Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

madmajster

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez madmajster

  1. Nic nie będzie wystawać sam mam takie z oponą 235/40 i siedzi elegancko
  2. Nie bralem pod uwage zabudowy boczku bo niekiedy lubie mocne uderzenie. Nie ma dużo zachodu z montażem- sygnał bierzemy z ori plastikowego "subwoofera" który jest w miejscu koła zapasowego jak i kabel + od wzmacniacza do aku który jest w tym samym miejscu co sub. Kabel sterujący z zapalniczki w bagażniku i masa do ramy , do tego konwerter rca (polecam Hollywood hlc3) i działa
  3. Piękna sztuka w podłokietniki tam masz indukcyjne ładowanie ? (Gdzie można to kupić ewentualnie) ?
  4. Uwierz mi ,że 100 razy bardziej wolałbym mieć 'KR'... ?
  5. Mam do niej sentyment... ale fakt , wylatuje jutro
  6. Hifonics Titan i sub hifonics Zeus, wcześniej był zestaw od Lanzara 2x maxx pro ale za dużo miejsca zajmowało;) podłączone pod fabryczne radio ,tylko zrobione big 3
  7. Witajcie. Przedstawiam wam moje audi a4 b8 2010r ,kolor daytona grey ,avant w eslajnie.2.0tdi caga z czipsem na 179km.Nic specjalnego w niej nie porobiłem jeżeli chodzi o mody (led wnętrze, inne koło lato 235/40r18 ,zima 235/45/r17,car audio). Może podpowiecie coś o jakiś ciekawych modyfikacjach ?
  8. tak wszem i obec oświadczam ,że jestem od PABLA -NO -micha ci się już cieszy ? kurde może jutro zachce mi się zrobić jakieś foty furmanki to powklejam tam gdzieś
  9. Hejka wszystkim chciałem jutro zawitać jako ''nowicjusz'' ale niestety nie wyrobię się z czasem ale za tydzień zawitam
  10. Witajcie Nie spodziewałbym się ,że mnie tu przywieje ale stało sie . Po 2,5-letniej przygodzie z pięknym czerwonym(1.9tdi 110 km) audi a6 c5 postanowiłem przesiąść się na ''coś mniejszego'' i wybór był między Audi TT, a3 ok 2004r-2005r ,lub a A4 b6 (Oczywiście jasne ,że tylko Audi ) .Padło na a4 b6 bo to takie ''mniejsze a6'' . 1.9tdi 130KM w dość obfitym wyposażeniu jednak nazwałem ją wersja ''Bose i korby '' Plany związane z autem??? - okropne czarne dokładki w kolor nadwozia -felga minimum 17'' a max 17'' itp Jeszcze ciężko mi tu się odnaleźć (jestem przyzwyczajony do a6forum) ale myślę ,że z waszą pomocą -dam rade

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.