Treść opublikowana przez marjak71
-
Audi Connect myAudi w Audi A4 B9
dzięki , a czy w salonie VW w Koszalinie to załatwię ? Pozdraiam
-
Audi Connect myAudi w Audi A4 B9
witam też jestem posiadaczem a4b9 2,0tdi 150km rocznik 2017 i chciałbym uaktualnić audi conect , od czego zacząć , auto z Niemiec . Pozdrawiam
-
150 KM vs 190 KM
a jak spalanie z boxem
-
A4B9 Olrołdzik 2018
mam też a4b9 i taki sam kod silnika , ale skrzynia biegów automatyczna , zastanawiam się nad chip tuning , to w kocu ile Ty masz KM i NM ? i czy powerbox elite do automatycznej skrzyni biegów też pasuje ? jaka cena napisz na priw , poprzednie auto chipowałem u kminka w tuneForce w Poznaniu , 10 lat już śmiga
-
2.0 TDI CGLC chip
i co z Twoim autem bo mam a4b9 150KM skrzynia dsg i tak zastanawiam się na podniesieniem mocy , ale głównie by mi chodziło o mniejsze spalanie . Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dzięki , a głównie mi o to chodzi czy można zaktualizować nawigacje , czy jest możliwość żeby był internet tzn nawigacja pobierała info o korkach na drodze i czy to nie dziwne ,że B8 bylo produkowane do 2015 ja mam 2017 z wyposażeniem jak w B9 ? Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Szukałem audi a 4 b9 , wpisywałem w wyszukiwarkę to co ma b9 , a więc audi drive select, display , reflektory matrix oraz rok 2017 , pojechałem do Niemiec i kupiłem B8 , z kwietnia 2017 , nawet nie wiedziałem ,że były jeszcze produkowane , bo w artykułach motoryzacyjnych było ,że do roku 2015 , teraz będę chciał lekki tuning zrobić jak w poprzedniej audi a3 , robiłem w Poznaniu w tune force u Kminka , fakt wszystko dobrze zrobione iz 140 KM było 166 KM i 406 Nm, przjechałem 190 tys km bez awarii . kogo polecacie w Szczecinie , a może w Koszalinie , bo trochę daleko do Poznania i droga byle jaka , do Szczecina mamy nową S 6 teraz to szybko . Co sadzicie o tym aucie ,że to B8 wyprodukowane w 2017 ? będę musiał prosić o pomoc na forum w nawigacji , internecie itd . Pozdrawiam
-
Audi A4 2.0 TDI 190 KM Quattro - sedan
quadra nie ma aut , marki , która się nie psuje przed nawet do mies użytkowania , dlatego się pytałem , sam mam nadal audi a3 2,0 tdi bmm , kupiłem po leasingu 3 lata w Niemczech i zrobione ma 340 tys km i naprawdę mało się popsuło . bo tylko chłodniczka oleju ,guma od turbiny i eksploatacja wiadomo klocki i to tylko raz i tarcze ,nie wymieniałbym , auta , ale przez gumę od turbiny i to ,że to były wczasy w Czarnogórze to żona mnie zmusza bo boi się jezdcić ,że znowu coś się popsuje , kuzyn prauje w wypożyczali aut w Norwegii to mówi ,że bardzo dużo awarii mają kilku miesięczne auta . Te auto przekażę ocju i na pawno jeszcze parę lat pojezdzi
-
Audi A4 2.0 TDI 190 KM Quattro - sedan
witam czy ztą a4 b9 miałeś jakieś kłopoty w ciągu 4 lat , silnik ,zawieszenie itd bo chcę takąkupiś ,ale rocznik 2016 lub 2017 , swoją b9 na pewno sprzedałeś Co masz teraz . Pozdrawiam