Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Teofilow90

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Teofilow90

  1. nie nie auto zamieniłem w jeleniej górze a lampy przednie to były rozbierane i malowane na czarno :]
  2. Witam Witam jestem posiadaczem Audi A4 2.6 V6 które nabyłem przypadkowo zamieniając się za zmęczoną Honde Prelude :] ale Audi też jest trochę do dopieszczenia Wyposażenie mojego audi to : -ABS -2x Air Bag -Elektryczne Szyby Przód -Elektryczne Lusterka -Frajerskie zegary z fis -Skórzana Tapicerka -Climatronik -Podłokietnik Przód i Tył -centralny zamek -Regulacja Kierownicy w 2 płaszczyznach -immobiliser -radio Sony Xplod CD/MP3/USB -Niedawno zakupione i odmalowane alufelgi 17 -zawieszenie BILSTEIN Plany : - Naprawa klimy i zmienienie zegarów bez Fis - polakierowanie maski tylnej klapy i dachu na kolor czarny i usuniecie rudego przy przedniej szybie - Remont silnika albo zmiana na inny :] - Pierwsza wyprawa na majówkę Nowe kołka i oponki :] http://desmond.imageshack.us/Himg337/scaled.php?server=337&filename=20120522134.jpg&res=landing Pozdrawiam :]
  3. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Audi, a4, b5, klimatyzacja nie startuje Tu jest ten temacik z tymi licznikami i chyba to możliwe :]
  4. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema zamienie zegary z fisem na zwykłe bo jak wyczytałem temacik na elektrodzie przez nie moze mi sie klima nie załączać ---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ---------- siema zamienie zegary z fisem na zwykłe bo jak wyczytałem temacik na elektrodzie przez nie moze mi sie klima nie załączać
  5. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie ma ktos znajomego co mi ogarnie klime w a4 zeby zaczeła działać zapłace cos tak do 200 zł ;]
  6. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ej ej co sadzicie jak w srebrnej A4 pomaluje maske dach i tylna klapę na czarno :] bo kółka juz dobre sa :]
  7. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja mieszkam na traktorowej
  8. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hehe to luzak ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- juz zamuła na forum ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- juz zamuła na forum
  9. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    aha aha i co tam sie jedzie i sie bierze koszyczek jak w markecie heh
  10. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    juz zagadałem o poduche :] ciekawe czy drogo sobie ceni :] ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- http://www.redu.pl/page/3/ a to taki link dla rozluźnienia :] ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ---------- http://www.redu.pl/page/3/ a to taki link dla rozluźnienia :]
  11. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a z lodzi on ?
  12. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja poduche z kierownicy bo mam tez taka ale bez poduchy
  13. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://moto.allegro.pl/audi-a4-quattro-240hp-mocno-doinwestowane-i2339984665.html TA TO jest CZADDD dopiero :] ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ---------- http://moto.allegro.pl/audi-a4-quattro-240hp-mocno-doinwestowane-i2339984665.html TA TO jest CZADDD dopiero :]
  14. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale sprawdzane cisnienie było tym do klimy wszytko szczelne i nabita jest ---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- jakis schemat by mi sie przydał jakis przekaźniki sa od klimy albo jak ja na krótko załączyć lub gdzie te czujki ---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- jakis schemat by mi sie przydał jakis przekaźniki sa od klimy albo jak ja na krótko załączyć lub gdzie te czujki
  15. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    moje Audi chyba najgorsze
  16. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to gitara
  17. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ej to chłopacy to jest czy nie ma ?
  18. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemka jutro jest jakis spocik ? :]
  19. byłem sprawdzałem klima nabita szczelna niby wszytko okej o naprawe ich nie pytałem bo maja chore ceny mówili ze juz naprawa gdzies około 1000 zł to wole sam sie za to wziąć a tych starych zegarów nie dostałem a od audi a3 pasują bo moge za free je mieć
  20. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i sprawdzałem płyn chłodniczy i jest okej nawet dolałem mu troche i tak pika i pika na dziurach
  21. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jutro obadam ten płyn a ma ktos poduche do kierownicy s-line ?
  22. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ej Ej chłopacy miał ktos tak w waszym audii ze jak w dzirę wjeżdża sie to piszczy kompi tak jak by były pasy nie zapiete olej sprawdzałem bo myślałem ze mało i piszczy tak dlatego ale to nie to w tych 2.6 V6 zawsze cos jedno sie zrobi zaraz cos nastepne
  23. Teofilow90 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zamulilem ze spotem kolejny a tydzien w niedziele ?
  24. dzieki za pomoc ale doszedł mi kolejny napis BREMS ze hamulce i LICHT że ta żarówka Tajne to jest ciekawe czy predkosciomierz by mi działał na zwykłych zegarach a jak podłączyłem audi pod komputer to mam jeden bład ze komputer nie ma jakiejs masy czy cos takiego
  25. jak kupowałem audi to mam paragony i na poczatku roku była nabijana i odgrzybiana i cos czyszczone było oke lukne ten czujniczek a jak podpina audi pod kompiego to mam ze nie ma komputer jakiejś masy i mam zegary zmienione na te z tym lcd fis czy cos i pali mi sie ciagke BREMS i LICHT a sprawdzałem i wszytko mam ok i predkosciomierz nie działa nie wiem czy to nie przez te zegary musze powalczyc z ta elektronika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.