Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nedwed

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nedwed

  1. jesli chodzi o spalanie to w ciagu pierwszego miesiaca napewno sie spadnie bo to okres 'testowania' auta czyli okres zbyt ciezkiej nogi
  2. tez tak mysle dlatego ciesze sie z tego co jest
  3. mowil ze jak dał 170 to juz zaczely zbyt ciemne spaliny leciec wiec zostalo tyle ile jest. Wszystko w granicach rozsądku
  4. ogólnie różnica jest spora, mialem nadzieje na troszke więcej kucy ale tak tez jest super, ciekawe tylko ile spalanie zejdzie w dół
  5. Dzisiaj pojechałem swoją A4 do Rogala, żeby mi trochę przy niej pogrzebał, i takie są efekty :]
  6. a tak moze sie ktos orientuje ile mniej wiecej wyniesie koszt wymiany filtra i oleju (półsyntetyk), najbardziej mnie interesuje ile filtr moze kosztowac do 1.9 TDI
  7. oj nie kolego, tutaj problemem nie jest połykanie liter czy przestawianie ich, tutaj jest po prostu brak znajomości elementarnej gramatyki języka polskiego i mnie osobiście to bardzo mocno razi. Co do pilota, u mnie jeśli chodzi o domykanie szyb to tak jak napisał poprzednik, działa z około 2-3m chociaż szczerze przyznam, że nie próbowałem zamykać okien z większych odległości natomiast zamykanie czy otwieranie samochodu i z 30m mi działa po włożeniu nowej baterii, wystarczy dotknąć metalowej części kluczyka językiem
  8. a masz moze jakiegos znajomego w Warszawie ktory moglby sie tym zajac, bo nie bardzo na reke mi jest odciac sobie samochod na kilka dni bo mozna powiedziec ze prawie nim pracuje :/
  9. dokładnie, musisz wylaczyc kompas, u mnie wyswietlalo sie N
  10. Chłopie, chociaż trochę podstaw gramatyki byś zachował bo mnie aż krew zalewa jak to czytam...
  11. ale gdzie sie zaswieci jak nie bedzie zegarów ? Czy po prostu poduszki wywali ? :]
  12. a tak z ciekawosci, co sie wtedy stanie ?
  13. ale to pewnie trzeba gdzies mikrofon montowac ? Gdzie takie modul dostac i gdzie sie go montuje?
  14. odgrzewam kotleta, moze ktos powiedziec jaki tuner sie nadaje do tego samochodu i gdzie go najlepiej szukac bo na allegro nie widze nic takiego, potem gdzie go podlaczyc itd ? wrzuce dzisiaj zdjecie pozniej tego co mam z lewej strony w bagazniku i jeszcze jedno pytanie, jak kupie ten tuner to bede mogl np uruchamiac jakos swoje filmy np z pendrive czy jakos inaczej ?
  15. a mam pytanie, do czego przydaje sie modul bluetooth w tym samochodzie ?
  16. dokladnie dlatego wysylam co napisal kolega cwiara i własnie do niego bede wysylal :] Cwiara, jedno pytanie, ile by Ci zeszlo ze zrobieniem tych licznikow i ewentualna 'korekcja' licznika bo bede uziemiony bez samochodu a troche mi to nie na reke
  17. wiec jak sobie bez niego poradze ?
  18. a skad wziac had do elementów przednich ?
  19. Witam, mam pytanie, jak wyjąć zegary z a4 bo chce je wysłać do naprawy
  20. odgrzewam kotleta, czy ktos wie jak sobie z tym problemem poradzic ?
  21. juz naprawilem, wjechalem na kanal i okazalo sie ze poduszka skrzyni biegow byla niedokrecona, po prostu sie poluzowala i tak dziwnie buczało
  22. dzwiek wydobywa sie mniej wiecej od strony kierowcy, jest i w trakcie ruszania i w trakcie jazdy (glownie przy zmianie biegów jest ten dzwiek najbardziej wyrazny)
  23. bardzo mądra odpowiedz, paliwo w baku mi bulgocze . Ma ktos jakies 'normalne' rady ?
  24. Witam, mam mały problem, mianowicie dzisiaj w trakcie jazdy nagle zaczal dochodzic z samochodu dziwny dzwiek. Pojawia sie on przy zmianie biegów, jest on szczegolnie slyszalny przy zmianie z 1 na 2 i z 2 na 3, jest to taki dziwny bulgoczący dzwiek, jak samochod stoi na luzie wszystko jest ok, delikatnie slychac tez jak da mu sie duzo gazu na luzie. Podejrzewam ze moze to byc łozysko wyciskowe sprzegla. Ktos sie orientuje czy mam racje czy to moze byc cos innego ?
  25. a ja odgrzeje tego kotleta. Jutro chce kupic jakas tube ze wzmacniaczem i bede planowal ją podpiac do siebie do samochodu. Nie mam tylko zielonego pojecia jak sie do tego zabrac. Gdzies wyczytalem ze jest w bagazniku jakis otwor techniczny i tam mozna puscic kabel i wychodzi on wtedy gdzies z przodu obok pasazera, co dalej, jak to podpiac do radia, jak umiejscowic i usztywnic w bagazniku, gdzie wzmacniacz itp - a dokladniej, instrukcja dla laika Ktos pomoze ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.