Treść opublikowana przez nedwed
-
Modyfikacja w R-Performance u Rogalottiego
jesli chodzi o spalanie to w ciagu pierwszego miesiaca napewno sie spadnie bo to okres 'testowania' auta czyli okres zbyt ciezkiej nogi
-
Modyfikacja w R-Performance u Rogalottiego
tez tak mysle dlatego ciesze sie z tego co jest
-
Modyfikacja w R-Performance u Rogalottiego
mowil ze jak dał 170 to juz zaczely zbyt ciemne spaliny leciec wiec zostalo tyle ile jest. Wszystko w granicach rozsądku
-
Modyfikacja w R-Performance u Rogalottiego
ogólnie różnica jest spora, mialem nadzieje na troszke więcej kucy ale tak tez jest super, ciekawe tylko ile spalanie zejdzie w dół
-
Modyfikacja w R-Performance u Rogalottiego
Dzisiaj pojechałem swoją A4 do Rogala, żeby mi trochę przy niej pogrzebał, i takie są efekty :]
-
Ile oleju do mojego silnika w Audi?
a tak moze sie ktos orientuje ile mniej wiecej wyniesie koszt wymiany filtra i oleju (półsyntetyk), najbardziej mnie interesuje ile filtr moze kosztowac do 1.9 TDI
-
zasieg pilota-problem rozwiązany
oj nie kolego, tutaj problemem nie jest połykanie liter czy przestawianie ich, tutaj jest po prostu brak znajomości elementarnej gramatyki języka polskiego i mnie osobiście to bardzo mocno razi. Co do pilota, u mnie jeśli chodzi o domykanie szyb to tak jak napisał poprzednik, działa z około 2-3m chociaż szczerze przyznam, że nie próbowałem zamykać okien z większych odległości natomiast zamykanie czy otwieranie samochodu i z 30m mi działa po włożeniu nowej baterii, wystarczy dotknąć metalowej części kluczyka językiem
-
Błąd w zegarach
a masz moze jakiegos znajomego w Warszawie ktory moglby sie tym zajac, bo nie bardzo na reke mi jest odciac sobie samochod na kilka dni bo mozna powiedziec ze prawie nim pracuje :/
-
Kolorowy FIS wyświetla tylko >E< nie pokazuje nic...
dokładnie, musisz wylaczyc kompas, u mnie wyswietlalo sie N
-
zasieg pilota-problem rozwiązany
Chłopie, chociaż trochę podstaw gramatyki byś zachował bo mnie aż krew zalewa jak to czytam...
-
Demontaż zegarów
ale gdzie sie zaswieci jak nie bedzie zegarów ? Czy po prostu poduszki wywali ? :]
-
Demontaż zegarów
a tak z ciekawosci, co sie wtedy stanie ?
-
Srebrny A4 B6 AWX - zew. S-line/CLH/DRL/BiXenon/PDC P+T/kier. MF/skł. lustra/RNSE + Cam. P+T inne..
ale to pewnie trzeba gdzies mikrofon montowac ? Gdzie takie modul dostac i gdzie sie go montuje?
-
Nawigacja RNS-D - telewizja
odgrzewam kotleta, moze ktos powiedziec jaki tuner sie nadaje do tego samochodu i gdzie go najlepiej szukac bo na allegro nie widze nic takiego, potem gdzie go podlaczyc itd ? wrzuce dzisiaj zdjecie pozniej tego co mam z lewej strony w bagazniku i jeszcze jedno pytanie, jak kupie ten tuner to bede mogl np uruchamiac jakos swoje filmy np z pendrive czy jakos inaczej ?
-
Srebrny A4 B6 AWX - zew. S-line/CLH/DRL/BiXenon/PDC P+T/kier. MF/skł. lustra/RNSE + Cam. P+T inne..
a mam pytanie, do czego przydaje sie modul bluetooth w tym samochodzie ?
-
Demontaż zegarów
dokladnie dlatego wysylam co napisal kolega cwiara i własnie do niego bede wysylal :] Cwiara, jedno pytanie, ile by Ci zeszlo ze zrobieniem tych licznikow i ewentualna 'korekcja' licznika bo bede uziemiony bez samochodu a troche mi to nie na reke
-
Demontaż zegarów
wiec jak sobie bez niego poradze ?
-
Demontaż zegarów
a skad wziac had do elementów przednich ?
-
Demontaż zegarów
Witam, mam pytanie, jak wyjąć zegary z a4 bo chce je wysłać do naprawy
-
Błąd w zegarach
odgrzewam kotleta, czy ktos wie jak sobie z tym problemem poradzic ?
-
Dziwny dzwiek przy zmianie biegow
juz naprawilem, wjechalem na kanal i okazalo sie ze poduszka skrzyni biegow byla niedokrecona, po prostu sie poluzowala i tak dziwnie buczało
-
Dziwny dzwiek przy zmianie biegow
dzwiek wydobywa sie mniej wiecej od strony kierowcy, jest i w trakcie ruszania i w trakcie jazdy (glownie przy zmianie biegów jest ten dzwiek najbardziej wyrazny)
-
Dziwny dzwiek przy zmianie biegow
bardzo mądra odpowiedz, paliwo w baku mi bulgocze . Ma ktos jakies 'normalne' rady ?
-
Dziwny dzwiek przy zmianie biegow
Witam, mam mały problem, mianowicie dzisiaj w trakcie jazdy nagle zaczal dochodzic z samochodu dziwny dzwiek. Pojawia sie on przy zmianie biegów, jest on szczegolnie slyszalny przy zmianie z 1 na 2 i z 2 na 3, jest to taki dziwny bulgoczący dzwiek, jak samochod stoi na luzie wszystko jest ok, delikatnie slychac tez jak da mu sie duzo gazu na luzie. Podejrzewam ze moze to byc łozysko wyciskowe sprzegla. Ktos sie orientuje czy mam racje czy to moze byc cos innego ?
-
[A4 B6] Jak podlaczyc ori wzmacniacz/glosniki tyl na chincze
a ja odgrzeje tego kotleta. Jutro chce kupic jakas tube ze wzmacniaczem i bede planowal ją podpiac do siebie do samochodu. Nie mam tylko zielonego pojecia jak sie do tego zabrac. Gdzies wyczytalem ze jest w bagazniku jakis otwor techniczny i tam mozna puscic kabel i wychodzi on wtedy gdzies z przodu obok pasazera, co dalej, jak to podpiac do radia, jak umiejscowic i usztywnic w bagazniku, gdzie wzmacniacz itp - a dokladniej, instrukcja dla laika Ktos pomoze ?