Treść opublikowana przez damianomen7
-
1.8t awt td04-HL 19t 329KM/425Nm by Bizon Garage, McGiver, strojenie turbodiesel.pl
do czasu.... ogólnie to powodzenia z trakcja w dni deszczowe o zimnie juz nie wspomnę... A to mozna sobie na zimę zrobić soft, do spokojnej jazdy. Fakt, ze ośką sie nie pozapierdala w śniegu, nie strzeli sie boka, ale cóż.. nie bedziemy tu rozprawiać i plusach i minusach ośki. Ogólnie to wolę mieć mocną ośkę niż słabe Q hehe a w sumię to w roku mamy sporo dni suchych, nawet w zimę i jeżeli u kogoś w miejscowości odśnieżają drogi i sypią sól, to jest lepiej jak dobrze
-
1.8t awt td04-HL 19t 329KM/425Nm by Bizon Garage, McGiver, strojenie turbodiesel.pl
Fakt, auto dostrojone, wynik 329KM 425KM, jest miło, dość mocno i przyjemnie. Dalej juz ciezko bo seria silnik nie jest jednak przygotowany na takie moce heh. Mozna by sie pokusic o odprężenie i sprobować ugrać coś zapłonem ale wtedy korby mogłyby się obrazić póki co przejechane 2tys po strojeniu na pełnej bombie i jest dobrze. Ogólnie, mocne te doły w 1.8
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
Posiada moze ktoś zdjecia z RC lub podobnego ustrojstwa w samochodach o mocy zblizonej do 300KM?
-
1.8t awt td04-HL 19t 329KM/425Nm by Bizon Garage, McGiver, strojenie turbodiesel.pl
Jarku, czekam na jakąś walutę i trzeba pomyslec czy to ma sens street fwd 400+ ---------- Post dopisany 29-07-2013 at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 16:45 ---------- obecnie td04-19t 320KM 420Nm bez strojenia, na doładowaniu 1.1bar strojeniem bede chciał zobaczyc jak mocne okażą sie seryjne korby AWT hehe planowane cisnienie doładowania w granicach 1.5bar ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ---------- 19t a tu wysłużona 16t (u mnie przejezdziła ok 30k km) ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
a4 b5 1.8t fwd 298KM
-
1.8t awt td04-HL 19t 329KM/425Nm by Bizon Garage, McGiver, strojenie turbodiesel.pl
bez kutych korb i głowicy na szerokim kanale nic nie bede zmieniac hehe jesli zostawie sobie autko na sezon to bedzie gt30
-
1.8t awt td04-HL 19t 329KM/425Nm by Bizon Garage, McGiver, strojenie turbodiesel.pl
boost 1.15 trzymający do samego konca, delikatny spadek na wykresie z braku paliwa na koncu ogolnie fajnie płynnie jedzie
-
1.8t awt td04-HL 19t 329KM/425Nm by Bizon Garage, McGiver, strojenie turbodiesel.pl
Zapewne puscił mocno od dołu i taki miał skutek ;/ ja przejechałem ponad 10tys km, wiadomo, spokojna jazda to raczej nie była, wiadomo ze tez nie jest to auto na tor, ale poki co jezdzi i ma sie świetnie
-
1.8t awt td04-HL 19t 329KM/425Nm by Bizon Garage, McGiver, strojenie turbodiesel.pl
co do korb miałem obawy wczesniej, ale przelatałem po setupie 15tys km i nic kompletnie sie nie dzieje, turbo jest z volvo v70 2.3t.
-
1.8t awt td04-HL 19t 329KM/425Nm by Bizon Garage, McGiver, strojenie turbodiesel.pl
Fakt, przy dobrej pogodzie postaram sie załozyc semislicki i pomierze czasy 0-100, tym czasem 100-200 robie systematycznie ponizej 13s takze to juz dobry wynik jak na 300KM. Najlepszy czas 12,6 racelogic.
-
1.8t awt td04-HL 19t 329KM/425Nm by Bizon Garage, McGiver, strojenie turbodiesel.pl
Nie ja zakładałem, ale chyba nie jest tragicznie, doprowadzenie chłodzenia i tyle. Ogolnie polecam tą turbinke, jest w pełni regenerowalna, wszystkie czesci dostępne a i cena zakupu nie wyczysci portfela.
-
1.8t awt td04-HL 19t 329KM/425Nm by Bizon Garage, McGiver, strojenie turbodiesel.pl
tak to ta sama ---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ---------- opony 205 55 16"
-
1.8t awt td04-HL 19t 329KM/425Nm by Bizon Garage, McGiver, strojenie turbodiesel.pl
---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- trakcja jest na 3cim biegu, ale jeden i dwa ładnie idzie do przodu. Z dobrymi oponami czasy 0-100 poniżej 7s ciekaw jestem co by było na semislick ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- ogólnie seria pod maską i seria z zwenątrz
-
1.8t awt td04-HL 19t 329KM/425Nm by Bizon Garage, McGiver, strojenie turbodiesel.pl
MODYFIKACJE: Silnik: seria tj. głowica, dół -nowe cewki beru -nowe świece bosch platinum -weze wodne turbo teflon plus stalowy oplot -spływ turbo teflon stalowy oplot UKŁAD DOLOTOWY -centralny cooler fmic.pl 550x180x65 -doloty 2,5" kwasiak -wężyki podcisnienia silikon -usunięty programowo przepływomierz -DV seria wypuszczony w atmosfere UKŁAD WYDECHOWY: -downpipe 2,75" dalej tez 2,75" na dwóch przelotowych tłumikach "procustom" -kolektor kwasiak pod td04 UKŁAD PALIWOWY: -wtryski bosch 550cc (początkowo na 16t 440) -pompa paliwa bosch 040 -regulator 4bar UKŁAD NAPĘDOWY: -skrzynia 5 biegów 1.9tdi awx (początkowo seria) -sprzęgło spiek 6łopatek, docisk s2, jednomas 1z (na 16t seria) ZAWIESZENIE: -gwint H&R HAMULCOWY: 320mm a6c6, brembo wiercone plus klocek textar Obecnie 329KM 425Nm
-
Bezpieczny tuning 1.8TQ..da sie?
no to klikajcie sobie ---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ---------- jakims cudem tak na trzeźwo
-
Audi S4 VTG
kurwka zdaża sie, popiiiiły mi sie tematy na stronie, wielkie mi halo heh
-
Bezpieczny tuning 1.8TQ..da sie?
dajcie zyc, jak dobrze zrobiony setup to pojezdzisz i 50 i 100tys km przy ponasz 250KM mocy o ile nie zapieprzasz po miescie jak na kjs. No i czy spalanie w granicach 15l zadowoli.
-
Audi S4 VTG
Zamiata niezle, ale w dalszym ciągu w PL dostało by po ogonie
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
Oferta - Audi A4 - Witam, mam do sprzedania bardzo zadbane poliftowe audi a4 z mocą podniesioną do 298KM. Jestem w posiadaniu auta od marca ubiegłego r
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
nie wiem jaka moc, stosunkowo na 16t przy 1.1bara jak u mnie powinno byc w granicach 280KM. Samochod nic nie odchudzony, waga 1340 wazony na dwoch wagach.Na filmie z dwiema osobami na pokładzie czyli plus jakies 160kg ---------- Post dopisany 10-03-2013 at 03:10 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2013 at 21:39 ---------- i wszystko juz jasne: 300KM i 400Nm, przejaz 100-200 dwukrotnie powtórzony, wynik 12,6s jest dobrze ---------- Post dopisany at 03:11 ---------- Poprzedni post napisany at 03:10 ---------- Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - e93001242d377.jpg https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/480269_10151568819005815_315983861_n.jpg ---------- Post dopisany 11-03-2013 at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2013 at 03:11 ---------- jakby ktos był zainteresowany, samochod jest w dziale sprzedam
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
td04-16t a4 b5 1.8t
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
no ja przy sofcie miałem juz fmic, choc nie pamietam czy na 100%. A Jarku, nie ma co.. zostawiam fure pod sniegiem na zime, nie jezdze, nie wypierd.lam kasy na paliwko, odkładam pare zł i bedzie moc na sezon i zostaje ośka, bedzie rolka killer
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
ty to się nie wypowiadaj bo ty to rzeczywiście latałeś na nie jeździłeś a te A6 ma być do jazdy na codzień bez szaleństwa i chodzić bezproblemowo na LPG, a druga sprawa to te twoje 200+ było przy 5000rpm a potem na ryj leciało a teraz to odwija do odcinki bez spadku że nie wspomne kogo to najbardziej bolało :) u mnie sam soft był 202KM przy ok 5tys a przy szesciu ok 195KM. No teraz inna bajka i wcielanie planu gt30
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
tez latałem na 200+ W serii
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
1.8t ok 280-290 KM przejechane p[o setupie 20k km zero awarii, s4 po sofcie w wiekszosci objade z rolki na fwd, slick + lato i bedzie dobrze wiec czy ja wiem...---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ---------- a 2.2 bardzo sie nadaje na codzień. Prosze nie spamować