Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Ty się tam przyznaj z którą koleżanką tam pojechałeś :-D
  2. Fajny czarnuszek, w tej konfiguracji relingi i grill obowiązkowo w czerń z połyskiem, pakiet shadow black będzie mu pasował powodzenia w modzeniu. Dwa kominy z tyłu na pewno podkreślą zadek
  3. Łukasz zapamiętaj najpierw... masa, a później.... masa... powtórz a tak na marginesie fajnie chłopaki żeście do nas przyjechali, było wesoło
  4. Piano miażdży system, szukam jeszcze dekora w kokpit od str pasażera ale kiepsko to idzie jeszcze rączki drzwi pójdą w kolor piano i ramki zegarów Co do przycisku to na razie sam przycisk ale będzie wiązka pociągnięta a klapa eletr. może wpadnie jak stanieją do niej graty
  5. żebym to ja pamiętał jak go zapakowałem w ferworze walki wyłączyłem myślenie... naciągałem go trzymając za tą dłuższa gumę i wskoczył. Podeptałem stopą i siedzi Najpóźniej we wrześniu coś podziałamy... chyba że jakaś lewucha się trafi...
  6. Kurczę nie było większych problemów z hamulcem, u mnie gorzej zaś było z założeniem na pedał gazu
  7. Skoro tak twierdzisz... Wczorajsze rezanko Wymiana luster na polifty Zmiana boczków na polifty w pełnej skórze z przyciskami chrom Wycinanie w tylnych boczkach miejsca pod roletki I na koniec nakładki rs Zaczyna mi się w końcu ten środek podobać... miodzio :notworthy: ...jeszcze do pełni szczęścia czarny sufit
  8. Dzięki za spota :-)
  9. Pięknie Jędruś się prezentuje to Twoje cabrio, koło zdecydowanie na plus jak wpadnie gwint to będzie miód malina
  10. Po niedzieli będą mieć dostawę opon :-)
  11. Piękny Avancik koło no i mam nadzieje, że spotkam go na mieście lub na spocie bezawaryjności i szerokości ;-)
  12. Jak coś to zostają Ci chłopaki pod huta z uzywkami
  13. D4NTE odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Powitać szybkie pytanko jaki ma nr wiązka airbag od poduchy poliftowej z multi do A4 znalazłem taki nr 8U0971589J
  14. pomacamy na spocie moze zmienie zdanie Zanim ją dotkniesz to w razie czego załóż pampersa
  15. Wiem że nie każdemu przypadnie ona do gustu ale mnie się bardzo podoba a co najważniejsze dobrze się ją trzyma dużymi rękoma ori jest o wiele cieńsza. Na żywo lepiej się prezentuje :-D
  16. Wtedy jak kupowałem N8000 był glosniejszy dB od su4 poszukaj na allegro bo może jeszcze ktoś je ma a jak nie to su1 N'fera to ich flagowe modele opon
  17. Ja bym brał Rainsport3. Radziu zerknij sobie jeszcze na nexeny, dwa sezony w b6 na n'fera su4 jeździłem i nie powiem złego słowa na nie. Ciche, woda czy suchy asfalt ładnie kleiły i nie widać było śladów zużycia. http://www.oponeo.pl/wybierz-opony/s=1/letnie/t=1/osobowe/p=1/nexen/r=1/225-40-r18

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.