Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iwan997

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iwan997

  1. Tak kolektor cały ,zachęcam do odbioru osobistego (można samemu ocenić) a cena jak pisałem alledrogo - 30%
  2. Kupiłem kompletny silnik i na razie żona jeździ.Cały stary CDN oraz osprzęt kompletny jest do sprzedania ,więc jeżeli ktoś potrzebuje cokolwiek to prosze pisać (ceny z alledrogo -30%)jest doslownie wszystko łacznie z węzami turbopompami itp. Zycze wszystkim najlepszego w nowym roku i żeby wam oleju nie ubywało :-)
  3. Było trochę czasu więc postanowiłem wyciągnąć tłok......no ale niestety jest potrzebny specjalny klucz (a dzisiaj Castorama zamknięta :-() Rozebrałem tylko duł .Załączam zdjęcie panewek ,czy one są zurzyte ?
  4. Chyba nie do końca masz racje ,na rynku dostepne są tłoki na sworzeń 21 i 23 mm.Dzisiaj w święto nie chce mi sie rąk brudzić ale jutro z rana wyciągne jeden i zmierzę jaka jest średnica sworznia.
  5. Ale ja nie pytam o tłoki "stage II" tylko o tłoki MEHLE
  6. Po 254 tys jazdy przeskoczył łańcuch ,urwał sie zawór i co nieco zdemolował ,mam i tak rozebrany silnik więc chciałbym go złożyć z wyeliminowaniem spalania oleju ,i tak pomyślałem że złożenie go na nowym rozrządzie i z nowymi tłokami pozwoli na przejechanie kolejnych 250 tys.Nie jestem mechanikiem i nie mam żadnego doświadczenia z silnikami dlatego pytam czy zamawiać te tłoki.
  7. 028 PI 00119 001 Według katalogu MAHLE pasują do cdnb i cdnc
  8. Witam Panowie i Panie .Mam jedno pytanie i prosze o konkretną odpowiedź ,czy ktos wstawiał do CDN nowe tłoki i pierścienie firy MAHLE ,a jesli tak to jaki jest efekt ?
  9. iwan997 odpowiedział(a) na iwan997 temat w 2.0TFSI
    Jak na razie silnik wywalony z auta ,Audi czeka na prezent od sw mikołaja.Jak podczas wkładania silnika radzicie sobie z rozrusznikiem ?I jeszcze jedno jak silnik z tak wyciągniętym łańcuchem pracował normalnie ? Przeglądałem dzisiaj ofertę tłoków do CDN czy ktoś wstawiał tłoki MAHLE a jeśli tak czy problem spalania oleju zniknął ?Swoją drogą nie mam pojęcia skąd biorą się "kosmiczne " ceny za naprawę tych silników skoro nowy rozrząd (z ASO) tloki pierścienie uszczeliki itp to wydatek ok 5 tys zł.
  10. iwan997 odpowiedział(a) na iwan997 temat w 2.0TFSI
    No to myślę że już dalej nie muszę rozbierać :-) Rocznik 2011 ,wszystko w rozrządzie oryginalne (niewymieniane od nowości) tylko materiały ekspoloatacyjne wymieniałem.
  11. iwan997 opublikował(a) temat w 2.0TFSI
    Drodzy koledzy i koleżanki ,jako że moje doświadczenie z samochodami polega głownie na kierowaniu nimi to mam nadzieje że ktoś z bardziej doświadczonych forumowiczów mi pomoże .Dzisiaj rano żona poszła do garażu samochód (A5 silnik CDNB przebieg 254 tys) tylko zagrzechotał i nie odpalił ,więc wiadomo wsiadła do mojego i pojechała do pracy :-).Poszedłem do garazu wciskam kluczyk a on nic tak jak by sie rozrusznik zablokował no wiec włączyłem bieg i próbuję go popchnąć ,do przodu nie idzie do tyłu tylko trochę i stop .Tak sobie myślę coś silnik blokuje a ze miałem dzień wolny to zacząłem rozbierać .Zajęło mi to połowę dnia ale sie okazało że rozrzad przeskoczył ,a jak przeskoczył to poszukałem jakichś zdjęć na necie i ustawić postanowiłem (i tak zepsuty więc nic do stracenia nie miałem) przyznam że bez blokad i z kompletem narzedzi z marketu nie jest to sprawa prosta.no ale koniec końców jakoś to ustawiłem .Chcąc sprawdzić czy wszystko ok niestety okazało się że i tak nie da się wałem obrócić .I teraz najważniejsze pytanie dlaczego dalej coś blokuje i po drugie co było przyczyną przeskoczenia ?? Tak mi się wydaje że napinacz mam mocno wysunięty ale nigdzie nie mogę znaleźć zdjęć więc załączam zdjęcie jak to u mnie ( mojej żony :-)) wygląda.Z góry dziękuję za porady i sugestie
  12. Jak w temacie mam nadzieję ze "forumowa" współpraca bedzie sie układac pomyslnie dla obu stron.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.