Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MatUSh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MatUSh

  1. Można prosić o rozkodowanie? WAUZZZ8DZVA289056  Z góry dzięki
  2. MatUSh odpowiedział(a) na Prezes870 temat w Audi A4 B5
    ABS generalnie raz działa raz nie działa, zapala się kontrolka ABS podczas przekręcenia kluczyka lub podczas jazdy autem. (błąd pokazuje się sporadycznie - ale jest dość irytujący ) Błąd na VAG COM to: 65535 - Internal Control Module Memory Error 00-00 , bład po skasowaniu na VAG COM powraca co jakiś czas, czytałem że to wymaga wymiany pompy ABS z modułem pod maską ? Może inni klubowicze mieli podobny problem ???
  3. Panowie ogromna prośba o pomoc.
  4. MatUSh odpowiedział(a) na jakubcs11 temat w Audi A4 B5
    U Ciebie w AFN wg. ETKI występowały dwie wersje kompresora podaje nr części: 8D0260805M oraz 8D0260805MX
  5. Witajcie, ABS generalnie raz działa raz nie działa, zapala się kontrolka ABS podczas przekręcenia kluczyka lub podczas jazdy autem. (błąd pokazuje się sporadycznie - ale jest dość irytujący ) Błąd na VAG COM to: 65535 - Internal Control Module Memory Error 00-00 , bład po skasowaniu na VAG COM powraca co jakiś czas, czytałem że to wymaga wymiany pompy ABS z modułem pod maską ?
  6. MatUSh odpowiedział(a) na Prezes870 temat w Audi A4 B5
    Panowie to i ja się dołącze do tematu: prędkości na kanale 001 wszystkie koła idą równo. Natomiast ostatnio mechanik zmieniał czujnik w tylnym kole i zmieniał łożysko w przednim wszystko ładnie pieknie ale teraz jak jade wolno i naciskam hamulec na suchej nawierzni włacza sie abs a nie powinien. Ponadto raz ABS na desce piszczy raz nie i wtedy na VAG COM pokazuje błąd: 65535 - Internal Control Module Memory Error 00-00 Czy pada pompa abs - i trzeba wymienić ? moj nr pompy to: 8e061411ab Prośba o pomoc.
  7. odświeżam kotleta :) Czy mocowania górne z polifta 2000r. podejdą do przedlifta mowa o tylnim zawieszeniu ?????
  8. Możesz podesłać linka do nich ? Dasz znać jak założysz ?
  9. Witajcie, Potrzebuje pilnie info./podpowiedzi jakie głośniki mogę zamontować w boczki przednich drzwi ? Macie jakieś może propozycje głośników? Chodzi o to żeby były p&p bez zbędnych przeróbek boczków itp. Wyjmuje stare zakładam nowe i heja. Prośba o pomoc panowie - bo moje odmawiają posłuszeństwa powoli Posiadam system NOKIA.
  10. Dzięki za podpowiedź, zerknę i dam znać :)
  11. To jest chyba ten przewód? Nikt nie wie?
  12. Witajcie, dziś zmieniałem króciec wody w audioli i przy okazji wyczyściłem przepustnicę. Zauważyłem ze przewód zaznaczony na zdjęciu jest odłączony ? to wąż od odmy ? Próbowałem odnależć miejsce gdzie to musi być podłączone i niby znalazłem wąż ale tak jakby się wypioł? Macie może schemat gdzie to powinno być podłączone ? I co to wgl jest?
  13. Witajcie, Problem dot. braku tzw. ssania na zimnym silniku, silnik to 1.8 ADR rok prod. auta 1997. Ostatnio został wymieniony czujnik temp. wody (4piny) z uwagi, iż nie działał wskaźnik na zegarach. Teraz wszystko pokazuje, termostat ok - sztywno 90stopni trzyma. Gdzie może być przyczyna braku ssania? Jest gdzieś inny czujnik odpowiedzialny za temp. silnika? - Może komputer nie widzi, że jest zimny silnik ponieważ nie działa ten czujnik silnika ? Nadmieniam, że VAG Com nie wykazuje błędów. Serdeczna prośba o pomoc.
  14. Dzieki za info ??
  15. Znalazłem taki filmik ale nie wiem czy dobrze nazywa się ta część. Objawy podobne do tego z filmiku https://youtu.be/fv0RgwOs8XY
  16. Aku i lądowanie jest ok . 12.86 V Aku na spoczynku. Po odpaleniu 14.40 V wiec alternator tez ok .
  17. Pierwszy błąd pojawia się nawet jak wykasuje Vagcomem i po ponownym podłączeniu błąd nadal jest . Bez odłączania Aku . Drugi błąd - nie chce nic usuwać chce naprawić immo jak fabryka dała . Na pytanie czy mam lpg - nie, auto nigdy nie widziało gazu i nie bedzie widzieć;)
  18. Witam, Vag com wywalił mi dziś następujące błędy na silniku - prośba o analizę ewentualne wskazówki przy usunięciu problemów. Mogę podpowiedzieć ze w aucie jest problem z odpaleniem z uwagi na świecący się kluczyk na zegarach (problem z immo) czasem z 5-10 razy muszę kluczyk cofać wsadzać spowrotem zeby kontrolka zgasła i mogę wtedy odpalić auto. 3 Znalezione: 18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low P1602 - 35-00 - - 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-10 - - - Intermittent 00561 - Mixture Adaptation 15-10 - Adaptation Limit (Add) Not Reached - Intermittent
  19. Witajcie, co to jest za cześć?? (znajduje się obok filtra powietrza) I za co jest odpowiedzialna ktoś wie ? Na biegu jałowym słyszę cykanie z tego urządzenia jeśli dodaje gazu częstotliwość cykania zwiększa się . Prośba o pomoc o info ewentualnie jak usunąć usterkę .
  20. Witajcie, Dziś podczas odpalania auta audi a4 b5 ADR 1.8 95 rok zaczęła mi podskakiwać wskazówka prędkościomierza, po chwili zorientowałem się ze obrotomierz nie podskakuje ale nie działa . Natomiast po przejechaniu jakiegoś kilometra wskazówki zaczęły dzialac. O co chodzi ? Jaki jest problem ? Dodatkowo gdy wyjmę kluczyk ze stacyjki wskazówka prędkościomierza drży przez jakieś 4 sek i się uspokaja. Macie jakieś rady ? Pomocy !
  21. Witam, Proszę o pomoc. Od jakiegoś czasu stukają mi tylne amory. Mianowicie jak wpadam w dołki. Zajrzałem do amorków okazało się, że nie mialem ( w takim rowku ) na amortyzatorze spinki - więc wrzuciłem zegiera - ale co chwila wylatuje z rowka. co moze być przyczyną ? Posiadam gwint - MTS. Być może to jest kwestia złego złożenia amortyzatora z górnym mocowaniem. Macie możę zdjęcia lub schemat jak i co pokolei powinno być złożone w tylnych amorach. Mam dość tego napie...nia po uszach:)
  22. MatUSh odpowiedział(a) na MatUSh temat w 1.8
    Wpływa to negatywnie na prace silnika ?
  23. MatUSh opublikował(a) temat w 1.8
    Witam, Ostatnio podkusiło mnie zajrzeć do świec. I co się okazało świece są w połowie w cieczy.... najprawdopodobniej to olej. Padła uszczelka pod pokrywa zaworów ? Czy tak winno być w tym motorze silnik 1.8 ADR ? Proszę o pomoc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.