Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Shadow

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Shadow

  1. [emoji23][emoji23][emoji23] Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  2. Jakie ceny ? czy tylko ważne żeby się pozbyć ? Dla takiego rekina biznesu to za ile sprzeda nie jest istotne jak widze
  3. Bandyci.. [*] Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  4. Wesołych Panowie Dołączam świąteczną inspirację +18 https://imgur.com/a/Zh0ZM
  5. Hello Panowie! Doszły mnie słuchy, że nasz Rekin biznesu nową furę przytulił - prawda to Panie @FANTOMAS ?
  6. Hipotetycznie mogło tak być, ale w praktyce nie ma możliwości żebym złamał przepisy [emoji14] Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  7. Hipster! Nie wiem o czym mówisz! Dziś bankowo nie. Poza tym nie przyznam się do jakiegokolwiek innego dnia w którym coś takiego mogłoby mieć miejsce.
  8. Dzięki za spota Panowie! Oczywiście specjalne podziękowania dla rekinów biznesu [emoji120] Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  9. Powitać Widzieli Q7 od ABT ? Dla mnie kot!
  10. Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  11. Dzięki Panowie za spota! @lennox fura prze koks bezawaryjności i graty raz jeszcze!
  12. Dziwisz się ? Dziś na spocie mu się tylu dżentelmenów do fury wpaduje, że musiałby sprzątać tydzień, a tak to worki ciach i prawie czysto - tylko wunderbauma podmienić
  13. Gratu Lennox! Wpadasz się pochwalić dzisiaj ?
  14. Bry ekipa Karol żeby zaoszczędzić na crossfit'cie dla Zuzi kupił bez elektrycznej klapy - dla mnie bardzo dobre zagranie
  15. Transit i tak jest większym śmieszkiem
  16. Powitać i dzięki za spota! Radziu co do kuriera to pamiętaj żeby być miłym! Jak to mówią: "przez żołądek do serca"
  17. Panowie wybiera się ktoś kibicować chłopakom na Rajdzie Żubrów ? Jakiś transparent zrobić czy coś.. zagrzać ich do walki! Kerczi, Grucha, Fanta, Wąski pierwsi do mety albo na Powązki. Tak żeby zmotywować! [emoji23] Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  18. Dzięki za spota http://fourtitude.com/news/audi-teases-a7-details-new-video/
  19. [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  20. Miłego dnia dziewczyny
  21. Mega kontrowersyjny film, ale nie można powiedzieć, że jest zły. Posmiejesz się jak i zobaczysz sceny które Tobą wstrząsną ja polecam oglądnąć i wyrobić swoją własną subiektywną opinię. ~ Shadow Dzięki za spota, film, a ten RS to kosmos [emoji4] Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.