Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DraKio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DraKio

  1. a zły kąt wtrysku za co odpowiada ? spalanie moc ?
  2. witam mam a4 bez klimy i mam straszny problem;/ caly czas mam zaparowane szyby w samochodzie odparowac sie do konca nie da nawet... w czym tkwi problem moze ktos wie? auto suche w srodku!
  3. witam w moim 1.9tdi 90km wystepuje uporczywy problem wymienilem swiece i dalej to samo wszystko przy silniku zrobione na glanc a robi sie tak... rano wchodze do garazu przekrecam kluczyk odpalam bez czekania bez problemu audi chodzi i jedzie, jade na zajecia do szkoly na 6 /8 godzin wsiadam do samochodu i nie odpali za cholere od razu krece podgrzewam swiece 5 razy i nic... kręce rozrusznikiem z 10 sekund i dopiero odpala co to moze byc? zawsze mi sie tak robi w szkole to dziwne w domu odapal zawsze;/
  4. no wlasnie nei wiem co sie stalo podczas odpalania jakos uderzyl do gory i oslona rozrządu wygięła az maske od srodka;/
  5. na srodku maski nie przykleje czegos wiesniackiego;d porn star zamowilem bedzie git;)
  6. witam mam problem poniewaz nie wiem co sie stalo ale silnik chyba skoczył jakos w moim 1.9tdi i mam wgniiecenie od srodka takie jakby gaz strzelil i lakier pękł (2cm) i to na srodku maski ;/ co z tym zrobic bo paskudnie wygląda jak sie swatlo zalamuje;/ jaką naklejkke mi ktos poleci zeby to w miare wygladdalo? kolor granat auta
  7. tzn ze moim kablkiem nic nie zrobie? chce sprawdzic bledy i usunąć inspekcje
  8. ten z allegro za 40 zł niebieski ;d
  9. mam to podłączam kabel i wyskakują błedy systemu;/
  10. witam kupilem kabel vag lecz mam problem poniewaz posiadam windows 7 64b ma ktos ten system i dziala mu vag ? prosilbym o porade jak zainstalowac i jakies linki programy sterowniki instrukcje zebym mogl wykonac dianostyke swoim latopem w moim audi dzieki z góry za pomoc !
  11. koledzy ja mam problem taki że kontrolka od świec pali sie 2 sekundy i gaśnie odkąd kupilem auto ! teraz mrozy to mnie to niepokoi bo nadal gasnie po 2 s ;/ co jest przyczyną ? mam nowe świece i dalej przekrecam kluczyk i swiece pierwsze gasną ! dodam ze auto jak jest zimne ma prbolem z odpaleniem
  12. ale właśnie kasy nie mam ;/ a jak nie podłączam węża tego trzeciego do odmy tylko zaślepiam to jedzie rewelacyjnie i dlatego pytam czy nic sie nie stanie jak tak bedzie jezdzil:)?????
  13. witam ma problem , mój n75 nie dzialal i jezdzilem bez niego tzn zrobilem tak : -w zaworze zaślepiłem w trójniku wąż ten co idzie do odmy a reszta byla podłączona i jechał swietnie ! kręcił się do konca obrotów bez problemu na kazdym biegu powyzej 2.5tys obr. tak ciągnął ze piękności:) a teraz podłączylem znów wąż ten od odmy do n75 bo po przeczyszczeniu zaczał chodzic i auto nie idzie tak jak wczesniej dlaczego?;/ czy jazda z niepodłaączonym (zaślepionym) wężem do odmy jest szkodzila ? co zrobić?
  14. DraKio odpowiedział(a) na DraKio temat w Audi A4 B5
    http://images4.fotosik.pl/241/1456c6d79231a379med.jpg http://www.audi80.pl/files/zawor_regulacyjny_cisnie_343_862.jpg http://www.ag-mar.eu/allegro/?di=16133458206911 ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ---------- http://passat-b5.ru/showthread.php?t=121860 znalazlem takie coś , tylko jak to potem złożyć ?
  15. DraKio odpowiedział(a) na DraKio temat w Audi A4 B5
    kolego ja mam taki kwadratowy zawór http://forum.octaviaclub.pl/files/zawor_n75__allegro_02_ramka_205.jpg probowalem go rozebrac ale sie nie da ;/ moze Ty wiesz jak to zrobic?
  16. DraKio opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam poszedl mi w audi 1.9tdi Ahu 1997r zawór n75 mam taki kwadratowy a na allegro widze jakies owalne z białą główką czy to jest roznica? jaki n75 mam kupic do siebie by byl dobry?
  17. koledzy moj zawor n75 jest nie sprawny i to jest przyczyną , zamawiam nowy zawór i autko musi smigać pozdro !
  18. ponowie to co z moją turbina? jak to w koncu ma byc?
  19. podaj link sobie poczytam bo nic nie znalazlem
  20. siema mam problem z moim audi , nie jedzie jak powienien, auto zbiera sie ze masakra ! wymienilem wszystkie węże w silniku i zobaczylem ze ta sztanga przy turbinie nie chodzi ! nie rusza sie jak ręką jej pomagam , co jest przyczyną i czy to zle? ! i jeszcze jedno , bo rozebraniu filtra jak jest ten wlot z filtra do turbo to znajduje sie tam olej tak ma byc ?
  21. witam kolega mi chce sprzedać swoje sportowe zawieszenie z avanta a4 b5 98r do mojego sedana 97r moje pytanie czy tylne amory pasują do sedana z avanta??
  22. dawka i wszystko w normie jak pisalem
  23. witam , dzis wybiłem środek kata , zostala puszka , teraz po dodaniu gazu i podczas jazdy świata za mną nie widac... dlaczego tak? silnik ma zdrowy turbo itp tez, wszystko jest tak jak trzeba a dymi niesamowicie, przed wybiciem kata bylo ok.... co robic?
  24. witam , rozlecial mi sie łącznik elastyczny w moim 1.9tdi 90km moje pytanie do kogos kto to wymienial ! jakie on ma wymiary? mój ma jakies 55 x 111 a w sklepach mają tylko 55x100 lub 55x150 są krótsze i dłuższe od mojego, pytalem w calym miescie i innych nie maja ! czy te co oferują są dobre czy jak to z tym jest?
  25. moje są w dobrym stanie , twarde są i odbijają ładnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.