Treść opublikowana przez predipl
-
[ALL B5] Komplet wahaczy z UK
Witam wszystkich . Mam jedno pytanie : Czy mogę kupić komplet wahaczy w anglii ?? ponieważ mam moje audi ze mna w UK i niewiem czy podpasuje prawostronne zawieszenie, piszę dlatego ponieważ znalazłem coś dziwnego a tej aukcji :http://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-A4-FULL-FRONT-SUSPENSION-TRACK-CONTROL-ARM-KIT-/220708962121?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3363477f49 Czy ma ktoś pojęcie dlaczego są różne sworznie ?? ( patrz zdjęcie nr 2 )
-
[B5 ABC] Wymiana klocków audi a4 2.6 quattro (tył)
klocki już w drodze, jeszcze tylko wciskacz do wciskania tłoczka zmontować i mozna wymieniać
-
[B5 ABC] Wymiana klocków audi a4 2.6 quattro (tył)
Witam wszystkich. Mam pytanko ponieważ muszę zakupić klocki hamulcowe i na allegro jest ogromny wybór, lecz jestem w anglii i nie moge znaleść na ebay klocków do 2.6 quattro ABC. Ten klient : http://allegro.pl/klocki-tyl-audi-a4-audi-a6-roadhouse-i1517557727.html ma w ofercie jeden rodzaj klocków do około 30 modeli czy one są uniwersalne ?? nie ma różnicy quattro lub bez ?? również pytanie jak sprawdzić jaki mam docisk bo to chyba też ma znaczenie co ? np. Lucas-Girling
-
[ALL B5] Wymiana pompy sprzęgła
dzięki za info ale narazie pedał wrócił do normy, ciekawe od czego to zależy. Jak siądzie ponownie zabieram się do roboty. Pozdrawiam
-
[B5 AFF] Dwa rodzaje pompy ABS
nie będzie pasować, przede wszystkim te ostatnie literki mają największe znaczenie !!! np: 8E0 614 111 A i ta ostatnia literka oznacza że pompa jest dla napędu quattro.
-
[ALL B5] Wymiana pompy sprzęgła
Witam wszystkich, na początku opisze jaki mam problem : Od jakiegoś czasu pedał sprzęgła zaczął nie wracać w górną pozycję (był strasznie płytki) po pewnym czasie pedał był tak głęboko że nie dało się zmieniać biegów. Nie ma ubytku ani żadnych wycieków płynu ! ! Jedyną rzeczą którą wycziłem to dziwne chlupanie z okoloc pedału w trakcie jego wciskania, rozebeałem osłone nad pedałami i faktycznie chlupie jakby powietrze zasysał. Przesyłam fotkę takiej pompy : I mam pytanie : Czy można tą pompe wymienić od wewnątrz auta ?? (ponieważ śruby są wewnątrz) Pozdrawiam i licze na odpowiedz, którzy mieli z pompą już doczynienia. Pozdrawiam
-
[ALL B5] ABS momentami nie działa
no ok ale wydaje mi się że oni robią to co własnie przed chwilą skończyłem czyli lutowanie sytków ( moje były ok ) ale zadwonić warto. bede pisał co i jak. pozdrawiam i na razie dziękuje
-
[ALL B5] ABS momentami nie działa
nie mam nr błędu ponieważ sterownik nie odopwiada, pojechałem z tym do fachowaca króry miał komputer do wyłącznie ABSów i był ten sam efekt: sterwonik nie odpowiada więc błędu nie wykaże. Kiedyś jak jeszcze ABS raz działał raz nie to odczytałem ten błąd : VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8E0 614 111 A Component and/or Version: ABS/EDS 5.3 QUATTRO D00 Software Coding: 0273004284 Work Shop Code: BB 24334 1 Fault Found: - Electrical Connection between ABS and Instrument Cluster 03-10 - No Signal - Intermittent Lecz teraz ABS swieci mi się cały czas i przy połączeniu z VAG sterwonik nie odpowiada Dodatkowo zrobiłem to : http://www.lbak.dk/Audi/Repair_ABS_unit_passat.pdf z forum passata, poleciłem tą naprawe koledze z forum i zrobił to z sukcesem lecz ja własnie rozwarstwiałem przekaźnik i niestety styki mam całe. Ide składać ABS i czekam na Wasze opinie.
-
[ALL B5] ABS momentami nie działa
Witam, mam mały problem z ABS'em w samochodzie, konkretnie czasem na desce rozdzielczej zapala się kontrolka ABS i od hamulców, wtedy ABS nie działa, dzieje się tak PRAWIE na okrągło. Podłączam auto pod Vag'a i gdy kontrolka pokazuje problem z ABS'em to nie moge wejść w opcję ABS w VAG'u wyskakuje komunikat "sterownik nie odpowiada" lecz gdy kontrolka nie wyświetla problemu to VAG łączy się z ABS'em, lecz gdy już się połączy to kontrolka ABS'u zapala się na desce rozdzielczej i na Vag'u wyświetla błąd: VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8E0 614 111 A Component and/or Version: ABS/EDS 5.3 QUATTRO D00 Software Coding: 0273004284 Work Shop Code: BB 24334 1 Fault Found: - Electrical Connection between ABS and Instrument Cluster 03-10 - No Signal - Intermittent Czytałem że może być coś na kostce od ABS'u jakieś zwarcie masy ale rozpinałem ją pare razy, czyściłem i błąd dalej wyskakuje. Prosze o jakieś opinie na ten temat. Pozdrawiam[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 18:20_________________________________________________panowie jak mam quattro i nr sterownika 8E0 614 111 A to czy podejdzie sterownik z ośki 8E0 614 111 AB ??
-
[B5 ABC] Przekładnia kierownicza
dzięki, sprawdziłem to i od strony pasarzera widać przt drążku kierowniczym ten amortyzator a więc kupuje, wysyłka do anglii i przekładka. Dzięki
-
[B5 ABC] Przekładnia kierownicza
Witam mam do wymiany przekladnue kuerownicza (maglownice) . Dzwonilem do goscia , ktory sprzedaje maglownice po regeneracji i zapytal sie mnie ktora wersje magliwnicy pisuada moje auto : "czy na silownik taki amortyzator lub kostke elektryczna to wazne" takie byly slowa macie pojecie o co chodzi i gdzie to moge zlokalizowac? Pozdrawiam i licze na odpowiedz .
-
[ALL B5] Wyciek z przekładni
Chyba sie zdecyduje na taką opcje jak na allegro czyli zdam starą a dostane nową po regeneracji . wymienie i mam nadzieje będzie chodziło.
-
[ALL B5] Wyciek z przekładni
ok dzięki za info pomogło mi to dużo ponieważ moge mniej więcej zdecydować co robić . M3I wielki + dla Ciebie
-
[ALL B5] Wyciek z przekładni
a czy da sie to zrobić bez wyjmowania przekładni . I jezeli nie ma wżerów to przeciek zniknie po wymianie uszczelniacza ??
-
[ALL B5] Wyciek z przekładni
Witam wszystkich. Pojwaił sie u mnie dosyć poważny probelm a mianowicie mam wyciek z lewej srtony z przekładni tak jak na rysumku nr 1 i teraz pytanie czy jak wymienie uszczelniacz o wymiarze 50mm pod nr 2 to wyciek zniknie czy mam jakieś uszkodzenie wewnątrz przekładni prosze o opinie, ponieważ samochód mam w anglii i jeżeli chodzi o wymiane przekładni to bedzie problem.. w UK nie dostane przekładni z kierą z lewej....... http://w82.wrzuta.pl/obraz/8EGzWyfJlLf/ytiuytr
-
[B5 ABC] Zakręty - kontrolka oleju
A jeszcze takie pytanko: czy ten czujnik działa tylko w sprawie małego ciśnienia czy i również gdy poziom jest niski, mam mały komputer na desce
-
[B5 ABC] Zakręty - kontrolka oleju
Może to czujnik jest walniety... Dlaczego objawia mi się to również Przy ostrych skretach??
-
[B5 ABC] Zakręty - kontrolka oleju
Nie na pól syntekyku. Nie mam możliwość sprawdzić ciśnienia jestem w UK
-
[B5 ABC] Zakręty - kontrolka oleju
Witam Panowie, mam problem od ostatniego czasu ; gdy jadę i skręce ostro w lewo lub w prawo np. Na rondzie to zapala mi się kontrolka oleju, zgasze auto zapale i jest ok, dodam ze jak zapalam rano auto to prawie zawsze po ruszeniu zapala się również olej. Poziom oleju OK, wymieniony 2000 tys km temu - CASTROL 15w-40
-
[B5 ABC] Gdzie znajduje się czujnik cisnienia oleju w silniku
dzięki kolego, jurto go sprawdzę. Pozdrawiam
-
[B5 ABC] Gdzie znajduje się czujnik cisnienia oleju w silniku
Witam, gdzie znajduje się czujnik cisnienia oleju w silniku ABC ??
-
[B5 ABC] Falujace obroty
a jak adaptujesz przepustnice jak mam ją na linkę ?
-
[B5 ABC] Falujace obroty
oki byłem na szrotach jest problem z 2.6 a w sklepie to buchłem gościowi śmiechem w twarz 150 funtów. Zostaje albo z polki przesyłka albo ebay. [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 18:19 http://cgi.ebay.co.uk/Idle-air-control-valve-Audi-A6-80-10-Coupe-Convertible_W0QQitemZ130217467768QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item1e5190df78&_trksid=p3286.c0.m14 panowie to bedzie ok do ABC nie piszą modelów i audi a4 ale a6 i 80tka ma 2.6 ABC a więc to będzie to samo ?? Kupować ?? [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 15:07_________________________________________________Jeżeli falują Ci obroty to Zmień akumulator na próbę . Mój kręcił dostatecznie i obroty falowały, kupiłem nowy włożyłem i koniec z falującymi obrotami. Warto sprawdzić to na pierwszym miejscu zanim dokona się kupić krokowca
-
[B5 ABC] obroty Audi a4 2,6 v6
Wymienilem silniczek krokowy na nowy i nic to nie dało. Ale dlaczego jak mu zatkam Dolot powietrza ręką to wskakuje na 800 i trzyma stabilnie obroty?? Jak odetkam rure z powrotem rosną
-
[B5 ABC] obroty Audi a4 2,6 v6
kolego rozwiązałeś ten problem ? ja mam identycznie w swojej Audicy.