Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audiii a4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audiii a4

  1. Szprotawa ,Żagań ORLEN ON -4,55
  2. trzeba mieć specjalny telewizor 3D i okulary
  3. i zrób tak a jak znów bedą siedzieć to znów złap i zadzwoń ,wrescie odpuszczą i nie bedą przychodzić
  4. jedz na działkę z kilkoma kolegami i złapcie tych gnoi co tam siedzą i dzwoń na policje powiesz ze ci okna powybijali itp
  5. Panowie mam na sprzedaż gre na Xboxa 360 Borderlands w stanie idealnym i tanio 80zł
  6. Zdecydowałem juz sie ,wybieram PZU . Dzięki za odp.
  7. No właśnie tego sie boje na pamiętam szczegółów ale wszystko co najlepsze i jeszcze auto pomoc itp. , bede w spół właścicielem z dziadkiem (60%oc i ac zniżek )A ja mam zwyżki za wiek . Tez chciałem w WARCIE (brat ma i sobie chwali) ale wyliczyli mi ponad 4tys.zł to trochę za dużo -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- A i nie chodzi mi gdzie taniej itp. tylko gdzie nie bede musiał walczyć o zwrot kasy np. po kradzieży , wypadku. Które będzie pewniejsze AC
  8. Gdzie wykupić OC ,AC (pełen pakiet ) ? Która ubezpieczalnia będzie lepsza PZU czy Hestia?? Oba wyliczyli mi składki na ok 2500-2600zł . Bardziej skłaniam sie do PZU
  9. Polecam Marcina w 100% !!!! Zamówi olej i filtry w piątek a w poniedziałek rano juz były
  10. Panowie które ubezpieczenie wybrać PZU czy Hestia( trochę lepsze warunki) które będzie lepsze ?? oba wyliczyły mi składka po ok 2500zł
  11. dzięki wszystkim za odp. a szczególności ci OLO_GDA
  12. Witam , sprowadziłem w piątek samochód z niemieć i muszę zapłacić teraz akcyzę ile mam czasu ?? podobno 5 dni to prawda??
  13. witam , kolego ile płaciłeś za blokadę ??
  14. audiii a4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Panowie wie ktoś gdzie mogę w Zielonej Górze lub w okolicach zamontować blokadę skrzyni biegów nie drogo i dobrze ??
  15. Witam . chce sprzedać auto ale mam OC opłacone do września co trzeba zrobić zeby zwrócili mi kasę za Oc? Kupując musi cos podpisać?
  16. w piątek premiera Mass Effect 2 PL nie mogę sie doczekać :>
  17. Jak ktoś chciałby kupić Assassins Creed 2 PL idealnym stanie jak nowym(na Xbox360) to pisac na pw
  18. ja właśnie skoczyłem grac( godzina postu) ,gra jest :kox:
  19. a mi dzisiaj przyszło wreszcie ACII PL i Saboteur PL bedzie teraz w co grac
  20. Na X'a?? Tak zapomniałem dopisac
  21. Chce ktos kupic COD: MODERN WARFARE 2 PL w stanie idealnym jak nowy ??
  22. Nie przesadzajcie juz z tym płaceniem zeby grac online!!! :wallbash: 120zł na rok to chyba nie tak duzo?? stać wasz na oryginały a żałujecie dac stówę na rok . :wallbash:
  23. Nie chce ktoś kupić 2 gier na xboxa360 Euro 2008 PL i MotoGP 2007 ????
  24. chce ktoś kupić nowe 2 gry na Xbox 360 Pure i Lego Batman :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.