Treść opublikowana przez Pioto
-
[B5 AHU] Wtryski z Oktawi do A4 AHU?
Wtryski Oktawi o ktore pytalem okazaly sie z silnika AGR. Pasuja idealnie do silnika AHU. Dzisiaj to przetestowalem. Mozna zamknac temat.
-
[B5 AHU] Wtryski z Oktawi do A4 AHU?
ciśnienie poczatkowe moich wtrysków to 190bar
-
[B5 AHU] Wtryski z Oktawi do A4 AHU?
Witam. Czy wtryski z Oktawi 1.9Tdi 90KM z 2000 roku ( nie znam kodu silnika) mozna zalozyc do A4 AHU z96r. Beda pasowaly?
-
[B5 ADP] Zgrzytająca trójka
synchronizator trzeciego biegu
-
[B5 ADR] Zamiennik Lamp przednich bez przeróbek
FK bez zadnych przerobek
-
Prawdziwe przebiegi - kto powie prawde ?
12 misiecy - 25tys. km
-
[B5 AHU] Jak wyregulować przedni zderzak ?
Witam! problem tkwi w nie rownych szczelinach miedzy przednim zderzakiem a lefrektorami. Czy jest jakes regolacja? Jak to zrobic? Wiem ze pod zewnetrznymi kratkami zderzaka sa jakies sruby. Czy one sa od regolacji?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem Piotr. Od roku poruszam sie A4 tdi. Dobry wybor!