Treść opublikowana przez Teofilow90
-
Nie uruchamia się kompresor
no jak wciska to nie czuć ze sie załancza nawet jak przytrzymuje ten guziczek bo wiem jak miałem prelude to jak wciskałem to odrazu obroty skakały na chwile a gdzie ten czujnik temperatury jest ?
-
Spociki Łódzkie
A4 juz poszło za 2400 jest na otomoto niecałe 25 minut było koleszka tylko odpalił i powiedział ze bierze ale podmieniłem sobie pare rzeczy :] heh
-
Spociki Łódzkie
właśnie je oglądałem B5 1.8 motorek kolor zginla zieleń fotel kierowcy przetarty cena za całe 2500 bez negocjacji mozna normalnie nia na kołach wrócić ma climatronik sprawny nawet jak bym miał 2500 wzioł by je i na części sprzedał :]
-
Spociki Łódzkie
Kolego martin_rs4 a jaka cena za te aluski :] Mój kolega jak cos ma cała audi a4 na czesci jeździ wszytko tylko ze nie można jej zarejestrowac
-
Spociki Łódzkie
no 2.8 to samo ale bardziej mułowate z dołu :] ktos ma moze jakieś aluski duże duże do sprzedania :] ale z Łodzi bo nie chce mi sie wycieczek robić
-
Spociki Łódzkie
to zawitam na reala w niedziele jak sie wyrobie na 18 ach te audi na ropę juz byłem blisko takiego 1.9 raz miałem omege 2.5 tds i bravo jtd i nigdy więcej disel heh ;]
-
Spociki Łódzkie
ej ej kiedy jakis spocik jest i ma ktos z łodzi tez 2.6 v6 zeby podpytac o pare rzeczy
-
Spociki Łódzkie
Witam witam
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
witam tez mam zmienione zegary z tym FIS i mi nie pokazuje temp. oleju i prędkości ile jadę ale ładowanie akumulatora pokazuje i na tym lcd pali mi sie żarówka ze jakąś mam spaloną a wszystkie mam OK
-
Nie uruchamia się kompresor
Witam od niedawna stałem sie tez posiadaczem audi i mam podobny problem gdy chce włączyć klime to na wyswietlaczu na chwilke zapali sie gwiazdka i odrazu gaśnie bo klime mam nabitą jak sprawdzałem ale może w układzie jest za małe ciśnienie
-
Spociki Łódzkie
Witam wszystkich jestem świeżak kiedy jakis spocik żeby zawitać i mam też pare pytanek Ja i Moje Autko Pozdrawiamy :]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich niedawno stałem sie posiadaczem Audi A4 2.6 V6 96 rok Ja i Moje Autko Pozdrawiamy