Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Jak nowy ??super efekt✌️
  2. Może w najbliższy się pojawię bo mam ochotę na kiełbaski z pod hali ?
  3. Niestety wg ASO polifty są wyżej osadzone od przed lifta B9 i tak to wygląda przy 1be. Bardzo wygodnie się jeździ na 19.
  4. Dzięki za linka zamówiłem, nie mogę znaleźć Emblematu na front
  5. Dzięki? myśle że prędzej czy później będzie okazja ? te poliftowe wszystkie już są mild hybrid ✌️
  6. Dzięki,✌️ po ostatniej a4 w chromach, powiedziałem sobie nigdy więcej utleniajacego się chromu ?
  7. Wg mnie też powinien tak wyjechać z fabryki. Jeszcze na przód muszę zamówić ? Co do montażu: mocną gruba nicią , odciąłem znaczek, później namoczyłem pozostałość kleju i gąbki zmywaczem do paznokci i delikatnie pod palcem zeszło ? W mojej jest płaska powierzchnia pod znaczkiem, więc pięknie siadł czarny ? Jakby co to srebrny nowy mogę odsprzedać ✌️
  8. Sobota zleciała na położeniu wosku, zmianie Emblematu na tylnej klapie i założeniu ramek klubowych ?
  9. Pisałem wyżej że prod 10.2019
  10. Polać mu bo dobrze prawi
  11. To była średnia z jednego dnia :-) , dziś rano jadąc do pracy ok 15 min, pokazał średnią 9l.
  12. Pojeździmy trochę to się okaże jakie realne są spalania w zakorkowanym mieście.
  13. Spalę cały bak to napiszę jaka średnia wyszła ;-) na razie noga ciężka a gaz bardzo delikatny, więc trzeba oswoić się z nowinką
  14. rozumiem i szanuje, każdy ma inne potrzeby i fanaberie
  15. Spokojnie daje radę, wbrew pozorom, spoko przyspiesza i do 200 się rozpędzi ? drugi dzień testów w większości w trybie S i spalanie ok 14l? frajda z jazdy jest a to najważniejsze ✌️
  16. Zawieszenie ma sportowe 1be, kółka mają dość duży naciąg na tych pirelli p zero i stąd tak to wygląda. Na ten moment nie planuje innych sprężyn ✌️
  17. To jest miłość od pierwszego wrażenia Prowadzi się bardzo precyzyjnie, skrzynia pracuje delikatnie, fajnie przyśpiesza w trybie S, na D można czytać gazetę ogólnie autko dużo lepiej wyciszone niż b8, zawieszenie mega wygodne. W środku nieco obszerniejszy. Ta tkanina na fotelach bardzo przyjemna, fotele sport bardzo wygodne. Technologicznie przepaść w porównaniu do B8. Jednym słowem świetny wóz z innej epoki
  18. Dzięki Grzegorz Musimy się trafić na mieście to porównamy nowe maszyny
  19. Przy małych dzieciach Avant według mnie praktyczniejszy, stąd taki a nie inny model A prowadzi się w porównaniu do B8 obłędnie. S-tronik zmienia biegi niczym w melexie bezstopniowo. Mega wygodny pojazd w dodatku nieco obszerniejszy od poprzedniczki. Multimedialnie to przepaść. Jestem zauroczony tym samochodem
  20. Dzięki, długo myślałem co brać czy C7 Czy B9. Wybór padł na nowe
  21. Ostatnie minuty przed załadunkiem...
  22. Nie powiem, troszkę się człowiek denerwuje. Dzwonili dziś z ASO, że wszystko zgodnie z planem będzie i wsio już przygotowane
  23. Jeszcze nie, według planu rusza jutro koło godz. 8 rano i będzie u mnie w godzinach popołudniowych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.