Treść opublikowana przez Teofilow90
-
Spociki Łódzkie
bo mam swoją heh :]
-
Spociki Łódzkie
sekretarki to chodza podniecone 24h i robią nad godziny za free :]
-
Spociki Łódzkie
oooo to co prowadzisz jakąś gorącą linie dla pań po 50 roku życia :]
-
Spociki Łódzkie
i cos kłysek podbijasz patrzec zmieniarkę mam tez opony jak ktoś by chciał R16 225 na 55 :] za 100 zł oddam dwie sztuki :]
-
Spociki Łódzkie
a może na fotce sie zasiedział ;]
-
Spociki Łódzkie
Noooo zawsze trzeba podbić na bajere :]
-
Spociki Łódzkie
jak to co wchodzisz na fotka .pl i małoaltki zapraszasz i taki przedział wiekowy bierzesz np 18/19 lat :] piszesz że masz audi i jesteś gangsterem :]
-
Spociki Łódzkie
ale jak na urlopie to też pieniążki chyba są --> http://images34.fotosik.pl/262/6d8beaf62bf9beb8.jpg <-- Ma może ktoś taka poduchę do kierownicy lub zaślepkę i tez kupie panel sterujący climatronik --> http://images32.fotosik.pl/42/08a91a375b07cf40.jpg <--
-
Spociki Łódzkie
Oferta - Audi A4 - AUDI BARDZO BOGATO WYPOSAZONE ,SKORY CZEKOLADOWE SEKWENCYJNY GAZ,NA WSZYSTKO DOKUMENTY,AUTKO BYLO AUTKIEM WYSTAWOWYM W SALONIE AUDI,SIL :]
-
Spociki Łódzkie
pasta juz nie ma tylko zmieniarke wyjołem bo ktos chciał ---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ---------- Audi A4 SEKWENCJA SKORY KLIMA ZAMIANA, 1997r., 2600cm3 - otomoto.pl
-
Spociki Łódzkie
Kto chciał dziś kupic zmieniarkę bo właśnie świeżo ją wymontowałem z passata :] i mam na sprzedanie audi A4 kombi quatro 97 rok 2.6 V 6 w gazie Full opcja bananowe skóry sprzęt bosse
-
Spociki Łódzkie
no okej okej ^^
-
Spociki Łódzkie
przestaje chyba padac to gdzie was moge znaleźć
-
Spociki Łódzkie
mam podobnie z immo tez se odpali i zgaśnie muszę czekac aż rozkoduje kluczyk ale zauważyłem ze najczęściej mi sie to dzieje jak gorąco jest
-
Spociki Łódzkie
Audi A6 OKAZJA CENOWA ZAMIANA.DZWON, 1999r., 2500cm3 - otomoto.pl Może ktoś zainteresowany ? :]
-
Spociki Łódzkie
ej ej nie chce ktos tych moich zegarów z fisem ?
-
Spociki Łódzkie
mocno nie padało :]
-
Spociki Łódzkie
witam no ja tez moge zawitać
-
Klima Klima nie trybi :(
Witam walczę od dłuższego czasu z klima teraz jak naprawiłem mase od komputera to pokazało że jest uszkodzony czujnik temperatury zewnętrznej i na komputerze pokazywało -99 stopni wyjąłem go i sprawdzałem miernikiem rezystancje to reaguje na ciepło i zimno jaki rezystor wsadzić żeby zobaczyć czy sie odpali klima i czy to napewno przez ten czujnik nie działa klima Pozdrawiam :]
-
Spociki Łódzkie
siemka nie ma ktos odsprzedać czujnika temperatury zewnętrznej do audi a4
-
Spociki Łódzkie
tak odemnie z audi mam go teraz podłączonego i juz nie moge na niego patrzeć jak jade
-
Spociki Łódzkie
Siemka nie chce ktos zamienic zwykłych zegarów za zegary z fisem ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- przełożę je gratis i dorzucę na chińskie ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------
-
Audi A4 2.6 V6 Teofilow
fis to ciagle pokazuje że mam żarówkę spalona jaks a wszystkie mam okej nawet w zegarach i nie działa mi prędkościomierz jzu wszytko se porobiłem na tip top a nie moge tylko tej elektroniki w niej ogarnąć ---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- no ja przed Pralka miałem jeszcze rovera 620 to jest to samo co accord ale rover mi lepiej przypasował rovera wziąłem po strzale wyremontowałem i byłem bardzo zadowolony ale cos mnie ugryzło na prelude w której później dolewałem co tydzień litr oleju musiałem tankowac olej benzyne i gaz heh no i jeszcze w hondach ta rdza na nadkolach to jak wyposażenie auta :]
-
Audi A4 2.6 V6 Teofilow
u mnie tylko gwiadka sie zapala i gasnie nawet wentylator sie nie załącza nic tylko na lcd panelu klimatronik ta gwiadka na sekunde sie zaswieca i gasnie
-
Audi A4 2.6 V6 Teofilow
Honda Prelude tak zwana Pralka fajna ale jak masz sie zabrać˙ w 4 osoby to masakra jest :] Zegary frajer dlatego bo chyba klima mi przez nie nie działa na elektrodzie forum studiowałem i ktos mial podobny problem bo na krótko jak podłączam kompresor to działa i chłodzi a zegary nie ja zmieniałem :]