Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MatUSh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MatUSh

  1. Owijasz śrubokręt szmatką i podwadzasz kierunek sam wyskakuje tez nic nie rysujesz
  2. Czy ramiona wycieraczek poliftowe podejdą do przedlifta p&p ??
  3. Powoli zrobisz nie odrazu Rzym zbudowano Kwestia funduszy i ogień Jeszcze kilka modów czeka mnie i będzie baja m.in: -kiera s4, -skóra czarna, -felgi 19" RS6, - grill II lift - lampy tył II lift - elektryczne szyby przód - licznik FIS Oraz czeka mnie wymiana: - tarcze - rozrząd Nie wiem czy folii z szyb nie zdejmę bo jakoś mi się odwidziało te czarne szyby tył
  4. Na wiosnę będą w kolorze narazie na zime nie ma co malować Pochwal sie jak zrobisz u siebie
  5. Proszę ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
  6. No powiem Ci że filmik za***isty Muza ok Wszystko dobrane elegancko. ---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ---------- Max Graham Feat. Neev Kennedy - So Caught Up (Original Mix)
  7. Dziś zamontowałem duże prawe lusterko O wiele lepiej autko wygląda i symetrycznie Polecam każdemu kto tego nie zrobil jeszcze Wiec jak wyglądało rezanie: Zakupiłem duże prawe lustro od Angola przedliftowe.Z dwóch lusterek zrobilem jedno w 100% aby do tego dojsc musialem silniczek z malego europejskiego przełożyć do dużego lustra polutować kable i gotowe:decayed: oraz trójkąt trzymający cale lustro także przełożyć z malego lustra jedyną czesc jaką dokupiłem to wklad lusterka prawego niebieskie duże od Seata Toledo,Vento jest takie same i podgrzewane na dodatek koszt takiego wkladu - 25zł. Pozdrawiam serdecznie wkrótce zmiana kiery na s4.
  8. MatUSh odpowiedział(a) na bartek1 temat w Audi A4 B5
    Witam moje pytanie brzmi: Posiadam przedlifta prawe lusterko mam małe. Zakupiłem duże prawe lustro od przedlifta ten trójkąt jest taki sam lecz chciałbym go wymienić na ten z małego gdyż jest pękniety i brzydki(stary plastik) może ktoś mi wyjasnic jak mogę te trójkąty zamienić czy się nie da ??? Oprócz tego musze wymienić wkład lusterka tak ?? silniczek moze zostac ten od angola ??
  9. Jest tak jak mówi Michał na 99%
  10. Jak tarcze to ATE jak klocki to FERODO
  11. Rydzyk vs Sunrise 2003 - YouTube
  12. Valeo rządzi Ja ostatnio bez znaczka audi nic nie kupuje i myślę że na tym pojeżdżę
  13. Nagrzewnica wygląda tak http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcReURDI2ODiliWP31Br8YLAIToET_gND3SNmn4GdfHU5N1I8lPr3Ab_RUJ4 sluchaj jak jestes laikiem to lepiej daruj sobie samemu robote bo tylko mozesz pogorszyć sprawe oddaj to fachowcom
  14. Oddaj do innych mechaników ale dobrych i zobaczysz czy powtórzy Ci sie to
  15. Ja płaciłem 80 zł także leć ustaw i będzie baja i nie zastanawiaj się !!
  16. Po co przerabiać jak kolumna kierownicy jak dobrze poszukasz to za pare groszy kupisz i będzie gitara , no chyba że chcesz miec nie estetycznie to rezaj sam.
  17. pewnie żarnik się konczy lub przetwornica jeżeli żarnik to musisz wymienić dwa odrazu.
  18. MatUSh odpowiedział(a) na Kamillo1992 temat w Audi A4 B5
    Zgodzę się z kolegą powyżej. To są całkiem inne kiery Masato dobrze mówi że bez przeróbek. Natomiast ta z linka jest na duży wieloklin. Dobrze że ktoś tu czuwa nad tematem bo napaleńców nie brakuje i zaraz by zamawiali a okazuje się że kiera do przeróbek ta z alledrogo
  19. Hehehe dobre pod jedna wycieraczke info o spocie a pod drugą wycieraczke moją wizytówke wsadze
  20. No wlasnie też mnie to zastanawia A tam olać narazie mam inne plany Dobrze że założyłeś ten przewodnik nie jednemu sie przyda
  21. Ty trzeba zwerbować wiecej ludzi bo cos reszta sie opierdziela tyle Audic jeździ po skc nie wierze ze tylko my we 3 działamy na tym forum
  22. Pierdzielenia miałeś z tym trójkatem chyba nawiecej co ?
  23. Adam no ładnie Ci sie prezentuje teraz autko trzeba przyznać Sam zastanawiam sie czy chromu nie walić w szyby
  24. Oj troche rozbierania jest w szukajce zobacz może ktos juz pisał o tym wcześniej Bo tutaj na każde pytanie jest odpowiedz
  25. MatUSh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    I tak wymienisz i tak wymieniasz racja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.