Treść opublikowana przez nedwed
-
Podgrzewanie tylnej szyby
masz mnie za 10cio letnie dziecko ? Znam prawa termodynamiki i wymiany ciepla, m.in to studiowalem wiec troche znam sie na temacie Jednakze w moich poprzednich samochodach był to znacznie szybszy proces stad pytam czy jest jakas mozliwosc programowa aby zwiekszyc temperature grzania
-
Podgrzewanie tylnej szyby
no roztapia ale strasznie wolno, troche trzeba poczekac az zejdzie
-
Podgrzewanie tylnej szyby
nie, wszystkie mi grzeja ale wg mnie za słabo :/
-
jak zaprogramowac pilota
moge jedynie pomoc filmikiem jak zaprogamowac w b6, moze tak samo sie robi w b5 dopasowanie pilota w B6 - YouTube
-
Podgrzewanie tylnej szyby
Witam, mam pytanie, mam nadzieje nie okaże się ono śmieszne Chodzi mi czy jest możliwosc, najlepiej z poziomu VAG zwiekszyc temperature grzania tylnej szyby ? Bo słabo mi grzeje i jak jest mróz to troche muszę poczekac zanim mi szyba albo odmarznie albo odparuje
-
Jak załadować płyte do Navigation Plus
ale akurat wrzuciles zdjecie radia zakodowanego i wszyscy mysleli ze to Twoje wiec dostałes odpowiedz na pytanie pod to konkretne zakodowane radio. Zreszta juz wyzej pisalem ze musisz wyjac plyte wchodzac w opcje i wybierajac cd austellung
-
Jak załadować płyte do Navigation Plus
no to po co wrzuciles zdjecie zakodowanego radia ?! To co zrobiles to akurat byla pierwsza rzecz jaka zrobic powinienes przy niezakodowanym radiu
-
Nawigacja RNS-D - telewizja
ale numer czego mam napisac ? Radia ?
-
Nawigacja RNS-D - telewizja
no tam mam z lewej strony w bagazniku jakies czarne zamkniete pudlo, nie wiem jak to otworzyc zeby zobaczyc co jest w srodku
-
Nawigacja RNS-D - telewizja
odswiezam temat, ktore numery podac z radia zebyscie mogli cos wywnioskowac ? A jesli sie okaze ze nie mam tunera telewizyjnego to jaki dokupic, jak go zamontowac itd
-
Jak załadować płyte do Navigation Plus
znalazlem w internecie jak poradzic sobie z tym w VAGU. DVD navigation eject lock (MMI 2G): Ross-Tech reports that by adjusting channel 068 in the Navigation module you can lock the DVD navigation eject button (anti-theft), 0 = button active, 1 = button inactive. Audi A8 (4E) Navigation - Ross-Tech Wiki Z tymze ta instrukcja jest chyba do RNS-D, znalazlem jeszcze do RNS-E - VAG code: #56 kanał 67 musi być ustawiony na 0
-
Jak załadować płyte do Navigation Plus
To jest zdjecie Twojego radia ? Jesli tak to przeciez masz je chłopie zablokowane, musisz mieć kod który powinien byc załączony w ksiazce ktora powinienes otrzymac z samochodem (papierowa karta). Jesli to nie zdjecie Twojego radia to dwie opcje: Rozbiórka - bardzo łatwo rozbiera się to radio, wystarczy wyjac (musisz miec kluczyki) nastepnie poprzez delikatnie odgiecie kilku blaszek zdejmujesz górną czesc. Ale zacznijmy od podstawowej rzeczy, probowales wcisnac opcje wyjecia płyty ? Cd Austellung czy jakos tak, jezyka wroga nie znam ale pamietam ze tak mialem zanim zmienilem u siebie na jezyk polski
-
spryskiwacze reflektorow
w ktorym miejscu Ci kolego ciekna ? Ja mialem problem ze przez nieszczelne spryskiwacze lub łaczenia przewodow uciekal mi cały płyn. U mnie problem okazał się w łączeniach między wężykiem a spryskiwaczami.
-
Dziwna przypadłość tapicerki
na materiale, i to sie pojawilo tylko z tyłu gdzie nikt nie siedzial i nie otwierał drzwi. W sobote ma byc znowu mroz to zrobie zdjecia o ile znowu sie pojawi
-
Dziwna przypadłość tapicerki
no jakis taki dziwny nalot, jak przyjdzie mroz to zrobie zdjecie i dokladniej to zbadam. Niestety nie mam wogole czasu zeby grzebac i rozkladac tapicerke :/ Wiec zostaje narazie poczekac do mrozow
-
Dziwna przypadłość tapicerki
Mam pewien problem, mianowicie z miesiac temu jak chwilowo przyszły mrozy, zauwazylem u siebie w samochodzie ze na drzwiach z obydwu stron (gdy był mróz) pojawiła się jakas dziwna biała "plama", "puch" ? Ciezko to opisac, i pojawilo mi sie to tylko gdy był mróz, tak tego nie widac. Co to moze byc i jak sie tego pozbyc?
-
Kratka nawiewu na przednią szybę
tyle ze pisza ze jest jeszcze jedna srubka w b6, tylko nie moge jej namierzyc a kratka nie wychodzi :/
-
Kratka nawiewu na przednią szybę
Witam, tak jak w temacie, jak zdjac kratkę nawiewu przedniej szyby, jedyne co udało mi sie znalezc na forum to demontaz tej kratki w A4 B5 http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/all-b5-wyjac-kratke-nawiewu-przednia-szybe-96025/ ale pisza ze w B6 tak nie da rady
-
Podgrzewane boczne tylne szyby
nie ma to jak szybko byc wyprowadzonym z bledu Dzieki za info, do zamkniecia
-
[ALL B5] Jak wyjąć kratkę nawiewu na przednią szybę
wiec w koncu jaki final zdjecia tej kratki w B6 ? Da sie ją zdjac po odkreceniu tej jednej srubki czy nie ?
-
Jak zdemontować kratki nawiewów ???
A jak wymontowac ta kratkę która jest pod przednia szyba? Gdyz mam gdzieś tam kawałek szkła po stluczce i tylko tą drogą mogę je wyjac Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
wilgoc tylna klapa
A gdzie znajduje się ten wezyk? Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Podgrzewane boczne tylne szyby
Witam, mam pytanie czym uruchomić podgrzewanie tylnych bocznych szyb w A4 kombii? Czy uruchamia się wraz z wlączeniem podgrzewania tylnej szyby? Czy jeśli tak to jak sprawdzić gdzie może być usterka bo po włączeniu podgrzewania tylnej bocznych mi nie grzeje :-\
-
[ALL B6] Światła długie
a moze mi ktos powiedziec jak zrobic regulacje ksenonów z poziomu VAG'a ? Bo nie moge tego znalezc na forum
-
[ALL] Spryskiwacze reflektorów, jak je uruchomić?
ja mialem u siebie bardzo podobny problem. Po zdjeciu nadkola okazało się ze mam przeciekajacą i prawie nie dzialajacą pompke do spryskiwaczy reflektorów, co więcej ciekło mi z przewodów a konkretniej ze złączek przewodów. Usunalem wszystkie zlaczki i puscilem zwyklego węża bezposrednio do spryskiwaczy, wymienilem pompke i wszystko teraz smiga jak ta lala