Treść opublikowana przez wroblito
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Witam mam taki problem. Zalozylem hak do swojej b7 modul nie jest ori. Podpiolem zasilanie pod bezpiecznik 27 drugi kabel pod pedal hamulca i cany wg kolorow czyli pomaranczowo brazowy do pombrazowego i pomzielony do zielonego. Kodowanie zrobione ale brak polaczenia z modulem.Na wiazce nie mam kabelka ktory powinien byc pod stacyjke. Na canie brazowym mam okolo 5v napiecia a na zielonym okolo 0.5v. Wydaje mi sie ze to na zielonym powinno byc napiecie. Zamienic cany czy jak bo juz calkiem zglupialem. Jeszcze pytanie o bezp 87. Tutaj nic nie robilem i czy to moze byc przyczyna? Jesli tak to jak i do czego go podpiac, wiem ze powinien byc ale czy to tylko do ori modulu?
-
Hak a4 b7
Witam zalozylem i podpiolem hak do swojej a4 ale mam problem ze swiatlami w przyczepie. ogolnie swiatel brak tylko postoj swieci caly czas nawet jak wyl swiatla w aucie. Czy ktos moglby zerknac na podlaczenie cana i ewentualnie spr czy modul nie jest uwalony? Niby wszystko podpiolem tak jak ma byc tylko do podlaczenia sygnalu z cana uzylem tych spinek do kabli i nie wiem czy wogole polaczyly one kable. Modul niestety nie njest ori
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
oki luzik, dzieki za pomoc
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Ta jedna srubke odkrecilem zaly zamek sie rusza w listwie na boki ale nie moge go wyciagnac i dlatego zastanawialem sie czy nie ma tam jakiegos zabka czy cos. Ale wezme jeszcze na sile pociagne to moze wreszcie pojdzie
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Koledzy czy ktos moze podpowiedziec czy da sie i jak to zrobic zeby z tej listwy od oswietlenia tablicy wyjac wkladke na kluczyk bo u mnie listwa do wymiany a nie moge jej zdjac z klapy bo wlasnie wkladka od kluczyka blokuje a nie moge jej wyszarpac. Czy to na jakis zatrzask siedzi czy jak...?
-
Hip-hop Kielce
Dobra robota
-
potrzebna płyta mapy Polski do a4 b7 navi rns-e
Dokladnie tak. Wszystko do ogarniecia
-
Filtry - Jakie firmy polecacie ?
Co kolega ma na mysli?
-
Ciśnienie klimatyzacji
Ostatnio zauwazylem ze juz chlodek nie taki sam jak w ubieglym sezonie i mocniej dmucha zeby utrzymac temp a jakis czas temu na kompie pokazalo ze juz cisnienie spadlo. Czas na serwis
-
Filtry - Jakie firmy polecacie ?
U siebie tez Manna zalozylem
-
Delikatne szarpanie (przerywanie) w zakresie 1750-2000 obr/min
Po czyszczeniu wymienial kolega jakies uszczelki?
-
potrzebna płyta mapy Polski do a4 b7 navi rns-e
Po Polsku rns-e nie pojdzie. Menu spolszczysz ale lektora nie ma
-
Problem z nawigacją RNS-E
U mnie bylo to samo. Po wymianie lasera bez zmian wiec wiem ze naped padniety
-
Delikatne szarpanie (przerywanie) w zakresie 1750-2000 obr/min
podpowie ktos numery uszczelek potrzebnych po wyjeciu EGR'u?
-
Delikatne szarpanie (przerywanie) w zakresie 1750-2000 obr/min
po odkreceniu do czyszczenia egru trzeba wymieniac jakies uszczelki (oringi)? Jesli tak to jakie numery maja?
-
Ciężk opali na ciepłym silniku
wszystko wiec jasne, musisz sie kolego przyzwyczaic
-
Ciężk opali na ciepłym silniku
kiedys kolega z forum proponowal ze zwiekszy mi dawke powietrza przy odpalaniu i ze to pomoze ale nic z tym nie robilem od kad pojawila sie wiadomosc ze to ponoc fabrycznie
-
Ciężk opali na ciepłym silniku
U mnie to samo. Czytalem troche o tym i podobno to ustawione jest programowo przez producenta
-
Szarpie przy delikatnym przyspieszaniu gdy temp powyzej 15 stopni
Zauwazylem taki motyw z szarpaniem przy przyspieszaniu ze wystepuje tylko gdy jest wyzsza temp np dzisiaj ponad 15 stopni i zaczelo go szarpac a od jesieni i w zime gdy bylo zimno szarpania nie bylo... Jest opcja zeby to intelcooler cos niedomagal lub cos ? ---------- Post dopisany 12-04-2013 at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2013 at 21:05 ---------- up ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:27 ---------- Ma ktos moze jakies zdanie co do ost postu? ---------- Post dopisany 14-04-2013 at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 22:28 ---------- up
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dpf-u nie mam. Spotkalem sie z opinia ze po wlaniu tego w30 zmiana moze byc niemila w skutkach i z tad moje wywody
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
czyli wlac mozna ale i tak chyba sproboje wymienic go w sklepie na tego 5w30
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Czy po zalaniu do 2.0 blb castrola 5w30 mozna pozniej zalac co innego bo duzo ludzi mi mowi ze pozniej to juz tylko trzeba lac to samo bo silnik nie lubi pozniej takich zmian. I jaka jest roznica miedzy tym castrolem 5w30 a 5w40? Omylkowo wziolem w sklepie tego 5w40 i nie wiem czy wlac to czy odpuscic sobie
-
gabka pod oslona silnika b7
dzieki wielkie koledze
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dpfu brak. wiec zaleje tego 505.01. Niby tez 5w40 lepszy dla turbo ale to wiadomo jak jest
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie do 2.0 tdi blb moze byc olej castrol 5w30(norma507.00) a mozna po nim bez obaw zalac castrol 5w40 (norma505.01) czy trzymac sie juz tego 5w30? niby ten i ten ful syntetyk