Treść opublikowana przez madmajster
-
Czy felgi będą wystawać a4 b8
Nic nie będzie wystawać sam mam takie z oponą 235/40 i siedzi elegancko
-
a4 b8 s-line Avant by mad
Nie bralem pod uwage zabudowy boczku bo niekiedy lubie mocne uderzenie. Nie ma dużo zachodu z montażem- sygnał bierzemy z ori plastikowego "subwoofera" który jest w miejscu koła zapasowego jak i kabel + od wzmacniacza do aku który jest w tym samym miejscu co sub. Kabel sterujący z zapalniczki w bagażniku i masa do ramy , do tego konwerter rca (polecam Hollywood hlc3) i działa
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Piękna sztuka w podłokietniki tam masz indukcyjne ładowanie ? (Gdzie można to kupić ewentualnie) ?
-
a4 b8 s-line Avant by mad
Uwierz mi ,że 100 razy bardziej wolałbym mieć 'KR'... ?
-
a4 b8 s-line Avant by mad
Mam do niej sentyment... ale fakt , wylatuje jutro
-
a4 b8 s-line Avant by mad
Hifonics Titan i sub hifonics Zeus, wcześniej był zestaw od Lanzara 2x maxx pro ale za dużo miejsca zajmowało;) podłączone pod fabryczne radio ,tylko zrobione big 3
-
a4 b8 s-line Avant by mad
Witajcie. Przedstawiam wam moje audi a4 b8 2010r ,kolor daytona grey ,avant w eslajnie.2.0tdi caga z czipsem na 179km.Nic specjalnego w niej nie porobiłem jeżeli chodzi o mody (led wnętrze, inne koło lato 235/40r18 ,zima 235/45/r17,car audio). Może podpowiecie coś o jakiś ciekawych modyfikacjach ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak wszem i obec oświadczam ,że jestem od PABLA -NO -micha ci się już cieszy ? kurde może jutro zachce mi się zrobić jakieś foty furmanki to powklejam tam gdzieś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hejka wszystkim chciałem jutro zawitać jako ''nowicjusz'' ale niestety nie wyrobię się z czasem ale za tydzień zawitam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witajcie Nie spodziewałbym się ,że mnie tu przywieje ale stało sie . Po 2,5-letniej przygodzie z pięknym czerwonym(1.9tdi 110 km) audi a6 c5 postanowiłem przesiąść się na ''coś mniejszego'' i wybór był między Audi TT, a3 ok 2004r-2005r ,lub a A4 b6 (Oczywiście jasne ,że tylko Audi ) .Padło na a4 b6 bo to takie ''mniejsze a6'' . 1.9tdi 130KM w dość obfitym wyposażeniu jednak nazwałem ją wersja ''Bose i korby '' Plany związane z autem??? - okropne czarne dokładki w kolor nadwozia -felga minimum 17'' a max 17'' itp Jeszcze ciężko mi tu się odnaleźć (jestem przyzwyczajony do a6forum) ale myślę ,że z waszą pomocą -dam rade