Treść opublikowana przez audiii a4
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
a o której wy macie tego spota ?? moze bym wpadł niedaleko mam
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
ja mam JVC KD-LH7R na razie musi starczyć http://www.audiophile.pl/p/1554_jvc_kd-lh7r
-
Spocik Lubuski :)
ja tez nie mogłem miałem rozebraną tapicerkę w drzwiach bo montowałem głośniki ale sie i tak nie udało wepchać 16 i musze jechac teraz do carmani zeby założyli mi panele . Na nastepny spot postaram sie byc ale w pózniejszym terminie gdzies za kilka tyg
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
froger34 no racja ale tylko to mi zostało jakos musze włozyć nowe głosniki
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
slepy no wiem ale juz sie umówiłem na zamontowanie paneli
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
no ale co on mi pomorze on tez na pewno ma drzwiach panele on zakładał swój sprzęt w zakładzie car audio to mu na panelach robili
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
no szkoda bede musiał wydac 400 zł na panele
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
wszystko:/ nic nie pasuje wycinałem te panele z płyt drewnianych jak za duzą dam to nie chce wejsc a jak za małe wytnę i wchodzą to nie złapie je na śruby , chyba dam sobie z tym spokój i kupie panele tylko troche drogo chcą 400zł z montażem :/
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
ok jutro sie z tym pobawię dzięki [br]Dopisany: 07 Luty 2008, 21:55 _________________________________________________kurde kilka godz. juz sie bawie z drzwiami i nie da rady tego zrobic:/
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
froger34 a nie lepiej dać nowe kable?? czy stare będą dobre ?
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
a mam jeszcze jedno pytanie . kupiłem te gosniki PB S-6C i te kable co idą do podłączenia radia są bez koncówke same druciki , to teraz muszę je doczepić do jakies kostki zeby podłączyć do radia moze byc stara kostka od ori kabli uciąć ją i doczepić nowe kable do lutować albo cos?? czy jak inaczej mam to zrobic??
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
ja dzisiaj właśnie dostałem packę z tymi głośnikami PB zamawiałem w tym sklepie essa jutro bede montował ciekawe jak będzie grało
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
to chyba kupie te PB ciekawe czy uda mi sie je kupić gdzieś w Zielonej Górze i później pobawię sie z drzwiami żeby je zamontować
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Jak ci grały te PB S-6c głosniki ?? bo jade jutro jakies kupic nie wiem własnie czy te PB czy Hertza DSK 165 które lepsze?
-
[B5 1Z] które alufelgi do mojej audicy ?
numer 2
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
takie maty z allegro mogą być http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=299251713 czy lepiej jakies inne jakies drosze kupic? jak tak to jakie??
-
Demontaż boczka od strony pasażera oraz wymiana rączki
próbowałem i nie da rady jak by było przyklejone:/ a na chama nie chce zeby nie połamac a moze wie ktoś czy mona kupić i ile kosztuje taka listwa ??
-
Demontaż boczka od strony pasażera oraz wymiana rączki
Czesc jak ściągnąć to ??
-
Jakiego palmtopa do navi wybrać???
ten Mio P560 jest bardzo dobry mój brat go ma i nie narzeka na niego , ja mam Mio P360 tez dobry jest polecam ci kupno Mio
-
[B6 AWX] Błysk i połysk w środku
Najlepszy do tego jest plak
-
Spocik Lubuski :)
Siemka , robicie jakieś spota w Zielonej Gorze albo w okolicach ?? pisał bym sie na to
-
[B5 ADR] Pilot od centralnego nie działa pomimo wymiany baterii
Witam . mam audi a4 95 rok mam centralny zamek z pilotem ale pilot mi nie działa wymieniłem baterie w nim i dalej nie działa co może byc ? Nazywaj poprawnie tematy.Poprawiony. [cayenne]
-
Głosniki komplet ??
tak podobnie chce zrobić właśnie
-
Głosniki komplet ??
no nie jestem audiofilem tak jak napisałeś chce żeby grało głośno i miało duży bass , a co z Blaupunkta bys wsadził jaki wzmacniacz tak do 600zł ??, i jeszcze jedno czy takimi matami mógłbym wygłuszyć drzwi? http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=297641095 nie muszą byc az tak dobrze wygłuszone chociaż trochę
-
Głosniki komplet ??
moze az takie dobre to nie są ale złe tez nie Lanzary chce dac do tylu nie są az takie drogie a wydaje mi sie do tyłu bedą ok ale jeszcze nie wiem czy z tyłu bede zakładał zobaczy sie a wzmacniacz carpower nie jest drogi 4 kanowy taki jak chce a skrzynia magnata zła jest?? ja nie chce zeby nie wiadomo jak grało chodzi mi zeby grało głosno miało dobry bass i zeby głośniki nie charczały jak sie pod głośni . przewody nie liczyłem bo nie wiem jakie i co potrzeba a wygłuszenie w drzwi trzeba dawać ??