Treść opublikowana przez PiERR0T
-
[B6 BFC] A4 Avant 2.5 TDI V6 Pack Plus
Dziękuję :>[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 12:02 _________________________________________________Mówiliśmy o RNS-E, no to zamontowałem :gwizdanie: Sorki za jakosc zdjecia, to moj telefon komorkowy...
-
[B6 BFC] A4 Avant 2.5 TDI V6 Pack Plus
tego zapisku nie kumam ogólnie furak nie zły i plany również :th: Hehe sorry Troche sobie przetlumaczylem z francuskiego, dlatego tak glupio wyszlo. Mieszkam tutaj juz od 24 lat, troche musze pocwiczyc swoj polski techniczny
-
[B6 BFC] A4 Avant 2.5 TDI V6 Pack Plus
Juz go pytam !
-
[B6 BFC] A4 Avant 2.5 TDI V6 Pack Plus
Kurcze super sprawa! Musze to miec ! :th: Znalazlem sprzedawce w Polsce za 2230 zl.
-
[B6 BFC] A4 Avant 2.5 TDI V6 Pack Plus
OK, dzięki wielkie za odpowiedź. A to RNS E jest na 1 płytę tak? Czy też jest ładowarka na wiele płyt? Odczytuje MP3ki?
-
[B6 BFC] A4 Avant 2.5 TDI V6 Pack Plus
Właśnie nie raz słysze o tym RNS-E ale co to dokładnie jest? Nawigacja tak? No ok, ale tam nie ma miejsca, bo radio Symphony ładuje 6 płyt. Czy może jest inny sposób ??
-
[B6 BFC] A4 Avant 2.5 TDI V6 Pack Plus
Teraz dziala ?
-
[B6 BFC] A4 Avant 2.5 TDI V6 Pack Plus
Moja A4 z 09/2002, 63 000 km. Wyposażenie: * Fotele elektryczne skóra * Obniżenie zawieszenia oryginalne * Felgi 17" * System audio Audi Symphony 2 z ładowarką 6 CD * Tempomat * Parktronic tylny * Trójramienna skórzana kierownica Dotyczasowa modyfikacja: * Atrapa z S4 Przyszłe modyfikacje: * Przyciemienie szyb * Zderzaki przód + tył S4 * Listwy drzwi S4 * Malowanie nadwozia w kolorze karoserii
-
[B6 BFC] Swiatła mijania i kierunkowskazy
Ahaaaa ! A ja sobie głowe urywałem myśląc że to może jakieś światła mijania !
-
[B6 BFC] Swiatła mijania i kierunkowskazy
Witam wszystkich! Jestem tutaj nowy i troche sobie surfuje po Waszym forum. Ostatnio wpadłem na to zdjęcie : http://picasaweb.google.pl/CUBERek/LetniZlot2007/photo#5103792070419299266 Zastanawiam się jakim cudem kierunkowskazy tych A4ek się świecą razem ze światłami mijania. Czy to coś w stylu Amerykańskim ? U mnie (mieszkam we Francji) nigdy nie widziałem takiego czegoś. Czy się da jakoś uaktywnić zapalanie kierunkowskazów razem ze światłami mijania? Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedzi! Piotr.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim! Mam na imię Piotr, mam 28 lat, mieszkam we Francji już od 24 lat, ale czuje się wciąż Polakiem! Posiadam Audi A4 Avant 2.5 TDI V6 163 KM w wersji 'Pack Plus' z 2003 roku, przebieg 63 000 km. Mamy również Audi A4 B5 z 1995 roku, 1.9 TDI 90 KM, przebieg 187 000 km. Wkleje kilka zdjeć w nowym wątku. Pozdrawiam wszystkich!