Treść opublikowana przez Shadow
-
[Małopolska] Widziany, widziana
W piątek około 17 widziałem pięknego Avanta w s-line skręcającego w ulicę Mistrzejowicką. Co prawda to był moment, ale gratuluje fury!
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Zbieram się do przymiarki nowej kiery, ale nie mam jeszcze taśmy i modułu, czy da się to poskładać ? Dokładnie chodzi mi o to czy da się złożyć taśmę z 4-ramiennej B6 z 3-ramienną MF z B7 ? Jak myślicie ?
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Mam aktualnie 4ramienną kierownice z B6, a czy da się zamontować "na chwilę" kiere z poduchą od B7 bez wymiany modułu kontrolnego i taśmy, bo tego jeszcze nie dokupiłem, a strasznie chciałbym zobaczyć jak to będzie wyglądało i sprawdzić sobie. Jest taka możliwość ? Rozumiem, ze poducha i MF pewnie by nie działało, ale czy to da się wg zamontować bez tych części ? Wybaczcie za głupie pytanie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie w niedzielę też zbiórka ? W zasadzie przeprowadziłem się dopiero i chętnie bym wstąpił jak czas pozwoli
-
[ALL B6] Czarne b6... prawdopodobnie najszybsze b6 na forum...:) nowe foty str 2
Teraz strach wjeżdżać do Kielc Piękna
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Panowie jest jakaś różnica w poduchach z B7 do kierownic 4 i 3 ramiennych ?
-
Virtualny tuning aut w 3D - polecam
Tutaj link do strony gdzie można tuningować np. Audi niestety A4 jest od wersji B7 Welcome to 3D Tuning.ru | The first and the only online service for realtime photorealistic car tuning... and these all in your browser and for FREE!!!
-
Audi a4 b6 1.9 tdi - bose, s-line, bixenon, RNS-E, zawias AP kit -40/-30 nowe foto
Piękny modzik Teraz ja muszę się postarać o taki
-
Wyrezane A4 - strasznie dziwny mod
Witam, przeglądając otomoto.pl natrafiłem na taką dziwną przeróbkę, która wzbudziła we mnie wiele kontrowersji.. co wy o tym myślicie ?
-
Co to za zderzak ?
Ok dzięki bardzo za pomoc
-
Co to za zderzak ?
Mi też się wydaje, że w S4 nie był dzielony na dwie części, więc co to za wynalazek ?
-
Co to za zderzak ?
Jak w temacie. Co to za zderzak ? Nie jestem do końca pewny czy to do B6. Może S4 ? Proszę o opinie
-
Gdzie znajduje się wzmacniacz w sedanie ?
Gdybyście jeszcze poradzili jak rozebrać ten boczek to byłbym max wdzięczny
-
Gdzie znajduje się wzmacniacz w sedanie ?
Przeszukałem forum, ale nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie, dlatego proszę was o pomoc
-
Jakie są żarówki w suficie naszych A4 B6?
Dzięki bardzo za info.
-
Jakie są żarówki w suficie naszych A4 B6?
Witam, moglibyście mi podać jakie są żarówki w całej podsufitce przód + tył, ponieważ chciałem je wymienić na ledowe zeby mieć białe światło, a nie mam dostępu do swojej Aczwórki. Z góry dzięki.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam fanatyków