Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Mi bardzo podoba się ten rotor, może zimę zmienię na jakieś czarne 19 Sprężyny może też z czasem się zmieni na pro kit eibacha W pierwszej kolejności myślę by heble zmienić na akebono w czerwieni
  2. Słyszałem właśnie wiele dobrego na ich temat tyle że one są bez homologacji AO
  3. No właśnie z oponami to loteria, ponoć zależy z jakiej fabryki trafisz i jaką serię itp. W Audi pakują na pierwszy montaż micheliny, Hankooki, conti i Pirelli (moja wyjechała na P zero-opona lux ale z czasem zaczyna być głośna i schodzi w oczach moje mają około 15k i pół bieżnika nie ma)
  4. To co byś polecił mi na następny komplet?
  5. ?✌️Fajnie że się podoba ?
  6. Bardzo widać różnicę między osią przednia tylną dlatego też zamieniłem przód z tyłem.
  7. Hehe na kolejnym zdjęciu już wyczyszczone ? ale brawo za spostrzegawczość ?✌️ Pirelli świetna opona lecz schodzi w oczach. Myślę że przyszłym roku 3 sezon trzeba będzie zamawiać nowe?
  8. Jest delikatna ale na pasku 1,5cm niezauważalna jest ?
  9. Jak bym okleił całą na czarno to przetłoczenie zniknie a tego chciałem uniknąć stąd decyzja że robię podobnie jak to rozwiązali w rs4?
  10. Dzisiejszy dzień wykorzystałem na wiosenne mycia oraz...ogarnalem listwy w piano ? efekty mojej pracy oceńcie sami
  11. Piękna bestia w tym kolorku tego splitera nie da się troszkę wsunąć głębiej?
  12. Kamerki zasila na razie usb z gniazda pod klimatronikiem. Mam kupiony Power box pod mio ale tego już sam wolę nie montować by czegoś nie wysadzić ?
  13. Po kilku miesięcy od kupna w końcu znalazłem czas na montaż tylnej kamerki mio? Zeszło mi koło dwóch godzin ale efekt końcowy jest zadowalający ✌️ Przy okazji oczywiście mycie i odkurzanie w pakiecie ?
  14. @Michael93Dziś od 20 pod halą targową ✌️
  15. Dokładnie tak, box tylko cygani czujniki i przez to auto może generować większą moc. W oprogramowaniu nic się nie zmienia. Jak wiesz że będziesz w aso to dzień wcześniej wypinasz boxa. Wyjeżdżasz z aso wpinasz go spowrotem. Ciekawostką jest że np vw czy skoda sami podsyłają klientów po zakupie do V-tech?
  16. Gratulacje konkretnej nowej furki a za początkową demolkę podziwiam, że udało się wszystko złożyć Pozwodzenia w dalszym modzeniu
  17. Miło że się podoba, pomysły jeszcze się nie skończyły, więc warto co jakiś czas zaglądnąć do wątku Co do boxa, wszystko ogarnia V-tech (hamownie, urządzenie oraz podłączenie i ewentualny demontaż) Seria u mnie wynosi 163KM 300NM z boxem 189KM i Prawie 330 NM. Czas operacji 4h. Za całość zapłaciłem 800 zł Tel Rafał v-tech - 513183277 Szlak przetarty, więc można się powołać na a4-klub i smerfa to będzie rabat Normalna cena okolice 1200zł, więc warto
  18. Piękne krajobrazy to i zdjęcia wyszły ciekawe. Co do boxa 100% satysfakcji, auto zrobiło się dużo żwawsze. Dla osób które się wahają z czystym sumieniem polecam
  19. dołączam się do gratulacji i podziękowań za spota
  20. niestety te nowe tak mają na zawiasie sportowym
  21. Który box byście wybrali 360L czy 405L? i W jakim kolorze by pasował kolorystycznie
  22. Będą na pewno ale jeszcze nie podjąłem decyzji czy całe czy tylko wewnątrz do przetłoczenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.