-)
  2. Lolo przy al Solidarności właśnie
  3. Się pracuje... ;-) też mi się one podobają, a jaki komfort na 17...poezja...
  4. Siemka Boseron jak nie masz minut to puszcz sygnał...
  5. ....a gdzieś Ty był...boseron jest teraz tajnym agentem i ma zakaz spotykania sie z kolegami ja już nie mówię, że można by czasem zadzwonić... kurna papiery Ci miałem przekazać :/ Chyba się nam rozejdzie do pierwszego czyszczenia ;-) Chodzi ok ? Kurcze wypadło mi to już z głowy...jak na razie lapek śmiga i koleżanka jest zadowolona a na spocie byłem z 40 min bo mecz graliśmy o 21 To się minęliśmy bo ja byłem około 21-szej. W końcu się gdzieś trafimy :-P
  6. ....a gdzieś Ty był...boseron jest teraz tajnym agentem i ma zakaz spotykania sie z kolegami ja już nie mówię, że można by czasem zadzwonić... kurna papiery Ci miałem przekazać :/ Chyba się nam rozejdzie do pierwszego czyszczenia ;-) Chodzi ok ? Kurcze wypadło mi to już z głowy...jak na razie lapek śmiga i koleżanka jest zadowolona a na spocie byłem z 40 min bo mecz graliśmy o 21
  7. ....a gdzieś Ty był... boseron jest teraz tajnym agentem i ma zakaz spotykania sie z kolegami ja już nie mówię, że można by czasem zadzwonić...
  8. siemka ....a gdzieś Ty był...
  9. bardzo ładny sedanik , ledy z tyłu takie jak u mnie widziałbym jeszcze u Ciebie przód ms design skoro pupka już ma pakiet... Powodzenia w dalszych modach
  10. Siemka Jakby ktoś miał streama do ksw to dajcie cynę :-P
  11. D4NTE odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hammer bodajże miał...ewentualnie Grzesiek Qwerty
  12. Special price for you:http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4854270607
  13. Piękny czarnuszek...Zapowiada się ciekawie...
  14. D4NTE odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Edytko jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.