Treść opublikowana przez Teofilow90
-
Audi A4 2.6 V6 Teofilow
nie nie auto zamieniłem w jeleniej górze a lampy przednie to były rozbierane i malowane na czarno :]
-
Audi A4 2.6 V6 Teofilow
Witam Witam jestem posiadaczem Audi A4 2.6 V6 które nabyłem przypadkowo zamieniając się za zmęczoną Honde Prelude :] ale Audi też jest trochę do dopieszczenia Wyposażenie mojego audi to : -ABS -2x Air Bag -Elektryczne Szyby Przód -Elektryczne Lusterka -Frajerskie zegary z fis -Skórzana Tapicerka -Climatronik -Podłokietnik Przód i Tył -centralny zamek -Regulacja Kierownicy w 2 płaszczyznach -immobiliser -radio Sony Xplod CD/MP3/USB -Niedawno zakupione i odmalowane alufelgi 17 -zawieszenie BILSTEIN Plany : - Naprawa klimy i zmienienie zegarów bez Fis - polakierowanie maski tylnej klapy i dachu na kolor czarny i usuniecie rudego przy przedniej szybie - Remont silnika albo zmiana na inny :] - Pierwsza wyprawa na majówkę Nowe kołka i oponki :] http://desmond.imageshack.us/Himg337/scaled.php?server=337&filename=20120522134.jpg&res=landing Pozdrawiam :]
-
Spociki Łódzkie
Audi, a4, b5, klimatyzacja nie startuje Tu jest ten temacik z tymi licznikami i chyba to możliwe :]
-
Spociki Łódzkie
siema zamienie zegary z fisem na zwykłe bo jak wyczytałem temacik na elektrodzie przez nie moze mi sie klima nie załączać ---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ---------- siema zamienie zegary z fisem na zwykłe bo jak wyczytałem temacik na elektrodzie przez nie moze mi sie klima nie załączać
-
Spociki Łódzkie
nie ma ktos znajomego co mi ogarnie klime w a4 zeby zaczeła działać zapłace cos tak do 200 zł ;]
-
Spociki Łódzkie
ej ej co sadzicie jak w srebrnej A4 pomaluje maske dach i tylna klapę na czarno :] bo kółka juz dobre sa :]
-
Spociki Łódzkie
ja mieszkam na traktorowej
-
Spociki Łódzkie
hehe to luzak ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- juz zamuła na forum ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- juz zamuła na forum
-
Spociki Łódzkie
aha aha i co tam sie jedzie i sie bierze koszyczek jak w markecie heh
-
Spociki Łódzkie
juz zagadałem o poduche :] ciekawe czy drogo sobie ceni :] ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- http://www.redu.pl/page/3/ a to taki link dla rozluźnienia :] ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ---------- http://www.redu.pl/page/3/ a to taki link dla rozluźnienia :]
-
Spociki Łódzkie
a z lodzi on ?
-
Spociki Łódzkie
ja poduche z kierownicy bo mam tez taka ale bez poduchy
-
Spociki Łódzkie
http://moto.allegro.pl/audi-a4-quattro-240hp-mocno-doinwestowane-i2339984665.html TA TO jest CZADDD dopiero :] ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ---------- http://moto.allegro.pl/audi-a4-quattro-240hp-mocno-doinwestowane-i2339984665.html TA TO jest CZADDD dopiero :]
-
Spociki Łódzkie
ale sprawdzane cisnienie było tym do klimy wszytko szczelne i nabita jest ---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- jakis schemat by mi sie przydał jakis przekaźniki sa od klimy albo jak ja na krótko załączyć lub gdzie te czujki ---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- jakis schemat by mi sie przydał jakis przekaźniki sa od klimy albo jak ja na krótko załączyć lub gdzie te czujki
-
Spociki Łódzkie
moje Audi chyba najgorsze
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ej to chłopacy to jest czy nie ma ?
-
Spociki Łódzkie
Siemka jutro jest jakis spocik ? :]
-
Nie uruchamia się kompresor
byłem sprawdzałem klima nabita szczelna niby wszytko okej o naprawe ich nie pytałem bo maja chore ceny mówili ze juz naprawa gdzies około 1000 zł to wole sam sie za to wziąć a tych starych zegarów nie dostałem a od audi a3 pasują bo moge za free je mieć
-
Spociki Łódzkie
i sprawdzałem płyn chłodniczy i jest okej nawet dolałem mu troche i tak pika i pika na dziurach
-
Spociki Łódzkie
jutro obadam ten płyn a ma ktos poduche do kierownicy s-line ?
-
Spociki Łódzkie
Ej Ej chłopacy miał ktos tak w waszym audii ze jak w dzirę wjeżdża sie to piszczy kompi tak jak by były pasy nie zapiete olej sprawdzałem bo myślałem ze mało i piszczy tak dlatego ale to nie to w tych 2.6 V6 zawsze cos jedno sie zrobi zaraz cos nastepne
-
Spociki Łódzkie
Zamulilem ze spotem kolejny a tydzien w niedziele ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dzieki za pomoc ale doszedł mi kolejny napis BREMS ze hamulce i LICHT że ta żarówka Tajne to jest ciekawe czy predkosciomierz by mi działał na zwykłych zegarach a jak podłączyłem audi pod komputer to mam jeden bład ze komputer nie ma jakiejs masy czy cos takiego
-
Nie uruchamia się kompresor
jak kupowałem audi to mam paragony i na poczatku roku była nabijana i odgrzybiana i cos czyszczone było oke lukne ten czujniczek a jak podpina audi pod kompiego to mam ze nie ma komputer jakiejś masy i mam zegary zmienione na te z tym lcd fis czy cos i pali mi sie ciagke BREMS i LICHT a sprawdzałem i wszytko mam ok i predkosciomierz nie działa nie wiem czy to nie przez te zegary musze powalczyc z ta elektronika