Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Wyciek z mostu napędowego


predipl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam wyciek z mostu i to dosyć duży. Czy ktos orientuje się z czego cieknie?? Na fotkach jest pokazane. czy to nie czase oringi które uszczelaniają wyjście półosi. Nie mam dużego pojęcia z napędem 4x4 ponieważ ten jest mój pierwszy a więc kieruje pytanie do Was.

dsc01495xl8.th.jpg

dsc01497ts7.th.jpg

dsc01494eq6.th.jpg

dsc01496if0.th.jpg

[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2008, 11:21 _________________________________________________juz foty widac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego moja rada wymyj ten most bo jest cały zarzygany olejem przejedz się troche i obserwuj gdzie zacznie robić się mokro potem dopiero możemy postawić diagnoze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki tak też zrobię akurat bede jechał w trase na weekend to po sprawdze

sprawdz poziom oleju, ewentualnie dolej ze by nie zajezdzic dyferka, bo wycieka masz dosc spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam wyciek z mostu i to dosyć duży. Czy ktos orientuje się z czego cieknie?? Na fotkach jest pokazane. czy to nie czase oringi które uszczelaniają wyjście półosi.

Uszczelniacze flanszy półosi mają już dośc.

no ok a gdzie jest to oczko i ewentualnie jakim olejem uzupełnić braki ??

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_abc_wyjacy_most_quattro_czy_mozna_tak_jakis_czas_jezdzic-t30550.0.html

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

położyłem się pod auto w celu dolania oleju i jest problem mianowicie : wlew oleju jest z prawej strony mostu na duży imbus. Nie moge go odkręcić. Próbowałem również korek od spustu oleju i tak samo jest zapieczony......... Co z tym zrobić, tłuc na siłe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w ETCE znalazłem te simeringi do mostu jego rozmiary to : 45x60x8 nr części : b 016 409 399 B i pytanie czy są rużne rozmiary w zależności od modelu ponieważ w ETCE nie ma akurat podanych modeli silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden rozmiar i nr części który podałeś jest właściwy.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...