Treść opublikowana przez audiii a4
-
Ceny paliwa marzec 2026
Zielona Góra TESCO ON 4,10
-
[ALL B5] Podgrzewanie foteli
Panowie a można sprawdzić vagiem czemu podgrzewanie fotela kierowcy nie działa??
-
Poszukiwany dobry Elektryk??
Potrzebuje naprawić podgrzewanie siedzenia ,szukam jakiegoś dobrego i taniego elektryka z Nowej soli lub okolic . Znacie kogoś takiego?? z góry dzięki
-
Polecane opony zimowe
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=27.msg1898881#new
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
w czwartek przyjdą mi zimówki w piątek pewnie juz zmienię ,rano jechałem to było -2/3 stopnie
-
[ALL B6] Różnica między płynem chłodniczym G12 a G12++
Panowie ja chce kupić płyn G12 firmy 4max 5 Litrów pisze na nim płyn bezkrzemowy G12 plus i to jest gotowy płyn a czytałem gdzieś ze G12+ to tylko koncentrat to jak to jest?
-
[ALL] Jakie ubezpieczenie AC
WARTA albo PZU .
-
[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
ja tez bym sie piszał na kilka kart
-
[ALL] MÓJ PASSAT B5FL
kolego dużo było roboty z podłączeniem Xenonu ??
-
Gra online: ogame
grało to sie kiedyś siedziało nocami, miałem konto na uni 18
-
Prawo jazdy a pk karne
kurs możesz zrobić w wordzie zmniejszy ci sie o 6 pkt. karnych cena nie jestem pewny 200-500zł ok. A polega to na tym ze idziesz na jakieś wykłady i słuchasz co oni gadają
-
Płacenie mandatu
kolego zastanów sie dostałeś mandat za 500 zł wpłacisz np. 50 to na pewno sie upomną po resztę
-
[INNE] Taki tam Passacik B5
kolego jaki idzie te 150 koni??
-
Zestaw słuchawkowy bluetooth jaki?
o dzięki nie wiedziałem ze jest juz podobny temat
-
Zestaw słuchawkowy bluetooth jaki?
Chce kupić jakiegoś bluetootha tak do 100zł najlepiej Nokii tylko nie wiem który model jest ich trochę ? Możecie jakiś polecić?
-
Nawigacja GPS w e52.
Można do Noki E52 wgrać tomtoma lub automape ??
-
[B5 AHL] rejestracja samochodu
a nie najlepiej zadzwonić do wydziału komunikacji i sie spytać?
-
[B5 ADP] opłata oc
Ja 2 lata temu jak pierwszy raz rejestrowałem na siebie samochód B5 1,8 to płaciłem 1700zł gościowa dała mi nawet 10% zniżki :>
-
[ALL] Kolizja a odszkodowanie dla POLICJI
chłopie znajdz sobie lepszego prawnika!!!!!!!! , to nie możliwe żebyś ty musiał płacić tą kase , albo pozwij ubezpieczalnie
-
Ile zabierają zniżki?
o kurde dużo 20% :/ , ja jak miałem stłuczkę w DE z mojej winy posłem do compensy to gościowa dała mi taki kupon i za to nie zabrali mi zniżek (ale to jak pierwszy raz sie miało wypadek taki dają) , Jak ci powiedzieli w Liberty Direct ze zabiorą 20 % to nie mozesz nic zrobić (tak myśle)
-
[ALL] PZU Autoszyba - co sie kwalifikuje do wymiany za free?
zadzwoń do PZU i sie spytaj tak będzie najlepiej
-
[ALL] Solidny dzwon, ubezpieczyciel milczy....
jaka ubezpieczalnia?
-
Czy da się coś zrobić (zdięcie z fotoradaru)?
szkoda mi słów na takiego gościa jak ty :wallbash: :wallbash:
-
Ceny paliwa marzec 2026
Zielona Góra Lukoil ON-4,20
-
PZU czy HESTIA ???
wybrałem juz PZU wolałem nie ryzykować z Hestią