Treść opublikowana przez D4NTE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Się pracuje... ;-) też mi się one podobają, a jaki komfort na 17...poezja... To Ty kupiłeś 17 na zimę ? eeeeeee Tak, pisałem przecież :-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Lolo przy al Solidarności właśnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Się pracuje... ;-) też mi się one podobają, a jaki komfort na 17...poezja...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Boseron jak nie masz minut to puszcz sygnał...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
....a gdzieś Ty był...boseron jest teraz tajnym agentem i ma zakaz spotykania sie z kolegami ja już nie mówię, że można by czasem zadzwonić... kurna papiery Ci miałem przekazać :/ Chyba się nam rozejdzie do pierwszego czyszczenia ;-) Chodzi ok ? Kurcze wypadło mi to już z głowy...jak na razie lapek śmiga i koleżanka jest zadowolona a na spocie byłem z 40 min bo mecz graliśmy o 21 To się minęliśmy bo ja byłem około 21-szej. W końcu się gdzieś trafimy :-P
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
....a gdzieś Ty był...boseron jest teraz tajnym agentem i ma zakaz spotykania sie z kolegami ja już nie mówię, że można by czasem zadzwonić... kurna papiery Ci miałem przekazać :/ Chyba się nam rozejdzie do pierwszego czyszczenia ;-) Chodzi ok ? Kurcze wypadło mi to już z głowy...jak na razie lapek śmiga i koleżanka jest zadowolona a na spocie byłem z 40 min bo mecz graliśmy o 21
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
....a gdzieś Ty był... boseron jest teraz tajnym agentem i ma zakaz spotykania sie z kolegami ja już nie mówię, że można by czasem zadzwonić...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka ....a gdzieś Ty był...
-
Audi A4B6 AirRide/Vossen/1.9tdi by bartek123415
bardzo ładny sedanik , ledy z tyłu takie jak u mnie widziałbym jeszcze u Ciebie przód ms design skoro pupka już ma pakiet... Powodzenia w dalszych modach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka elyta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Jakby ktoś miał streama do ksw to dajcie cynę :-P
-
B6 DIVISION
Hammer bodajże miał...ewentualnie Grzesiek Qwerty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Fly szalejesz- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Special price for you:http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4854270607- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka- [A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Piękny czarnuszek...Zapowiada się ciekawie...- [B6 AVF] by Edyta
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!