Treść opublikowana przez danny892
-
Czy da się coś z tym zrobić? 8,5jx18H2 ET20
Ta maszynka to jakiś pomysł ale ingerować w blache to w ostateczności W sobotę założyłem 215 i na tyle są naciągnięte że bieżnik już nie wystaje poza błotnik. w tym tygodniu może uda się go obniżyć (może -20 30) i wtedy zobacze co to pokarze bo nie zamierzam też robić gleby
-
Czy da się coś z tym zrobić? 8,5jx18H2 ET20
A masz jakiś lepszy pomysł? ---------- Post dopisany 17-04-2014 at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 19:07 ---------- A wracajacdo tematu to wie ktos czemu majac wezsza opone z przodu wystaje ona bardziej niz przednia? Czy w a4 jest rozne et z przodu a inne z tylu? Opony mam z przodu 225 a tyl 235. Felgi takie same szerokosci.
-
Czy da się coś z tym zrobić? 8,5jx18H2 ET20
juz mam zamówione sprezyny żeby obniżyć Czyli jak jeszcze założe opony 215 to bedzie ok?
-
Czy da się coś z tym zrobić? 8,5jx18H2 ET20
Witam! Kupiłem felgi które miały pasować do mojej a4 (zapewnienia sprzedającego) o takich parametrach 8,5jx18H2 ET20 Z tyłu kupiłem do nich opony 235/40 i idealnie się wpasowały natomiast z przodu są opony 225/40 i pół cm wystają poza obrys błotnika... da się coś z tym zrobić? I jak to możliwe że tylna opona mimo że szersza to nie wystaje?? Felgi takie
-
Mam pytanko odnośnie felg 18''
Hm, słabo się znam na mechanice i szczerze mówiąc nawet nie wiem jaki mam zawias... W oprawce z książką o aucie itd są jeszcze jakieś gazetki z Eibach'a. Aktualnie mam 16 205/55 ale podobały by mi się 18 albo ewentualnie 17.. Czyli bez zmiany zawieszenie nia bardzo się ładować w zmianę felg?
-
Mam pytanko odnośnie felg 18''
Chciałem zapytać czy moge do swojej b5 założyć 18 cali bez żadnych modyfikacji zawieszenia? Jestem zielony więc wole się upewnić. Zwiększając rozmiar felgi obniżamy profil opony no nie? Jaki maksymalny profil opony może być w oponie na takiej feldze żeby normalnie jeździć?
-
Reakcja turbo
zależy co masz na myśli "konkretnie" i na którym biegu bo na 4 i 5 konkretnie to juz niestety nie pojdzie u mnie 1 i 2 mając 2,5 tyś już zbiera fajnie. 1 juz nawet od 2tyś.
-
Od kiedy montowano ksenony w b6?
Wiem że 2 strony ale chciałem się upewnic czy od razu z ksenonami. Dzięki za potwierdzenie Wolałem się upewnić.
-
Od kiedy montowano ksenony w b6?
Jak w temacie, może mi ktoś powiedzieć czy ksenony w b6 montowano od początku? Czy może od 2002 roku? Bo znalazłem ciekawą b6 1.8T z 2001 z ksenonami. A praktycznie wszystkie inne z tego roku są bez.
-
Ciśnienie oleju kontrolka
Miałem podobne objawy z ciśnieniem co ty. Czyszczenie smoga pomogło Wiec powodzenia!
-
kolejny problem z "cykaniem" (nie gruszka)
A oleju masz do max? Podobno takie coś to może być jeden z popychaczy na zaworach.
-
Jaki olej do audi a4 b5 1.8T z przebiegiem 225000 km
O ile miało by ci to coś pomóc to mi w okolicach przebiegu 240tyś mechanik zalał Total Quartz 10w40. (mechanik znany i bardzo ceniony w moich okolicach i chyba nawet na śląsku) Teraz mam 315tyś i silnik pracuje równiutko, bez hałasów czy stukania.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich! Pozdrawiam!