Treść opublikowana przez roni140
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Pod nowym kontem tez się należy przywitać wiec witam! Mój nowy nabytek to Audi A4 B8 2.0TDI 143PS. Pozdro.Audimaniaki
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Tyle systemów a STATR-STOP nie ma:-P
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Ja tam fabrycznie nie mam dpf w 1.9 2007. I na pierwszych biegach sadze bąki aż miło ;-) nie wiem co gorsze,mieć czy nie mieć :-P
-
Co sądzicie o tym napinaczu?
- BKE to 115KM bez DPF a BRB 116KM z DPF
Wczoraj sprawdzałem Dolot raczej ok. Wyczyściłem EGR był zasyfiony na max,rano odpaliłem i przez pierwsze 10km kopcił się jeszcze bardziej,aczkolwiek po kolejnych 10km. Nie widziałem w lusterku dymu. Czy to może wypalały się stare spaliny?? Po czyszczeniu egr kopci jeszcze bardziej! Co robić??- Nowicjusz - wątek powitalny
Zapomniał bym;-) WITAM LUDZISKA!MIŁOŚNIKÓW A4:-D- BKE to 115KM bez DPF a BRB 116KM z DPF
Mój 1.9 brb 2007 jest fabrycznie bez dpf,aczkolwiek jest przygotowany do zainstalowania tego ustrojstwa ;-) Mam pytanko... Kopci mi na czarno dość sporo,czy przyczyną tego może być EGR? Jakieś podpowiedzi,sugestie? Trochę kicha jak takie ładne auto zostawia za sobą czarną chmurę ;-) - BKE to 115KM bez DPF a BRB 116KM z DPF