Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audiii a4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audiii a4

  1. a o której wy macie tego spota ?? moze bym wpadł niedaleko mam
  2. ja mam JVC KD-LH7R na razie musi starczyć http://www.audiophile.pl/p/1554_jvc_kd-lh7r
  3. audiii a4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja tez nie mogłem miałem rozebraną tapicerkę w drzwiach bo montowałem głośniki ale sie i tak nie udało wepchać 16 i musze jechac teraz do carmani zeby założyli mi panele . Na nastepny spot postaram sie byc ale w pózniejszym terminie gdzies za kilka tyg
  4. froger34 no racja ale tylko to mi zostało jakos musze włozyć nowe głosniki
  5. slepy no wiem ale juz sie umówiłem na zamontowanie paneli
  6. no ale co on mi pomorze on tez na pewno ma drzwiach panele on zakładał swój sprzęt w zakładzie car audio to mu na panelach robili
  7. wszystko:/ nic nie pasuje wycinałem te panele z płyt drewnianych jak za duzą dam to nie chce wejsc a jak za małe wytnę i wchodzą to nie złapie je na śruby , chyba dam sobie z tym spokój i kupie panele tylko troche drogo chcą 400zł z montażem :/
  8. ok jutro sie z tym pobawię dzięki [br]Dopisany: 07 Luty 2008, 21:55 _________________________________________________kurde kilka godz. juz sie bawie z drzwiami i nie da rady tego zrobic:/
  9. froger34 a nie lepiej dać nowe kable?? czy stare będą dobre ?
  10. a mam jeszcze jedno pytanie . kupiłem te gosniki PB S-6C i te kable co idą do podłączenia radia są bez koncówke same druciki , to teraz muszę je doczepić do jakies kostki zeby podłączyć do radia moze byc stara kostka od ori kabli uciąć ją i doczepić nowe kable do lutować albo cos?? czy jak inaczej mam to zrobic??
  11. ja dzisiaj właśnie dostałem packę z tymi głośnikami PB zamawiałem w tym sklepie essa jutro bede montował ciekawe jak będzie grało
  12. to chyba kupie te PB ciekawe czy uda mi sie je kupić gdzieś w Zielonej Górze i później pobawię sie z drzwiami żeby je zamontować
  13. Jak ci grały te PB S-6c głosniki ?? bo jade jutro jakies kupic nie wiem własnie czy te PB czy Hertza DSK 165 które lepsze?
  14. takie maty z allegro mogą być http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=299251713 czy lepiej jakies inne jakies drosze kupic? jak tak to jakie??
  15. próbowałem i nie da rady jak by było przyklejone:/ a na chama nie chce zeby nie połamac a moze wie ktoś czy mona kupić i ile kosztuje taka listwa ??
  16. Czesc jak ściągnąć to ??
  17. ten Mio P560 jest bardzo dobry mój brat go ma i nie narzeka na niego , ja mam Mio P360 tez dobry jest polecam ci kupno Mio
  18. Najlepszy do tego jest plak
  19. audiii a4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Siemka , robicie jakieś spota w Zielonej Gorze albo w okolicach ?? pisał bym sie na to
  20. Witam . mam audi a4 95 rok mam centralny zamek z pilotem ale pilot mi nie działa wymieniłem baterie w nim i dalej nie działa co może byc ? Nazywaj poprawnie tematy.Poprawiony. [cayenne]
  21. tak podobnie chce zrobić właśnie
  22. no nie jestem audiofilem tak jak napisałeś chce żeby grało głośno i miało duży bass , a co z Blaupunkta bys wsadził jaki wzmacniacz tak do 600zł ??, i jeszcze jedno czy takimi matami mógłbym wygłuszyć drzwi? http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=297641095 nie muszą byc az tak dobrze wygłuszone chociaż trochę
  23. moze az takie dobre to nie są ale złe tez nie Lanzary chce dac do tylu nie są az takie drogie a wydaje mi sie do tyłu bedą ok ale jeszcze nie wiem czy z tyłu bede zakładał zobaczy sie a wzmacniacz carpower nie jest drogi 4 kanowy taki jak chce a skrzynia magnata zła jest?? ja nie chce zeby nie wiadomo jak grało chodzi mi zeby grało głosno miało dobry bass i zeby głośniki nie charczały jak sie pod głośni . przewody nie liczyłem bo nie wiem jakie i co potrzeba a wygłuszenie w drzwi trzeba dawać ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.