Treść opublikowana przez predipl
-
[ALL] CB RADIO przebicie
Witam, wczoraj podłączyłem CB bezpośrednio bod akumulator i przebicia nie ma. Jest wporzo. Dzięki chłopaki
-
[ALL] CB RADIO przebicie
radio cd mam sony xploda gt210 [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2008, 07:32 _________________________________________________radio cd mam sony xploda gt210
-
[ALL] CB RADIO przebicie
nie raczej instalacji gazowa nie ma wypływu. mówię tylko jak zlacze radioodtwarzacz cd zaczyna byc slychac wielki wyk z cb. dzisiaj podłącze go bezpośrednio pod akumulator i okaze sie czy pomogło :-)
-
[ALL] CB RADIO przebicie
Witam. nie dawno Kupilem sobie CB radio ALAN wszystko działa dobrze lecz gdy w czasie jazdy włącze radio cd zaczyna slychac w głośniku od CB przebicie obrotów silnika, strasznie to przeszkadza, jak wyłącze radio CD od razu szum znika, dlaczego tak sie dzieje? i co zrobic aby to naprawic, czy podlaczyc CB bezpośrednio pod akumulator?
-
[B5 ABC] Wymiana łożyska przód
wielkie dzięki a więc boire się do roboty. :>
-
[B5 ABC] Wymiana łożyska przód
Witam. Chuczy mi w prawym przednim kole chce wymienić łożysko. Czyałem wiele postów ale nie dowiedziałem się czy trzeba Wymienić całą piastę czy tylko łożysko. Prosze o podpowiedz
-
[ALL] pzryciemnienie szyb
mi się wydaje ze to nie jest prawda co Piszesz Szogun0 kiedyś oglądałem na tvn turbo jak policja zartzymywała za przyciemnione szyby i dopuszczalne jest przyciemnienie lekko przenich szyb (jasno czarny)
-
[ALL] pzryciemnienie szyb
witam chce przyciejmnić sobie szybki w Audicy . Jakie polecacie :czarne czy jasno czane http://www.allegro.pl/item381035263_hit_folia_do_szyb_czarna_75x300_3_odcienie_f_vat.html niechce aby policja się przyczepiła a Więc mogą być z przodu boki czarne czy raczej jansno czarne
-
[B5 ABC] Buczenie na gazie
tak też zrobię, w tygodniu pojade niech mi go zmienią. a zpaomniałem dodac że dzieje się tak tylko w gorące dni.
-
[B5 ABC] Buczenie na gazie
Gas sekwencyjny .Reduktor mam marki Arctic dzwoniłem do producenta to pwiedział ze Membrama w nim wpada w drgania i to tak słychac (wada fabryczna reduktora) niewiem jak dalej tak bedzie to mam przyjechać i wymienią mi reduktor.
-
[B5 ABC] Buczenie na gazie
witam. Mam dziwny problem z gazem (sekwencja) mianowicie jak dam gazu w podłogę oczywiście przy nagrzanym silniku to dziwnie coś buczy (jakby stare zajechane łożysko) taki objaw jest tylko na gazie, ktoś mi powiedział ze membrama w parowniku wpada w drgania. Ale ja to czuje aż w nogach (prawie jak mrowienie) miał ktoś moze już taki problem??
-
[ALL B5] Naprawa podświetlenia przy otwieraniu drzwi
Witam. Denerwuje Cię jak wysiadasz z zapalonego samochodu i podświetlenie się nie zaświeci ?? napiszę co zrobić aby to naprawić : Pierwszą rzeczą jest sprawdzenie czy przełącznik w podsufitce jest prawidłowo ustawiony (czyli w pozycji w prawo) Jeżeli dobrze a światło dalej się nie zapla trzeba sprawdzić przełączniki w zamku a więc do roboty. przełączamy przełącznik na podsufitce w środkową pozycje. Zdejmujemy boczek : 2 śrubki na krzyżak po lewej i po prawej na górnych narożach, 1 przy uchwycie do zamykania drzwi (znajduje sie pod spodem) gdy ją odkręcimy i zdejmiemy plastik który odkręciliśmy ukażą nam się 2 kolejne śrubki i również je odkręcamy. Następnie łapiemy za cały boczek i do góry (schodzi bez problemu) gdy już go wyjmiemy odpinamy cięgno od klamki i wszystki kable aby nam nie przeszkadzała. Teraz bierzemy się za zamek. Odkręcamy go Torksem 2 śruby widoczne np. po otwarciu drzwi, odpinamy cięgna od klamki zamka (kluczyka) I RYGIELEK. Teraz najgorsze wyjąć zamek, Najlepiej wypiąć wcześniej kostkę która jest do niego wpięta. Jeżeli juz wypniemy powoli staramy się przekręcać zemek o 90 stopni w prawą stronę i wyjmujemy go. Ok teraz trzeba wyjąć przełącznik . Oto zamek i on : Aby wypiąć przełącznik trzeba przełącznik zamykania zamka w dół oznaczony 2 następnie lekko odchylać i wysuwać go w kierunku strzałek 1 . wygląda on tak : Czytałem wcześniej że komuś wytarła się łopatka u mnie też troszkę była wytarta a więc ja podkleiłem : Wazne jest również aby przeczyścić styki, najlepiej papierem ściernym : i przemyć WD-40 również prysnąć w kostkę : jeżeli już wykonaliśmy te czynności nie wpinamy przełącznika w zamek, wcześniej sprawdzamy czy działa. Wpinamy go w kostkę i przełączamy przełącznik na podsufitce na prawo rysunek otwarte drzwi. powinno się zaświecić swiatło. teraz naciskamy przełącznik 1 i sprawdzamy czy gaśnie światło. te 2 przełączniki czerwone nr 2 patrz rysunek powinny pstrykać. Jeżeli tak nie jest nadaję się on do wymiany. W ASO kosztuje około 30-40 zł Należy pamiętać aby wszystkie inne drzwi nie były owtarte !!! jeżeli wsztstko działa wpinamy w zamek przełącznik i składamy wszystko do kupy. Mile widziane komantarze Życzę powodzenia !!!! * proszę oznaczyć zdjęcia logiem A4 Klub Polska - wszelkie informacje znajdują się TUTAJ - Łukasz
-
[B5 ABC] Dzwne założenie LPG
oki a więc dzieki za rade. Podłączę go za prawą głowicą patrząc od przodu auta. Dzięki
-
[B5 ABC] Dzwne założenie LPG
nagrzewnica. jest to dobre rozwiązanie ale czy nie spowoduje to osłabienia ogrzewania w kabinie auta?
-
[B5 ABC] Dzwne założenie LPG
witam. Wymieniłem ostatnio termostat ponieważ popszedni nie trzymał temperatury. A po wymianie wszystko się zaczęło. Silnik uzyska 90 stopni i dopiero przełączy się na LPG. Sprawdziłem gdzie podłączyli chłodzenie parownika i d*pa .... węże u góry wychodzące z chłodnicy gorące a te które wchodzą do parownika ZIMNE.... czy w złe miejsce się podpieli?? Mechanik powiedział mi ze podpiął się pod chłodzenie oleju. Gdzie ma się podpiąć węża chłodzenia aby było najlepiej Pozdrawiam
-
[B5 ABC] Dziwne zachowanie klimy, dziwny zapach
witam. mam małe 2 problemy mianowicie: jak złącze klime wydziela sie dziwny zapach jakby śmierdzi 'szpitalem' nie wiem ale dla mnie jest to nie przyjemny zapach, Slyszalem ze mozna miec zagrzybione kanały, moze to to, i jest jeszcze jedna sprawa, jak wyłącze klime i zgasze auto to slysze jakby gaz uciekał, tak ma byc? prosze o pomoc. pozdrawiam
-
[B5 ABC] Wyciek z mostu napędowego
Panowie w ETCE znalazłem te simeringi do mostu jego rozmiary to : 45x60x8 nr części : b 016 409 399 B i pytanie czy są rużne rozmiary w zależności od modelu ponieważ w ETCE nie ma akurat podanych modeli silnika
-
[B5 ABC] Włączanie sie klimy przy nawiewie na przednią szybę
ok. dzieki
-
[B5 ABC] Włączanie sie klimy przy nawiewie na przednią szybę
witam. mam pytanie odnosnie klimy mianowicie teraz jak zlacze nawiew na przednią szybę wlacza sie automatycznie klima wydaje mi sie ze wczesniej tak nie bylo.
-
[B5 ABC] Wyciek z mostu napędowego
położyłem się pod auto w celu dolania oleju i jest problem mianowicie : wlew oleju jest z prawej strony mostu na duży imbus. Nie moge go odkręcić. Próbowałem również korek od spustu oleju i tak samo jest zapieczony......... Co z tym zrobić, tłuc na siłe??
-
[B5 ABC] Wyciek z mostu napędowego
no ok a gdzie jest to oczko i ewentualnie jakim olejem uzupełnić braki ??
-
[B5 AFN] Oświetlenie wnętrza - brak reakcji na zamykanie czy otwieranie drzwi
jak wyjąć ten czujnik co znajduje się w dzwiach przy zamku. rozebrałem ale nie dałem rady go wypiąć....
-
[B5 ABC] Wyciek z mostu napędowego
oki tak też zrobię akurat bede jechał w trase na weekend to po sprawdze
-
[B5 ABC] Wyciek z mostu napędowego
Witam. Mam wyciek z mostu i to dosyć duży. Czy ktos orientuje się z czego cieknie?? Na fotkach jest pokazane. czy to nie czase oringi które uszczelaniają wyjście półosi. Nie mam dużego pojęcia z napędem 4x4 ponieważ ten jest mój pierwszy a więc kieruje pytanie do Was. [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2008, 11:21 _________________________________________________juz foty widac
-
[ALL B5] Wyważenie wału napędowego w quattro
u mnie jest podobnie czy ktos uporał się z tym problemem??