Treść opublikowana przez szczepan24
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
U mnie w Zamościu "rumuny" mają szrot i ostatnio rozebrali na części angielke B5 tylko 1.8 benzyna podejrzewam ze mają pompe wspomagania tylko nie wiem czy pasuje do twojego diesla przed czy po lift? ---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ---------- ja też a jeszcze jej nie widziałem Właśnie dlatego podjadę na następnego spota
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tak mieszkam na błoniu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Z chęcią też bym podjechał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemanko. Wiecie gdzie można sprzedać katalizatory w Bydzi???
-
Smród w kabinie (podłoga sucha), brak wody z klimy pod autem
Kolego ja mialem za schowkiem tam jest taka gąbka potem zaczęło kapać z pod schowka. Pomogło przedmuchanie spłaszczonego wężyka który znajduje się z lewej strony nóg pasażera pod wykładziną. Pozdrawiam
-
Piłka nożna
Dodam jeszcze niech blachy poprawią bo ruda sie za nią bierze
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Powoli zaczyna mnie to irytować, schodzący lakier z wszystkich przycisków i teraz ta korozja:facepalm:
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Płacąc 2 tysie za komplet np przednich błotników do tego lakiernik to już robi się 3 tysiące.. Z drugiej strony jak się z tym tematem nic nie będzie robić to audi będzie wyglądała jak astra 1. Mam tylko nadzieje, że w ślad za błotnikami ruda nie posunie się dalej to już wtedy była by porażka
-
Demontaż włącznika świateł
Ciekawi mnie jeszcze jaka będzie trwałość tego włącznika ale za te piniądze to można co jakiś czas wymienić szkoda że nie ma takich zamienników np. na przyciski do podnoszeni szyb. Pozdrawiam
-
Demontaż włącznika świateł
Przełożyłem cały mechanizm z nowego do starego i wszystko działa jak powinno zajęło mi to raptem pół godzinki. Kupiony przezemnie włącznik nie miał literki A na końcy i pewnie dlatego nie działał tak jak powinien. Teraz czeka mnie zabieg z naprawą głośniczka w liczniku.Wiem już jak wyjąć zegary tak że jak znajdę trszkę więcej czasu to działam w tym temacie. Pozdrawiam
-
Demontaż włącznika świateł
Ja kupiłem taki zamiennik niby wygląda ok ale jak go podłączyłem to cały czas świecą światła i nie mam możliwości ich wyłączenia. Czyli coś jest nie tak zamiennik ma taki sam nr jak oryginał. Wie ktoś co może być tego przyczyną???
-
Sygnał dźwiękowy po zaświeceniu się rezerwy
A czy po tej operacji z wymontowaniem licznika potrzebna będzie jakaś interwencja vagiem??
-
Sygnał dźwiękowy po zaświeceniu się rezerwy
U mnie jest to samo. na 100% ten głośniczek w zegarach tylko nie wiem jak się za to zabrać. Chodzi mi o wymontowanie licznika.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Cześć szukam tapicera w Bydzi mam do naprawy drobne przetarcie na fotelu skórzanym kierowcy. pzdr
-
[B6 AWX] Work in progress...
Ale wypas ta kiera!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemka :-) Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:-) Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema all ;-) Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zawisza dziś dal rade!!! Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No to zdrówka życzę ;-) Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Polecam cherbate z imbirem miodem i cytryną pomaga :-) Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Amerykański aktor Paul Walker, znany głównie z filmów "Szybcy i wściekli", zginął w sobotę w wypadku drogowym na północ od Los Angeles. Miał 40 lat.
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Wyglada bosko Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Lewy rozegrał kapitalny mecz podobnie Kuba no i ta bramka miedzy nogami cos pieknego. Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- Real w dziesiątke gra a prowadzi juz 4-1 i wszystkie bramki strzelili w osłabieniu hehe Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Z chęcią bym zawitał na spota