Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Jak dla mnie koło jest super i to co w nim najbardziej doceniałem to wytrzymałe jak na polskie piękne drogi. Jest to wzór z A5 więc powinno fajnie siąść. Te co miałem nie leżały mi, więc poszły na sell. Myślałem jeszcze o Rotorach ale ceny kosmos. Niby tyle ich na rynku ale trzymają wartość. Co do gałki to Siemian pewnie coś przy niej rezał ale nie przeszkadza mi to w niczym a prezentuje się i tak zacnie. Pokaż fotę jak to u Ciebie wygląda :-)
  2. Dokładnie!! Bo On ma tam silnik ten sam co 3,0 tylko 2,5 :green:f*ck MUSLIM Amen!
  3. A ja Wam powiem że Pablo swoją betą by Was wszystkich wyj*bał :green:
  4. aa bo wkleiłem wszystko , ale przy zamknięciu auta zamyka mi drzwi pasażera , ale po otwarciu nie wyświetla się na fisie ze drzwi otwarte i lampka się nie zaświeca ani na drzwiach lampka tez nie świeci, szyba działa. a co do sensoru to ciekawe bo wszystkie pykają na ucho, ale to dobrze balem sie ze sterownik. Zamek do wymiany, w B6 to samo miałem
  5. Radziu wrzuć filmik nie pękaj zawstydzisz Boskiego
  6. Takie jak w b6 miałem, chyba mam do nich słabość jak mi się opatrzą to kupię inne
  7. Taka przyszła a Inaczej się nie dało jej zamontować Aktualne foto z czarną szybką i ramką 3d nowe kółka na lato już mi przyszły teraz pozostało jeszcze opony nowe kupić
  8. Będzie hardcore
  9. W linku pisało tylko o niebieskich :-)
  10. Jak zwykle mundurowi się popisali... :-/
  11. Jak się to cudo nazywa? Myślę by do siebie takie żarówki kupić
  12. Fanta miał rolkę
  13. D4NTE odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Właśnie miałem nexen nfera su3 . Pomyślę nad tymi n8000
  14. D4NTE odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podziękować Opona Nankang ns 2 warta zachodu? Opinie ma zachęcające do kupna http://www.oponeo.pl/model-opony/nankang-ns-2?gclid=Cj0KEQiAjMC2BRC34oGKqY27jtkBEiQAwSXzfsZmnGqXe4iMESUNHNG-TEE_fVGjjRE_n1Li1C_-p70aAvuG8P8HAQ
  15. D4NTE odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jaki jest odpowiedni rozmiar opony w naszych B8 w rozmiarze 18" i szer 8,5J 245/40?
  16. No ładnie ładnie... teraz tylko samopoziom i spryski
  17. Okazja :-P http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-tiguan-kamera-sam-parkuje-led-4x4-rns-510hdd-led-prod-ID6ydBLr.html
  18. Spać nie mogę :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.