Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Teofilow90

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Teofilow90

  1. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bo mam swoją heh :]
  2. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    sekretarki to chodza podniecone 24h i robią nad godziny za free :]
  3. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oooo to co prowadzisz jakąś gorącą linie dla pań po 50 roku życia :]
  4. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i cos kłysek podbijasz patrzec zmieniarkę mam tez opony jak ktoś by chciał R16 225 na 55 :] za 100 zł oddam dwie sztuki :]
  5. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a może na fotce sie zasiedział ;]
  6. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Noooo zawsze trzeba podbić na bajere :]
  7. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak to co wchodzisz na fotka .pl i małoaltki zapraszasz i taki przedział wiekowy bierzesz np 18/19 lat :] piszesz że masz audi i jesteś gangsterem :]
  8. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale jak na urlopie to też pieniążki chyba są --> http://images34.fotosik.pl/262/6d8beaf62bf9beb8.jpg <-- Ma może ktoś taka poduchę do kierownicy lub zaślepkę i tez kupie panel sterujący climatronik --> http://images32.fotosik.pl/42/08a91a375b07cf40.jpg <--
  9. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Oferta - Audi A4 - AUDI BARDZO BOGATO WYPOSAZONE ,SKORY CZEKOLADOWE SEKWENCYJNY GAZ,NA WSZYSTKO DOKUMENTY,AUTKO BYLO AUTKIEM WYSTAWOWYM W SALONIE AUDI,SIL :]
  10. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pasta juz nie ma tylko zmieniarke wyjołem bo ktos chciał ---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ---------- Audi A4 SEKWENCJA SKORY KLIMA ZAMIANA, 1997r., 2600cm3 - otomoto.pl
  11. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kto chciał dziś kupic zmieniarkę bo właśnie świeżo ją wymontowałem z passata :] i mam na sprzedanie audi A4 kombi quatro 97 rok 2.6 V 6 w gazie Full opcja bananowe skóry sprzęt bosse
  12. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no okej okej ^^
  13. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    przestaje chyba padac to gdzie was moge znaleźć
  14. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mam podobnie z immo tez se odpali i zgaśnie muszę czekac aż rozkoduje kluczyk ale zauważyłem ze najczęściej mi sie to dzieje jak gorąco jest
  15. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Audi A6 OKAZJA CENOWA ZAMIANA.DZWON, 1999r., 2500cm3 - otomoto.pl Może ktoś zainteresowany ? :]
  16. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ej ej nie chce ktos tych moich zegarów z fisem ?
  17. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mocno nie padało :]
  18. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witam no ja tez moge zawitać
  19. Witam walczę od dłuższego czasu z klima teraz jak naprawiłem mase od komputera to pokazało że jest uszkodzony czujnik temperatury zewnętrznej i na komputerze pokazywało -99 stopni wyjąłem go i sprawdzałem miernikiem rezystancje to reaguje na ciepło i zimno jaki rezystor wsadzić żeby zobaczyć czy sie odpali klima i czy to napewno przez ten czujnik nie działa klima Pozdrawiam :]
  20. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemka nie ma ktos odsprzedać czujnika temperatury zewnętrznej do audi a4
  21. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak odemnie z audi mam go teraz podłączonego i juz nie moge na niego patrzeć jak jade
  22. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemka nie chce ktos zamienic zwykłych zegarów za zegary z fisem ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- przełożę je gratis i dorzucę na chińskie ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------
  23. fis to ciagle pokazuje że mam żarówkę spalona jaks a wszystkie mam okej nawet w zegarach i nie działa mi prędkościomierz jzu wszytko se porobiłem na tip top a nie moge tylko tej elektroniki w niej ogarnąć ---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- no ja przed Pralka miałem jeszcze rovera 620 to jest to samo co accord ale rover mi lepiej przypasował rovera wziąłem po strzale wyremontowałem i byłem bardzo zadowolony ale cos mnie ugryzło na prelude w której później dolewałem co tydzień litr oleju musiałem tankowac olej benzyne i gaz heh no i jeszcze w hondach ta rdza na nadkolach to jak wyposażenie auta :]
  24. u mnie tylko gwiadka sie zapala i gasnie nawet wentylator sie nie załącza nic tylko na lcd panelu klimatronik ta gwiadka na sekunde sie zaswieca i gasnie
  25. Honda Prelude tak zwana Pralka fajna ale jak masz sie zabrać˙ w 4 osoby to masakra jest :] Zegary frajer dlatego bo chyba klima mi przez nie nie działa na elektrodzie forum studiowałem i ktos mial podobny problem bo na krótko jak podłączam kompresor to działa i chłodzi a zegary nie ja zmieniałem :]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.