Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nedwed

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nedwed

  1. Witam, poszukuje numeru zamka do tylnych drzwi prawych w audi a4 b8 kombi z 2008r o numerze VIN WAUZZZ8K39A182871. Na allegro znalazlem taki zamek i nie wiem czy bedzie pasowal http://allegro.pl/zamek-drzwi-prawy-tytl-audi-a4-b8-8k0839016c-i4885264256.html. Nie zawsze drzwi mi sie otwieraja z centralnego zamka i musze go wymienic. I jesli juz ktos by mogl to bardzo bym prosil o jakas instrukcje wymiany takiego zamka. I jeszcze jedno pytanie czy tego zamka nie trzeba potem przez komputer adaptowac ? Czy od razu bedzie dzialal po podpieciu ?
  2. podobny problem mialem, u mnie to była synchronizacja wałka rozrządu, w ASO przyjemnosc 300zł
  3. u mnie pokazuje sie device fault, kupilem juz samochod z takim problemem. Jak probuje wyjac plyte to sluchac ze cos mechanizm probuje ale tak jakby plyta byla zacieta. Da rade to jakos naprawic ? Moze wiecie czy na terenie łódzkiego albo w najblizszym czasie wielkopolskiego ktos sie tym zajmuje ?
  4. kanaly odprowadzajace nadmiar wody musisz udroznic. Bierzesz dlugiego druta i przepychasz caly kanalik - to co napisalem sie tyczy szyberdachu. Mi sie woda zbierała w starym samochodzie w A4 B6 pod dywanikiem pasazera. Problemem okazał się zagięty i do tego zsunięty wezyk od skraplacza.
  5. nedwed odpowiedział(a) na nedwed temat w 2.0TDI
    No wlasnie takie objawy jak w tym linku ktory podales. Jutro zadzwonie do ASO i zapytam ile taki zabieg kosztuje, o co dokladnie pytac ?
  6. nedwed odpowiedział(a) na nedwed temat w 2.0TDI
    rozumiem ze cos takiego tylko w ASO ? Jaki moze byc orientacyjny koszt ? I od razu napisze moze trywialne pytanie, w tym samochodzie rozrzad jest na pasku czy łańcuchu ? (Audi A4 B8 Kombii Quattro 2.0 TDI 170KM, Produkcja Grudzień 2008)
  7. nedwed odpowiedział(a) na nedwed temat w 2.0TDI
    Czyli to nie wina świec zapłonowych ? 4096 - Z1 czuj pol walka. rozrz (G40)/ czuj pol walka korb (G28), niepraw przyporzadkow. P001600 (167) . To mi pokazał VCDS
  8. nedwed opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam, mam problem, od jakiegos czasu po wcisnieciu kluczyka samochod zapala i tak jakby nie zdazyl wejsc na obroty i gasnie, miga przy tym kontrolka świec. Dzieje sie to nawet po dluzszej jezdzie, np. po kilkuminutowym postoju probuje zapalic samochod przy juz rozgrzanym silniku i jest to samo. Samochod zapala za ktoryms razem z rzędu. Czy jest to po prostu wina świec żarowych ?
  9. Witam, chciałem dowiedzieć się jak wymienić zbiornik na płyn do spryskiwaczy w a4 b8 kombi z ksenonem
  10. nedwed odpowiedział(a) na nedwed temat w Audi A4 B8
    Nie mam takiego przycisku,dzięki za info
  11. nedwed opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Mam pytanie,do czego służą kwadraciki które są umieszczone przy każdej klamce ? Coś słyszałem ze do otwierania drzwi ale nie wiem jak ich użyć i czy nie trzeba tego przypadkiem u mnie komputerem aktywowac4
  12. nedwed odpowiedział(a) na nedwed temat w Audi A4 B6/B7
    widze ze nie do konca wszyscy sie tutaj znaja i sie wypowiadaja. Nie musi byc napisu auto na manetce. Wystarczy ze przestawie na czasowe wycieraczki i dziala z czujnikiem
  13. podpinam sie do problemu. Kupilem niedawno samochod i wyswietla mi sie napis 'device fault'. Co z tym mozna zrobic ?
  14. tego sie wlasnie obawialem, bo 3/4 samochodow oferowanych do sprzedazy ma jedno pokretlo i w opisie jak napisane ze klima dwustrefowa, czyli na bank ja mam 1 strefowa i jakos z poziomu komputera tego nie moge regulowac ?
  15. Mam pytanie ktore moze wydac sie trywialne, lecz nie wiem jak ustawic temperature dla pasazera ? Gdyz jak ustawiam galka pod radiem to sie zmienia w calym samochodzie, a co gdyby pasazer chcial zmienic temperature tylko dla siebie, jak to zrobic ? W B6 i kierowca i pasazer mial swoje przyciski do zmiany temperatury, w B8 mam problem i nie wiem jak to zrobic.
  16. Przy uruchomieniu silnika pojawia mi się komunikat "service due". Jak to wyczyścić ?
  17. nedwed odpowiedział(a) na nedwed temat w Audi A4 B6/B7
    Ale w instrukcji obsługi nie ma na manetce auto jest tylko off i to czasowe włączenie, w żadnym b8 nie było na manetce auto stąd się pytam w jakiej pozycji ma być bo na tym czasowym to będzie przecież chodziło niezależnie od tego czy pada czy nie.
  18. zalezy, bo w b6 przewaznie masz czujniki ktore maja w srodku prostokat, natomiast w b7 są całe okragle wiec raczej nie sa zamienne
  19. chyba sie jednak zglosze z tym do serwisu, bo nie wiem nawet jakie to sa zarowki :/
  20. nedwed opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, jak wlaczyc w Audi A4 B8 kombii aby wycieraczki sie automatycznie włączały kiedy spadnie deszcz ? Bo dzisiaj byłem na myjni i zlałem samochod jak byl włączony i nic. Bo w instrukcji jest napisane ze musi jechac ok. 4km/h no i nie wiem w jakiej pozycji ma byc przelacznik, czy off czy w jakiejs innej ?
  21. no tak tylko jak je wyciagnac, trzeba cale lampy wyjmowac ? Jesli tak to jak, wybaczcie ze tak pytam ale dzisiaj kupilem ten samochod
  22. samochod z 2008, tak jak pisalem Audi A4 B8 kombii... Jakie to sa zarowki, czy moge je sam kupic ? Moglby mi ktos powiedziec jakie to dokladnie sa zarowki i jak je wymienic ? Jeszcze tylko dodam ze lampa ten pasek u góry na szybie świeci
  23. Witam, mam problem, mianowicie nie dzialaja mi tylne zarowki stopu w samochodzie audi a4 b8 , lampy mam ledowe i moze mi ktos powiedziec jak to wymienic ? Czy mozna to samemu zrobic i czy to sa zwykle zarowki czy tez ledowe ?
  24. mam pytanko, dzisiaj przestał mi swiecic prawy ksenon, kupilem nową zarowke oryginalna osrama i dalej nie swieci, przetwornice sprawdzalem miernikiem i tez wydaje sie ok. Zostały jeszcze bezpieczniki i nie wiem ktory odpowiedzialny jest za prawy ksenon. Zgodnie z opisem na skrzynce jest za to odpowiedzialny bezpiecznik opisany numerem 20 lecz u mnie takiego nie ma
  25. Jutro się za to zabiorę i napisze jakie efekty. Tam są schowane złącza i jakieś bezpieczniki ? Czy może to być wina któregoś z bezpieczników schowanych przy drzwiach kierowcy ? Zapomniałem dodać że nawigacja i wszystkie inne funkcje radia dzialaja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.