Treść opublikowana przez audiii a4
-
[B5 ARM] Jaką mam pompę do wspomagania ?
tak
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Loco87 ma trochę racji 19 cali do 1.8 to trochę przesada ale każdy zakłada sobie co chce do swojej audi felga fajna do a4
-
[ALL B5] Helix vs. PowerBass
PowerBass Polecam
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
zielony ma być ,ostatnio kupywałem w aso audi ori zielony płyn do wspomagania 1 litr 50 zł
-
[B5 ADR] Które wycieraczki ?
dzieki koledzy za odp. wezme Valeo
-
Spocik Lubuski :)
jutro nie dam rady szkoda ze w niedziele nie robicie spota to bym był na pewno
-
Spocik Lubuski :)
szkoda jutro nie dam rady
-
Spocik Lubuski :)
kiedy ten spot??
-
[B5 ADR] Które wycieraczki ?
Które wycieraczki są najlepsze ?? do A4 95 rok 1.http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=464645512 2.http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=451562638 3.http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=464595320 4.http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=457284227
-
[B5 ADR] Numer weza do wspomagania
potrzebuje nowy wąz ,to zna ktos numer weza?????
-
[B5 ADR] Numer weza do wspomagania
Witam potrzebuje numer weza do wspomagania . Do audi a4 1.8 benz. 20 v 96 rok i czy którys tych numerów wezy bedzie dobry ?? 8D1 422 893 A 8D1 422 893 AL 8D1 422 893 AT 8D1 422 893 BL 8D1 422 893 M
-
Spocik Lubuski :)
mi nie pasi 19 bede w pracy
-
Spocik Lubuski :)
Koledzy może zrobimy dzisiaj jakiegoś małego spota?? Paweł masz już samochód??
-
Wrażenia po montażu PowerBass ES-5C
Było kupic 16 PowerBass dają rade nawet bez wzmacniacza :>
-
[ALL B5] Pytanie o rodzaje glosnikow itd w audi a4 b5.
poszukaj sobie na forum bylo juz wiele razy :szukaj: :szukaj:
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
tylko Uniden
-
[ALL B5] Jakie głośniki na tylną półkę ?
:szukaj:
-
[B5 AJL] [INNE] Moja QUATRRO 1.8T
fajna... :>
-
[ALL B5] Jakie głośniki na tylną półkę ?
było juz pełno o tym :szukaj: na tylna półkę nie daje sie głośników
-
A4-KLUB.GERMANY
a może jakis mały spocik w Berlinie?? :>
-
[B5 AEB] jelen05 B5 1.8 Turbo
fajna
-
[ALL] Nawigacja za trzy stówy czy warto?
powiedział co wiedział
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
Tak
-
[B5 ADR] Nowe AluFelgi
z tych felg to tylko 3
-
[ALL] Które felgi do mojego sreberka B6 - proszę pomóżcie w wyborze
2