Treść opublikowana przez audiii a4
-
[B5 AWT] Zakłócenia od przetwornic - pytanie
było juz o tym
-
[B5 AFN] Moja niebieska A4
piękna audi ten kolor jest
-
Sprawdzone anteny tv do radia ??
a co ty byś chciał za 37 zł
-
[B5 1Z] Nowy wygląd - zmiana lamp
a tam gadasz mi sie podobają ringi :> tez sobie chyba takie założę ale zespolone
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
ja mam takie same radio tylko wzmocnione i do niego antene 1,5 m ALAN 9 PLUS i bardzo ładnie mi ściąga a antena tylko montażowa
-
[B5 ADP] Felgi S-Line
fajne są bierz je
-
moje malenstwo
właśnie co to jest na przednim zderzaku??
-
Spocik Lubuski :)
no ja mogę w niedziele
-
[B5 ADR] Lampy tylne po II lifcie
właśnie??, i czy zamienniki ori lamp po 2 lifcie bedą dobrze świecić czy lepiej kupić ori ??
-
[B5 ADR] Lampy tylne po II lifcie
dzięki bardzo o to mi chodziło
-
[B5 ADR] Lampy tylne po II lifcie
Czy lampy tylne po 2 lifcie pasują idealnie do audi a4 z 95 roku?? i podobno trzeba przerobić kostkę jak??
-
[B5 ADR] Jaka pompa do wspomagania ?
Chce kupić pompę do wspomagania używaną do b5 1.8 i każda pompa z silnika , 1.8 będzie pasować czy nie ?? i czy z innych silników np. 1.6 będzie tez pasować ??.
-
[B5 AHU] audi
ładna daj tylko jakiś opis
-
Notebook jaki??
Laptop będzie mi służył do grania , internet itp . . Można kupić składaka laptopa?? nie wiedziałem ze można sobie wybrać części w laptopie
-
[B5 AVG] Moj avancik
Daj jakiś opis i więcej zdj.
-
Notebook jaki??
Chce kupić jakiegoś laptopa tak do 2600zł tylko nie wiem jakiego wybrać ?? musi mieć na pewno 2GB ram(lub więcej) i dysk przynajmniej 160 GB
-
kolor zaciskow do BIALEGO auta na 18
Tylko na czerwono
-
[B5 1Z] moja niunia
fajna audi
-
[B5 AHU] Które felgi wybrać???
takie kup tamte co pokazałeś są
-
Spocik Lubuski :)
koledzy robimy w niedziel kolejnego spota ??
-
Moja audiolka 1.8
na jaki wydech wymieniłeś jak można wiedzieć ? gdzie robiłeś komputer? itp. tez bym chciał podnieść sobie moc w moim 1,8 :>
-
System do 2000 zł
słyszałem negatywne opinie o nich i oni lubią zakładać JBl
-
[ALL] Nawigacja GPS TomTom Go 730 vs reszta świata.
ten TomTom nie jest zły Polecam
-
Moja audiolka 1.8
fajna audi wez opisz bardziej jak uzyskałeś te 150 koni???
-
[B5 AHU] Jak to widzicie dodatkowe światełka led
Jakos tak dziwnie wyglądają A te to fajnie