Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audiii a4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audiii a4

  1. Zielona Góra TESCO ON 4,10
  2. Panowie a można sprawdzić vagiem czemu podgrzewanie fotela kierowcy nie działa??
  3. Potrzebuje naprawić podgrzewanie siedzenia ,szukam jakiegoś dobrego i taniego elektryka z Nowej soli lub okolic . Znacie kogoś takiego?? z góry dzięki
  4. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=27.msg1898881#new
  5. w czwartek przyjdą mi zimówki w piątek pewnie juz zmienię ,rano jechałem to było -2/3 stopnie
  6. Panowie ja chce kupić płyn G12 firmy 4max 5 Litrów pisze na nim płyn bezkrzemowy G12 plus i to jest gotowy płyn a czytałem gdzieś ze G12+ to tylko koncentrat to jak to jest?
  7. ja tez bym sie piszał na kilka kart
  8. kolego dużo było roboty z podłączeniem Xenonu ??
  9. grało to sie kiedyś siedziało nocami, miałem konto na uni 18
  10. kurs możesz zrobić w wordzie zmniejszy ci sie o 6 pkt. karnych cena nie jestem pewny 200-500zł ok. A polega to na tym ze idziesz na jakieś wykłady i słuchasz co oni gadają
  11. kolego zastanów sie dostałeś mandat za 500 zł wpłacisz np. 50 to na pewno sie upomną po resztę
  12. kolego jaki idzie te 150 koni??
  13. o dzięki nie wiedziałem ze jest juz podobny temat
  14. Chce kupić jakiegoś bluetootha tak do 100zł najlepiej Nokii tylko nie wiem który model jest ich trochę ? Możecie jakiś polecić?
  15. Można do Noki E52 wgrać tomtoma lub automape ??
  16. a nie najlepiej zadzwonić do wydziału komunikacji i sie spytać?
  17. Ja 2 lata temu jak pierwszy raz rejestrowałem na siebie samochód B5 1,8 to płaciłem 1700zł gościowa dała mi nawet 10% zniżki :>
  18. chłopie znajdz sobie lepszego prawnika!!!!!!!! , to nie możliwe żebyś ty musiał płacić tą kase , albo pozwij ubezpieczalnie
  19. o kurde dużo 20% :/ , ja jak miałem stłuczkę w DE z mojej winy posłem do compensy to gościowa dała mi taki kupon i za to nie zabrali mi zniżek (ale to jak pierwszy raz sie miało wypadek taki dają) , Jak ci powiedzieli w Liberty Direct ze zabiorą 20 % to nie mozesz nic zrobić (tak myśle)
  20. zadzwoń do PZU i sie spytaj tak będzie najlepiej
  21. szkoda mi słów na takiego gościa jak ty :wallbash: :wallbash:
  22. Zielona Góra Lukoil ON-4,20
  23. wybrałem juz PZU wolałem nie ryzykować z Hestią

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.