Treść opublikowana przez MatUSh
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Można prosić o rozkodowanie? WAUZZZ8DZVA289056 Z góry dzięki
-
Włączający się ABS
ABS generalnie raz działa raz nie działa, zapala się kontrolka ABS podczas przekręcenia kluczyka lub podczas jazdy autem. (błąd pokazuje się sporadycznie - ale jest dość irytujący ) Błąd na VAG COM to: 65535 - Internal Control Module Memory Error 00-00 , bład po skasowaniu na VAG COM powraca co jakiś czas, czytałem że to wymaga wymiany pompy ABS z modułem pod maską ? Może inni klubowicze mieli podobny problem ???
-
Błąd ABS - prośba o diagnoze.
Panowie ogromna prośba o pomoc.
-
Kompresor klimatyzacji
U Ciebie w AFN wg. ETKI występowały dwie wersje kompresora podaje nr części: 8D0260805M oraz 8D0260805MX
-
Błąd ABS - prośba o diagnoze.
Witajcie, ABS generalnie raz działa raz nie działa, zapala się kontrolka ABS podczas przekręcenia kluczyka lub podczas jazdy autem. (błąd pokazuje się sporadycznie - ale jest dość irytujący ) Błąd na VAG COM to: 65535 - Internal Control Module Memory Error 00-00 , bład po skasowaniu na VAG COM powraca co jakiś czas, czytałem że to wymaga wymiany pompy ABS z modułem pod maską ?
-
Włączający się ABS
Panowie to i ja się dołącze do tematu: prędkości na kanale 001 wszystkie koła idą równo. Natomiast ostatnio mechanik zmieniał czujnik w tylnym kole i zmieniał łożysko w przednim wszystko ładnie pieknie ale teraz jak jade wolno i naciskam hamulec na suchej nawierzni włacza sie abs a nie powinien. Ponadto raz ABS na desce piszczy raz nie i wtedy na VAG COM pokazuje błąd: 65535 - Internal Control Module Memory Error 00-00 Czy pada pompa abs - i trzeba wymienić ? moj nr pompy to: 8e061411ab Prośba o pomoc.
-
[ALL B5] Czy pasują amortyzator z polifta do przedlifta ?
odświeżam kotleta :) Czy mocowania górne z polifta 2000r. podejdą do przedlifta mowa o tylnim zawieszeniu ?????
-
Głośniki audi a4 b5 przód - prośba
Możesz podesłać linka do nich ? Dasz znać jak założysz ?
-
Głośniki audi a4 b5 przód - prośba
Witajcie, Potrzebuje pilnie info./podpowiedzi jakie głośniki mogę zamontować w boczki przednich drzwi ? Macie jakieś może propozycje głośników? Chodzi o to żeby były p&p bez zbędnych przeróbek boczków itp. Wyjmuje stare zakładam nowe i heja. Prośba o pomoc panowie - bo moje odmawiają posłuszeństwa powoli Posiadam system NOKIA.
-
Co to za przewód ? Odma? ADR 1.8 POMOCY !!!
Dzięki za podpowiedź, zerknę i dam znać :)
-
Co to za przewód ? Odma? ADR 1.8 POMOCY !!!
To jest chyba ten przewód? Nikt nie wie?
-
Co to za przewód ? Odma? ADR 1.8 POMOCY !!!
Witajcie, dziś zmieniałem króciec wody w audioli i przy okazji wyczyściłem przepustnicę. Zauważyłem ze przewód zaznaczony na zdjęciu jest odłączony ? to wąż od odmy ? Próbowałem odnależć miejsce gdzie to musi być podłączone i niby znalazłem wąż ale tak jakby się wypioł? Macie może schemat gdzie to powinno być podłączone ? I co to wgl jest?
-
Brak ssania audi a4 b5 1.8 ADR 97 rok.
Witajcie, Problem dot. braku tzw. ssania na zimnym silniku, silnik to 1.8 ADR rok prod. auta 1997. Ostatnio został wymieniony czujnik temp. wody (4piny) z uwagi, iż nie działał wskaźnik na zegarach. Teraz wszystko pokazuje, termostat ok - sztywno 90stopni trzyma. Gdzie może być przyczyna braku ssania? Jest gdzieś inny czujnik odpowiedzialny za temp. silnika? - Może komputer nie widzi, że jest zimny silnik ponieważ nie działa ten czujnik silnika ? Nadmieniam, że VAG Com nie wykazuje błędów. Serdeczna prośba o pomoc.
-
1.8 ADR pomocy w rozpoznaniu, i usunięciu usterki
Dzieki za info ??
-
1.8 ADR pomocy w rozpoznaniu, i usunięciu usterki
Znalazłem taki filmik ale nie wiem czy dobrze nazywa się ta część. Objawy podobne do tego z filmiku https://youtu.be/fv0RgwOs8XY
-
1.8 ADR - prośba o analizę błędów
Aku i lądowanie jest ok . 12.86 V Aku na spoczynku. Po odpaleniu 14.40 V wiec alternator tez ok .
-
1.8 ADR - prośba o analizę błędów
Pierwszy błąd pojawia się nawet jak wykasuje Vagcomem i po ponownym podłączeniu błąd nadal jest . Bez odłączania Aku . Drugi błąd - nie chce nic usuwać chce naprawić immo jak fabryka dała . Na pytanie czy mam lpg - nie, auto nigdy nie widziało gazu i nie bedzie widzieć;)
-
1.8 ADR - prośba o analizę błędów
Witam, Vag com wywalił mi dziś następujące błędy na silniku - prośba o analizę ewentualne wskazówki przy usunięciu problemów. Mogę podpowiedzieć ze w aucie jest problem z odpaleniem z uwagi na świecący się kluczyk na zegarach (problem z immo) czasem z 5-10 razy muszę kluczyk cofać wsadzać spowrotem zeby kontrolka zgasła i mogę wtedy odpalić auto. 3 Znalezione: 18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low P1602 - 35-00 - - 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-10 - - - Intermittent 00561 - Mixture Adaptation 15-10 - Adaptation Limit (Add) Not Reached - Intermittent
-
1.8 ADR pomocy w rozpoznaniu, i usunięciu usterki
Witajcie, co to jest za cześć?? (znajduje się obok filtra powietrza) I za co jest odpowiedzialna ktoś wie ? Na biegu jałowym słyszę cykanie z tego urządzenia jeśli dodaje gazu częstotliwość cykania zwiększa się . Prośba o pomoc o info ewentualnie jak usunąć usterkę .
-
Problem z prędkościomierzem oraz obrotomierzem audi a4 b5
Nikt nie pomoże?
-
Problem z prędkościomierzem oraz obrotomierzem audi a4 b5
Witajcie, Dziś podczas odpalania auta audi a4 b5 ADR 1.8 95 rok zaczęła mi podskakiwać wskazówka prędkościomierza, po chwili zorientowałem się ze obrotomierz nie podskakuje ale nie działa . Natomiast po przejechaniu jakiegoś kilometra wskazówki zaczęły dzialac. O co chodzi ? Jaki jest problem ? Dodatkowo gdy wyjmę kluczyk ze stacyjki wskazówka prędkościomierza drży przez jakieś 4 sek i się uspokaja. Macie jakieś rady ? Pomocy !
-
stukanie w tylnym zawieszeniu
Witam, Proszę o pomoc. Od jakiegoś czasu stukają mi tylne amory. Mianowicie jak wpadam w dołki. Zajrzałem do amorków okazało się, że nie mialem ( w takim rowku ) na amortyzatorze spinki - więc wrzuciłem zegiera - ale co chwila wylatuje z rowka. co moze być przyczyną ? Posiadam gwint - MTS. Być może to jest kwestia złego złożenia amortyzatora z górnym mocowaniem. Macie możę zdjęcia lub schemat jak i co pokolei powinno być złożone w tylnych amorach. Mam dość tego napie...nia po uszach:)
-
Olej w świecach
Wpływa to negatywnie na prace silnika ?
-
Olej w świecach
Witam, Ostatnio podkusiło mnie zajrzeć do świec. I co się okazało świece są w połowie w cieczy.... najprawdopodobniej to olej. Padła uszczelka pod pokrywa zaworów ? Czy tak winno być w tym motorze silnik 1.8 ADR ? Proszę o pomoc.
-
Muzyka w naszych autkach