Treść opublikowana przez audiii a4
-
Ceny paliwa marzec 2026
Szprotawa ,Żagań ORLEN ON -4,55
-
TV w 3D
trzeba mieć specjalny telewizor 3D i okulary
-
Jak zabezpieczyć działkę ? Pomocy
i zrób tak a jak znów bedą siedzieć to znów złap i zadzwoń ,wrescie odpuszczą i nie bedą przychodzić
-
Jak zabezpieczyć działkę ? Pomocy
jedz na działkę z kilkoma kolegami i złapcie tych gnoi co tam siedzą i dzwoń na policje powiesz ze ci okna powybijali itp
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Panowie mam na sprzedaż gre na Xboxa 360 Borderlands w stanie idealnym i tanio 80zł
-
PZU czy HESTIA ???
Zdecydowałem juz sie ,wybieram PZU . Dzięki za odp.
-
PZU czy HESTIA ???
No właśnie tego sie boje na pamiętam szczegółów ale wszystko co najlepsze i jeszcze auto pomoc itp. , bede w spół właścicielem z dziadkiem (60%oc i ac zniżek )A ja mam zwyżki za wiek . Tez chciałem w WARCIE (brat ma i sobie chwali) ale wyliczyli mi ponad 4tys.zł to trochę za dużo -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- A i nie chodzi mi gdzie taniej itp. tylko gdzie nie bede musiał walczyć o zwrot kasy np. po kradzieży , wypadku. Które będzie pewniejsze AC
-
PZU czy HESTIA ???
Gdzie wykupić OC ,AC (pełen pakiet ) ? Która ubezpieczalnia będzie lepsza PZU czy Hestia?? Oba wyliczyli mi składki na ok 2500-2600zł . Bardziej skłaniam sie do PZU
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Polecam Marcina w 100% !!!! Zamówi olej i filtry w piątek a w poniedziałek rano juz były
-
Gdzie ubezpieczenie ?
Panowie które ubezpieczenie wybrać PZU czy Hestia( trochę lepsze warunki) które będzie lepsze ?? oba wyliczyły mi składka po ok 2500zł
-
Ile mam czasu na opłacenie akcyzy samochodowej??
dzięki wszystkim za odp. a szczególności ci OLO_GDA
-
Ile mam czasu na opłacenie akcyzy samochodowej??
Witam , sprowadziłem w piątek samochód z niemieć i muszę zapłacić teraz akcyzę ile mam czasu ?? podobno 5 dni to prawda??
-
Montaż blokady do skrzyni biegów - Wrocław
witam , kolego ile płaciłeś za blokadę ??
-
Spocik Lubuski :)
Panowie wie ktoś gdzie mogę w Zielonej Górze lub w okolicach zamontować blokadę skrzyni biegów nie drogo i dobrze ??
-
Zwrot pieniędzy za ubezpieczenie OC po sprzedaży samochodu
Witam . chce sprzedać auto ale mam OC opłacone do września co trzeba zrobić zeby zwrócili mi kasę za Oc? Kupując musi cos podpisać?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
w piątek premiera Mass Effect 2 PL nie mogę sie doczekać :>
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jak ktoś chciałby kupić Assassins Creed 2 PL idealnym stanie jak nowym(na Xbox360) to pisac na pw
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja właśnie skoczyłem grac( godzina postu) ,gra jest :kox:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a mi dzisiaj przyszło wreszcie ACII PL i Saboteur PL bedzie teraz w co grac
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Na X'a?? Tak zapomniałem dopisac
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Chce ktos kupic COD: MODERN WARFARE 2 PL w stanie idealnym jak nowy ??
-
[ALL] Ile płacicie w waszych miejscowościach za wyważenie kółek
w Stypułowie 25zł
-
PS3 vs XBOX360
Nie przesadzajcie juz z tym płaceniem zeby grac online!!! :wallbash: 120zł na rok to chyba nie tak duzo?? stać wasz na oryginały a żałujecie dac stówę na rok . :wallbash:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Nie chce ktoś kupić 2 gier na xboxa360 Euro 2008 PL i MotoGP 2007 ????
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
chce ktoś kupić nowe 2 gry na Xbox 360 Pure i Lego Batman :>