Treść opublikowana przez daw1
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzięki za informacje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siema:) będzie coś się działo 2 września przy "PiP" ;>?
-
[A4 B5] Lampy tylne.
aktualnie nie mam pieniędzy aż tyle za 2 tyg jade nad morze:D chyba że sobie trochę poczekam i się wstrzymam i za jakiś czas kupie ledy Alę dziękuje za opinie:)
-
[A4 B5] Lampy tylne.
dzięki bardzo wkładam polifty , przyjdzie kaska to kupie ledy:)
-
[A4 B5] Lampy tylne.
Witam mam zamiar zakupić nowsze lampy tylne , bo te z mojego rocznika (96r) są takie stare z wyglądu zwłaszcza te kierunki pomarańczowe; ) proszę o poradę jakie byście mi radzili kupić samochód taki : NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów myślę na początku o takich LAMPY TYLNE AUDI A4 SEDAN 94-00 CLEAR RED WHITE (2384289028) - motoAllegro hummm;>
-
Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
to czekam audisan:) dzięki piotrzaba5
-
Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
Witam audisan jestem chętny i to bardzo , nie ma sprawy piszecie jaki dzień i powiem wam czy akurat pracuje jutro i pojutrze mam wolne wiec można sie styknac ---------- Post dopisany 01-06-2012 at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2012 at 20:48 ---------- Ramki Tablic Rejestracyjnych Klubowe dzięki Audisan za pomoc:decayed: NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów
-
Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
Thx:decayed: no jeszcze chce dystans pewnie że zrobię na to tylko czekam! to powodzenia tatusiu , spotkać się zawsze można ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- Sesyjka : NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- Sesyjka : NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów
-
ladny sedan 1.8
jak jechałeś przez Włocławek kiedyś to wiesz jakie są tam dziury ja mam glebe od niedawna i jade wolno:D
-
Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
zależy też jaki i jaka firma
-
Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
dokładnie różnicy nie ma cenowej;)
-
Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
no to elegancko pewnie że tak , na audiczke i kobitke hehe no mnie teraz czekają wahacze dolne bo górne porobiłem i zawieszonko w jakimś przyszłym czasie
-
Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
no jest koszt:D powiem Ci że ja mam 40 groszy w portfelu a wypłata 10 czerwca
-
Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
no też fajnie:D ale dużo mi nie brakuje z tyłu przód jest ok
-
Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
dzięki no to czekam na foty
-
Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
no to pięknie dzięki za info hehe ---------- Post dopisany at 10:50 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ---------- Sprężyny Apex Przód - 4cm / Tył - 4cm zdjęcie robione telefonem więc słabo wyszło , niedługo pewnie jakaś sesyjka A tak to wygląda : http://naforum.zapodaj.net/450c6be9dc0a.jpg.html http://naforum.zapodaj.net/9ccfe03ca7e3.jpg.html http://naforum.zapodaj.net/11991996280c.jpg.html Co sądzicie o tym ? proszę o opinie ;p
-
Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
Ok:D będę Cię szukał ja na Cw pewnie poznasz jak coś Ramki pod tablicę rejestracyjną już zamówiłem więc tylko czekam
-
Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
za 2-3 dni będzie przesyłka;) pewnie że dam foto , właśnie o tym myślałem łukasz0604 właśnie zamawiam mam nadzieję ze dozobaczenia:D hehe
-
Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
hehe:D jeżeli tak mówisz czekam na przesyłkę 4 sprężyn -40mm zobaczymy jak będzie wyglądało z przodem -40 i tyłem -40
-
Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
właśnie nie bo przecież tył stoi wyżej
-
Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
masz rację Kowi87 , to jest następna rzecz która będę robił ---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ---------- nowy nabytek naklejeczka http://postimage.org/image/bwk3cepmr/
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
Siemanko wszystkim {Włocławek}
-
[B5 AFN]Audi, fajne rzeczy do kupienia po niej:)
ładna audiczka kozak fele i skóra ! jeszcze tylne lampy po lifcie! odrazu nabrała gabarytu , też zaczynam robić w swojej mody
-
[ALL B5]gwint+18"8,5J + stłuczka w gratisie
fajna furka mam taka samą tylko 96r. i te same felgi 17' od audi a8 dobra polerka
-
Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
1. tak jak pisałem , wiadomo teraz pogoda jest ładna więc tego nie sprawdzisz jedynie jak będzie szron 2. po bezpiecznikach , pozycja 17