Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danny892

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danny892

  1. Ta maszynka to jakiś pomysł ale ingerować w blache to w ostateczności W sobotę założyłem 215 i na tyle są naciągnięte że bieżnik już nie wystaje poza błotnik. w tym tygodniu może uda się go obniżyć (może -20 30) i wtedy zobacze co to pokarze bo nie zamierzam też robić gleby
  2. A masz jakiś lepszy pomysł? ---------- Post dopisany 17-04-2014 at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 19:07 ---------- A wracajacdo tematu to wie ktos czemu majac wezsza opone z przodu wystaje ona bardziej niz przednia? Czy w a4 jest rozne et z przodu a inne z tylu? Opony mam z przodu 225 a tyl 235. Felgi takie same szerokosci.
  3. juz mam zamówione sprezyny żeby obniżyć Czyli jak jeszcze założe opony 215 to bedzie ok?
  4. Witam! Kupiłem felgi które miały pasować do mojej a4 (zapewnienia sprzedającego) o takich parametrach 8,5jx18H2 ET20 Z tyłu kupiłem do nich opony 235/40 i idealnie się wpasowały natomiast z przodu są opony 225/40 i pół cm wystają poza obrys błotnika... da się coś z tym zrobić? I jak to możliwe że tylna opona mimo że szersza to nie wystaje?? Felgi takie
  5. Hm, słabo się znam na mechanice i szczerze mówiąc nawet nie wiem jaki mam zawias... W oprawce z książką o aucie itd są jeszcze jakieś gazetki z Eibach'a. Aktualnie mam 16 205/55 ale podobały by mi się 18 albo ewentualnie 17.. Czyli bez zmiany zawieszenie nia bardzo się ładować w zmianę felg?
  6. Chciałem zapytać czy moge do swojej b5 założyć 18 cali bez żadnych modyfikacji zawieszenia? Jestem zielony więc wole się upewnić. Zwiększając rozmiar felgi obniżamy profil opony no nie? Jaki maksymalny profil opony może być w oponie na takiej feldze żeby normalnie jeździć?
  7. danny892 odpowiedział(a) na Tommy1991 temat w 1.8T
    zależy co masz na myśli "konkretnie" i na którym biegu bo na 4 i 5 konkretnie to juz niestety nie pojdzie u mnie 1 i 2 mając 2,5 tyś już zbiera fajnie. 1 juz nawet od 2tyś.
  8. Wiem że 2 strony ale chciałem się upewnic czy od razu z ksenonami. Dzięki za potwierdzenie Wolałem się upewnić.
  9. Jak w temacie, może mi ktoś powiedzieć czy ksenony w b6 montowano od początku? Czy może od 2002 roku? Bo znalazłem ciekawą b6 1.8T z 2001 z ksenonami. A praktycznie wszystkie inne z tego roku są bez.
  10. danny892 odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Miałem podobne objawy z ciśnieniem co ty. Czyszczenie smoga pomogło Wiec powodzenia!
  11. A oleju masz do max? Podobno takie coś to może być jeden z popychaczy na zaworach.
  12. O ile miało by ci to coś pomóc to mi w okolicach przebiegu 240tyś mechanik zalał Total Quartz 10w40. (mechanik znany i bardzo ceniony w moich okolicach i chyba nawet na śląsku) Teraz mam 315tyś i silnik pracuje równiutko, bez hałasów czy stukania.
  13. Witam wszystkich! Pozdrawiam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.