Treść opublikowana przez wroblito
-
Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
czyli propunujesz 2666? i tak chyba zrobie
-
Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
czyszczenie, 2666 i 2185 sa niby do czyszczenia a obydwoch nie wleje przeciez
-
Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
Jest troszkę tych dodatków z LM. Co najlepiej dać do PD i czym się one różnią np te: DODATEK DO COMMON RAIL 2185 OCZYSZCZACZ WTRYSKIWACZY 2666 SPEED DIESEL ZUSATZ 2663 Ktory lepszy 2666 czy 2185 do pd czy to bez roznicy?
-
Chmura dymu i brak mocy
Spotkalem sie z opinia ze nie ma sensu czyscic samemu egru jakims czyscidlem bo w b7 jedyna opcja to czyszczenie ultradzwiekowe. Jak to rozumiec? Jest w tym cos madrego czy wygrecic egr i wyczyscic z tego syfu co tam jest?
-
Chmura dymu i brak mocy
dolot sprawdzalem, jedyne co mnie jeszcze wpienia to ze pod opaskami zaciskowymi na polaczeniach wezy widac ze sie poci dziadostwo. Nie wiem czy weze podmieniac jeszcze czy je jakos probowac uszczelniac czy poprostu turbo puszcza za duzo... jeszcze troche do porobienia mam
-
Chmura dymu i brak mocy
Pewnie byl jeszcze dumny z siebie bo niestety ale takich ludzi jest w h... i co im zrobic... Postaram sie zrobic najlepiej u kogos z klubu pelne logi jak najszybciej
-
Chmura dymu i brak mocy
gdyby to bylo tylko lekkie kopcenie to bym sobie glowy nie zawracal a to chodzi o chmurke tego typu ze za autem nic nie widac poza chmurka. tylko ze raz na jakis czas, a u tego pana z kablem bylem pierwszy i ostatni raz
-
Chmura dymu i brak mocy
Sam tez bym taka nabyl ---------- Post dopisany 02-01-2013 at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany 29-12-2012 at 21:38 ---------- Po zalataniu dolotu problem z chmura dymu powrocil i niestety jest on coraz czesciej... Nastepny krok to chyba czyszczenie egru? Jak to z tym jest bo czytalem ze ludziska mieli po tym problem z odpalaniem czy cos... ---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ---------- help ---------- Post dopisany 03-01-2013 at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany 02-01-2013 at 23:03 ---------- ? ---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:00 ---------- po wizycie u "znawcy" z komputerem dowiedzialem sie ze pwtryski sa slabe podobno i ze egr nie mi nic do tego kopcenia i braku mocy. Podpowiedz goscia to jezdzic az nie pierdolnie i wtedy naprawiac. Po takiej podpowiedzi to mi sie wydaje ze to blazen jest ktory mysli ze jak ma kompa i kabel to mechanik jest najlepszy. I takie moje pyt: czyscic ten egr i czy sprobowac dolac cos na czyszczenie wtryskow? czy te dolewki wogole cos daja? ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ---------- .
-
Jak wyłączyć drl?
zadzialal vag... minuta pracy i po bolu, teraz gra gitara
-
Chmura dymu i brak mocy
OK, po niedzieli biore sie za ten dolot. Zastanawia mnie tylko ze tenn problem z dymem jest cykliczny i bledu nie ma... Ale zobacze co bedzie po zalataniu
-
Chmura dymu i brak mocy
Jesli po zatkaniu tej dziury na dolocie, jak chmura zostanie to nastepny krok to egr?
-
Chmura dymu i brak mocy
---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ---------- Do spawania musze sporo auta rozkopac, bo na aucie tego nie pospawam...
-
Chmura dymu i brak mocy
logi robil mi grzanek85 i nic nie bylo niepokojacego. to efekt sporadyczny wiec trzebaby caly czas jezdzic z kompem. obadam ten dolot dokladnie Znalazlem w dolocie w tej metalowej czesci do ktorej podpina sie weze... dziure a mianowicie jakis pojeb kiedys sie w to wwiercil i nagwintowal, nie wiem po co moze zeby cos tam przykrecic... brak slow na pomyslowosc ludzka i debilizm. musialo to byc czym zatkane bo wycieku oleju nie bylo wcvzesniej a teraz zauwazylem... Moje pytanie czym to zatkac czy wkret na wymiar i gumowa podklatka + np silikon to dobry pomysl? Poyniej dolacye ydjecie jak to wzglada... ---------- Post dopisany 29-12-2012 at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany 10-10-2012 at 20:07 ---------- ?
-
halogeny
Witam czy instalacja halogenow, kable i same halogeny sa takie same w b6 jak i b7 ??? ---------- Post dopisany 14-11-2012 at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2012 at 14:47 ---------- pomoze ktos???
-
halogeny
Witam czy kable do halogenow i halogeny w b7 sa identyczne jak w b6??? ---------- Post dopisany 14-11-2012 at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany 10-11-2012 at 12:36 ---------- ktos pomoze???
-
Chmura dymu i brak mocy
Witam od czasu do czasu bez jakiejs regularnosci gdy chce przyspieszyc i wciskam gaz w podloge zamiast przyspieszenia czarna chmura dymu za autem, brak bledu przeplywki( nowa ory). Czyzby turbo padalo czy cos sie zacina i nie dostaje pow na czas?
-
Szarpie przy delikatnym przyspieszaniu gdy temp powyzej 15 stopni
a czy to jest w jakis sposob grozna sprawa? ---------- Post dopisany 30-07-2012 at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany 29-07-2012 at 17:58 ---------- takie glupie pytanie co to sa te PD-ki?
-
Szarpie przy delikatnym przyspieszaniu gdy temp powyzej 15 stopni
Witam moje autko szarpie przy bardzo delikatnym przyspieszaniu na 2 czy 3 biegu, gdy delikatnie chce przyspieszyc tak ze malo co wcisne gaz, jesli wcisne gazu troche wiecej lub sporo nic takiego sie nie dzieje i auto przyspiesza tak jak powinno. tak jakby nie dostawal tyle paliwa ile potrzeba czy cos. mial ktos cos takiego?
-
Centralny zamek z pilota...
Witam, czy w b7 sytuacja bedzie podobna czy inaczej trzeba kombinowac niz na filmiku?
-
nadkole lewy przod
hmm chyba tak ---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ---------- Ile w razie w sie ceni nadkole?
-
nadkole
Witam takie pytanie mam czy nadkole od b6 i b7 jest takie samo czy roznia sie czyms?
-
nadkole lewy przod
Potrzebne pilnie nadkole do b7 ori bo zamienniki sa... lewy przod i jesli ktos posiada to lampe lewa byle by klosz byl caly :-)
-
Lampy b7
Dzieki wielkie kolego
-
Lampy b7
Czy klosz od lampy xenon jest materialowo taki sam jak od zwyklej czy roznia sie np odpornoscia na temp czy cos???
-
czyszczenie lasera rns e
Przyda sie rada napewno. Amozna do czyszczenia zastosowac np spirytus salicylowy? A czy wyjmaki tkie jak z alledrogo wogole jest sens kupowac czy to badziew i lepiej odpuscic?