Treść opublikowana przez DraKio
-
sportowe zawieszenie
szkoda tyle kasy za zwykly kit za 500 moge CI gwint FK sprzedac i wtedy masz wygode bo sobie podniesiesz na zime;) a tak obnizysz i zderzak bedziesz zostawial zobaczysz ! "matka mówiła nie obniżaj synu" !
-
brak dzwięku właczonych światel
zalozylem i dziala:) co innego kupilem jakis maly brzeczyk w elektroniku za 2 zl wielkosc 1 cm a oryginalny mial ze 2,5 cm ale plus i minus i dziala:) przy włączaniu sie rezerwy jest dzwiek podczas wyskakiwania bledu i grzania świec żarowych no i jak sie na swiatlach zostawi biiiiiiiiiiiiiiiiiiiippppp
-
brak dzwięku właczonych światel
kupilem dzis w elektroniku za 2 zl
-
brak dzwięku właczonych światel
hej ! nie mam dzwięku zostawionych włączonych swiatel po otwarciu drzwi robilem tez test zegarow i brak dzwięku gdzie jest ten buzzer i jak go wymienic czy moze jest inna przyczyna braku dzwieku? audi a4 b5 ---------- Post dopisany 05-02-2013 at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2013 at 00:11 ---------- pomoże ktoś ? szkoda akumulatora ---------- Post dopisany 08-02-2013 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2013 at 16:58 ---------- w końcu coś znalazłem nie wiedzialem co pisac zeby to znaleźć na dniach sie zabiore za robote tego mam nadzieje ze naprawie ---------- Post dopisany at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-sygnal-brzeczyk-wlaczonych-swiatel-2566/ oto link:)
-
Co to za felgi?
są dzieki wielkie ciekawy katalog
-
fotele i kanapa z avanta pasują do sedana ?
o masz... to lipa myslalem ze podejdzie kanapa tez ---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 15:27 ---------- a czy z audi a6 c5 lub c4 pasują do a4 ??
-
fotele i kanapa z avanta pasują do sedana ?
witam mam pytanie czy fotele i kanapa z poliftowego avanta pasują do przedlifta w sedanie ?
-
Gwint czy kit?
a jak z wahaczami ?
-
Gwint czy kit?
no i chyba tak zrobie bedzie to najlepsze rozwiazanie ale chcialem zapytac posiadaczy gwintow jak im sie jezdzi;d
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
w a4 jest regulacja swiatel , swiatla w dół i nikogo sie nei oslepia;p
-
Gwint czy kit?
na stronie mts technix czytalem ze ori amory mozne do sprezyn zakladac chodzi mi o komfort jazdy glównie na gwincie i na kicie jaki jest ? bo nie chce zaraz wahaczy wymieniac ;p
-
Gwint czy kit?
witam kupilem gwint technixa do a4 b5 i mam jeszcze sprezyny -40 w garazu moje amory w audi seryjne maja 75/80 % sprawnosci powie mi ktos co lepiej zalozyc? gwint czy sprezyny -40 na moje amory ? auto chce obnizyc zeby dalo sie jezdzic po naszych drogach moze ktos ma gwint u siebie i jak sie jezdzi?
-
Co to za felgi?
dzis je zabralem do siebie i poleruje ranty i zostawiam do siebie
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
te chinskie xenony hid w moim przypadku sie nie załączają czasami i tylko jedna lampa swieci co czesto wkurza ;/
-
Chipowanie silnika AHU B5
wszystko i tak zależy od kondycji silnika... bo mozna pchac kupe kasy a i tak moze nic z tego nie wyjść
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
jakos teraz pada i na myjnie jezdze i laje wodą na paske a do tego nie mam oslony pod silnikiem i bryzga wodą i jakoś swiecą
-
Co to za felgi?
witam powie mi ktoś co to za felgi? o model mi chodzi czy to s line? są to 17stki 5 x 112 z a4 jakies opinie co do niech ktos ma? http://img59.imageshack.us/img59/8619/6315531311000x700sprzed.jpg
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
ja mam zestaw bixenon za 200 z allegro kupilem rok temu 4300 barwa mialem 6000k ale przypał byl jezdzic niebiesko waliły i policja sie czepiała a teraz mam 4300 i ładnie swiecą na bialo lepsze swiatlo od zwyklych zarówek z daleka ładnie podswietlają sie znaki drogowe i pasy nie zakladalem zaslepek na lampy bo trzeba dziurawic a mi szkoda i jezdze bez
-
Felgi RH czy podejdą??
RH w dobrej cenie to bierz ja tez okazyjnie kupilem RH phoenix i jakosc felg powala porządne a nie jakies chinskie... jak w dobrej cenie to i jesli potrzeba dystanse dokupic to i tak sie oplaca
-
Renowacja felg
ranty łatwe do polerki masz myslałes o tym ? ja bym polerowal ...
-
Dziwne zachowanie kierownicy maglownica?
a reszta zawieszenia ok? moze luzy na wahaczach i kola sie rozjezdzają tak mial znajomy w a4
-
Chipowanie silnika AHU B5
z tego co wiem wtryski ma zmienione program wgrany i porobil co sie dalo ale efekt mega bmw 2.0 150km siada przy nim ^^
-
Chipowanie silnika AHU B5
mojego kumpla audi b4 1z(zrobione) robi passata b5 fl 130km bez problemu kwestia kondycji silnika i jak ktos ma pojecie do diesla to cuda zrobi z 90km...
-
Problem ze sterownikiem ABS
nie działa Ci ABS ? sprawdzales czujniki? mi nie dzialał tez mialem sterownik lub pompe wymieniac ale okazalo sie ze walniety czujnik prawy tył po wymianie i skasowaniu bledu abs zaczal dzialac
-
Chipowanie silnika AHU B5
najlepszy chiptuner z lubelskiego na audi80.pl wiekszośc ma od neigo programy u siebie z udokumentowanym wzrostem mocy do a4 będzie mi robil program ^^ pisalem do niego 350 i wysyla swojego kompa z programem a za 280 czy 250 wgra jak do niego przyjedziesz jak dobrze pamietam