Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Świetnie ten tył wygląda ja też się u siebie zastanawiam nad liftem tyłu. Dużo części wymieniłeś aby zderzak siadł na przedlifta?
  2. Siemka ekipa o to o to... też coś gdzieś słyszałem a wszystko przez aspiranta :-D
  3. Najlepiej do B8 szukać felg z A5 mają fajne et co za tym idzie są szerokie i głębokie17" na zimę miałem z S5 et 28 szeroka na 7,5J siedziały tak a na lato mam 19" 8,5J et43
  4. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/239841-malopolskie-opony-nowa-huta/
  5. nie wiem o czym mówisz o A6 bo cabrio pewnie już posadziłeś? [emoji12]
  6. Przyganiał kocioł garnkowi myślę nad jakimś zawiasem...z czasem będzie lepiej [emoji6]
  7. Przyszło mi wczoraj parę kabelków, więc może w najbliższym czasie coś się wydarzy
  8. D4NTE odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja zakładałem ostatnio FAG z tego co mechanik mi mówił to idzie na pierwszy montaż Na 8,5j r19 wg tego co fabryka zaleca mam 255/35/19
  9. Trzeba będzie na rowerze jeździć
  10. Bez problemu kolego tak to będzie wyglądało
  11. Znając Ciebie to nakładki będą niebawem [emoji12] bardzo dziękuję Paweł za dekora w deskę [emoji2] w końcu mam komplet... [emoji3] Już nic więcej nie dokładam [emoji12] Chyba to jest najpiękniejszy sedan na forum [emoji2] kupę siana i serducha Paweł w niego włożył...
  12. Foty środka za dnia W weekend będzie sprzątanie [emoji12] Pomimo paskudnej pogody mini spot z dobry1 nici ze sprzątania leje... [emoji20]
  13. D4NTE odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ponawiam prośbę 8U0971589J to do POLIFTA pod MF Dziękuję Grzegorz [emoji6] nie wala Ci się po garażu taka? Jak coś to pisz na pw.
  14. D4NTE odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ponawiam prośbę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.