Treść opublikowana przez nedwed
-
Kluczyk scyzoryk
Mam dosyc duzy problem, wymienilem dzisiaj baterie w scyzoryku do samochodu, i nie dziala mi teraz otwieranie samochodu z kluczyka (drugi kluczyk mam jakies 100km stad), a w aucie w zadnych drzwiach nie ma mozliwosci otworzenia samochodu manualnie Dlaczego tak sie dzieje i co robic ?? Pilnie prosze o pomoc edit: udało mi sie dostac do samochodu, jednakze nie wiem dlaczego nie dziala pilot
-
Navigation Plus RNS D
podejrzewam, ze zeby ten numer co mowisz odczytac trzeba wyjac radio ?
-
Zmieniarka
niestety nie dziala w ten sposob. Po wcisnieciu przycisku load zaczynaja migac 3 diody (druga, czwarta, szosta), potem kolejne 3 diody (pierwsza, trzecia, piąta), nastepnie kazda po kolei, no i po wcisnieciu load i wybraniu ktoregos przycisku plyta nie jest wciagana, tak jakby wcisniecie przycisku danego slotu wogole nie dawalo reakcji. Posiadam taką zmieniarke: http://img23.imageshack.us/img23/5576/zmieniarka.jpg Wie ktos o co chodzi ?
-
Czujniki cofania
przed chwila sprawdzalem u siebie i akurat dzialalo, wszystkie czujniiki tykały, lecz chwile pozniej zaczelo caly czas piszczec.
-
Czujniki cofania
a moze jest jakis forumowicz z warszawy ktory to ma i moglby pomoc ? Bo np przed chwila jechalem i wszystko ladnie dzialalo jesli chodzi o cofanie, zblizalem sie do przeszkody to zaczelo pipczec, jak juz dojechalem do domu to znowu ciagly sygnal, wiec moze to nie czujnik walniety a cos po prostu nie laczy, a jakby co to ile kosztuje nowy czujnik ?
-
Czujniki cofania
jestem laikiem w tych sprawach wiec nie wiem co to vag sadzicie ze elektryk samochodowy bedzie mial cos takiego ?
-
Navigation Plus RNS D
kupic plytke, masz jakies namiary gdzie taka plytke kupic ?
-
Czujniki cofania
Witam, mam problem z czujnikami cofania, mianowicie po wlozeniu wstecznego caly czas pipczy stalym dzwiekiem, czasami bywa tak ze jest to dzwiek przerywany, raczej tak nie powinno byc bo nie ma zadnej roznicy czy jestem obok czegos czy nie, w czym moze tkwic problem ?
-
Zmieniarka
Witam, kupilem wczoraj samochod i mam mały problem, nie wiem jak wlozyc plyte do zmieniarki, czytalem ze trzeba wyjac jakas kieszonke i wlozyc plyty ale ja mam inna zmieniarke w schowku i nie moge wlozyc plyty, jak wsune ją to nie wciaga jej, mam przyciski wysuniecia i 'load', czy to sie jakos wklada z poziomu navigation plus ?
-
Navigation Plus RNS D
mozesz na rysunku nawigacji zaznaczyc o ktory numer chodzi ?
-
Navigation Plus RNS D
a jaka to roznica i jak to sprawdzic ?
-
Zmieniarka CD
Witam, glupie pytanie, jak zmieniac (o ile sie da) plyty wlozone do zmieniarki z poziomu radia (Audi Navigation Plus RNS-D) ?
-
Wyświetlacz FIS
Witam, mam małe pytanko, co oznaczaja kolejne opcje w wyswietlaczu miedzy zegarami ? Jeden spalanie srednie, drugi spalanie chwilowe, trzeci czas jazdy i czwarty to pokazuje sie jakas wartosc kilometrow, myslalem ze jest to zasieg, lecz po zatankowaniu pojawila mi sie wartosc 180km, przejechalem pewien odcinek i wzrosła do 190, to jest zasieg od momentu zatankowania ? Bo myslalem ze w miare uplywu jazdy i spalania paliwa zasieg bedzie na wyswietlaczu malał
-
Navigation Plus RNS D
Kupilem dzisiaj auto z taka nawigacją: http://www.nawigacjefabryczne.pl/nawi/audi_np2.jpg Jednak jest ona w jezyku niemieckim, istnieje sposob zeby ja spolszczyc albo chociaz zmienic jezyk na angielski ? spis wtyk w RNS D A: zasilanie B: Głośniki ? rozszerzenie ? złącze 26 styków E: mini-din 10 1. Gala 1. RR+ 1. line out LR 1-3. IC 1. masa NF 2. tel mute 2. RR- 2. line out RR 4. KL. 15 2. NF/L 3. K-BUS 3. RF 3. masa line 5. DFA_L 3. NF/R 4. S-Komt (+12V za stacyjką) 4. RF - 4. line out LF 6 NF+ 4. CSYNC 5. + SAFE 5. LF 5. line out RF 7-12. IC 5. masa VID 6. podświetlenie 6. LF - 6. sterowanie +12V 13. CAN/H 6. PAL/NTSC 7. UB+ (+12V z akumulatora) 7. LR+ 7. Tel+ 14. ANTENA 7. VID-ON 8. Masa (-) 8. LR- 8. Clock 15-16. IC 8. B-IN . . 9. Data 17. RFLS 9. G-IN 10. Ena 18. DFA_R 10. R-IN 11. Rem-C 19. NF- 11. masa 12. Tel- 20. masa złącze video, NF- sygnał audio 13. Data In 21-25. IC 14. Data Out 26. CAN/H 15. Clock złącze nawigacji 16. UB+ (12V stałe) 17. +12V wyłączane 18. COM (masa) 19. AF-L 20. AF-R Radio ma wyjscie na dodatkowy wyświetlacz (wyświetlacz FIS między zegarami). Złącze 26 stykowe to złącze do nawigacji, jest tam wejście linii CAN (do sygnału prędkościowego), złącza do opcjonalnych impulsatorów (DFA, prawy i lewy), wyjście audio (NF), sygnał cofania (RFLS). Złącze mini-din 10 to złącze do sygnalu audio video. Aktywowane jest prawdopodobnie stykiem VID-ON. Szkoda tylko, że nie ma wejścia composite. Niektóre modele nawigacji (te z klawiszem TV) mają osobny tuner TV.
-
Lampa Ksenonowa
no dobrze, ale z tego co wiem sa tam przewody wysokiego napiecia, nigdy sie przy ksenonach nie bawilem, wiadomo, standardowe zarowki sie wymienialo ale ksenony to mozna powiedziec dla mnie cos nowego:wink:
-
Spryskiwacze Reflektorów
Czyli mam rozumiec ze same automatycznie sie uruchamiaja przy uruchomieniu spryskiwaczy do przedniej szyby i wysokim stanie płynu do spryskiwaczy ?
-
Lampa Ksenonowa
a jest jakies "ostrzezenie" czego nie robic przy wymianie zarowki ? I jak sie wogole do niej dostac ?
-
Lampa Ksenonowa
Witam, kupilem dzisiaj Audi A4 B6 z jedna mala usterka, mianowicie slabiej swieci lewa zarowka xenon. Pojechalem na stacje diagnostyczna, na prawym reflektorze wyszlo 2,5kKandeli, na lewym 0,5kKandeli, jaka moze byc tego przyczyna? czy moze to byc spalona zarowka czy cos z przetwornica ?
-
Spryskiwacze Reflektorów
Witam, kupilem dzisiaj Audi A4 i mam moze wyda sie dla was glupie pytanie, ale naprawde nie mam pojecia jak to zrobic: jak wlaczyc spryskiwacze reflektorów ?
-
Co oznacza małyszówka ?
aa, myślalem ze to jakas konkretna wersja wyposażenia w tej B6, czyli mówicie, że sama B6 to już jest małyszówka ? :]
-
Co oznacza małyszówka ?
Jak w temacie, chciałem dowiedzieć się co oznacza, że wersja Audi A4 B6 które zamierzam w najbliższych dniach zakupić nosi nazwę Małyszówka ?
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
a czy jest osoba ktora np na gg mogłaby krok po kroku wytlumaczyc, jak sprawdzic jaka mam wersje softu itp, co po kolei sprawdzic a potem robic ? Co prawda samochodu nie mam jeszcze, bede mial w przyszlym tygodniu bo sie ciagnie z niemiec
-
Zestaw głośnomówiący
Witam, jutro jade zakupic audi a4 b6 i mam odnosnie mojego przyszlego samochodu jedno pytanie, w srodku zamonotwany jest fabrycznie zestaw glosnomowiacy (uchwyt do telefonu). Czy jest mozliwosc jakos to usunac, odkrecic czy w jakis inny sposob nie niszczac tapicerki ?
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
wiec jak klubowicze, wie ktos jak tą operacje wykonac ?
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
na forum nie ma uzytkownika o nicku czarny588