Treść opublikowana przez MatUSh
-
Wymiana bocznych kierunkow na blotniku.
Owijasz śrubokręt szmatką i podwadzasz kierunek sam wyskakuje tez nic nie rysujesz
-
Ramiona wycieraczek
Czy ramiona wycieraczek poliftowe podejdą do przedlifta p&p ??
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
Powoli zrobisz nie odrazu Rzym zbudowano Kwestia funduszy i ogień Jeszcze kilka modów czeka mnie i będzie baja m.in: -kiera s4, -skóra czarna, -felgi 19" RS6, - grill II lift - lampy tył II lift - elektryczne szyby przód - licznik FIS Oraz czeka mnie wymiana: - tarcze - rozrząd Nie wiem czy folii z szyb nie zdejmę bo jakoś mi się odwidziało te czarne szyby tył
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
Na wiosnę będą w kolorze narazie na zime nie ma co malować Pochwal sie jak zrobisz u siebie
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
Proszę ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
No powiem Ci że filmik za***isty Muza ok Wszystko dobrane elegancko. ---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ---------- Max Graham Feat. Neev Kennedy - So Caught Up (Original Mix)
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
Dziś zamontowałem duże prawe lusterko O wiele lepiej autko wygląda i symetrycznie Polecam każdemu kto tego nie zrobil jeszcze Wiec jak wyglądało rezanie: Zakupiłem duże prawe lustro od Angola przedliftowe.Z dwóch lusterek zrobilem jedno w 100% aby do tego dojsc musialem silniczek z malego europejskiego przełożyć do dużego lustra polutować kable i gotowe:decayed: oraz trójkąt trzymający cale lustro także przełożyć z malego lustra jedyną czesc jaką dokupiłem to wklad lusterka prawego niebieskie duże od Seata Toledo,Vento jest takie same i podgrzewane na dodatek koszt takiego wkladu - 25zł. Pozdrawiam serdecznie wkrótce zmiana kiery na s4.
-
[ALL B5] Prawe lusterko
Witam moje pytanie brzmi: Posiadam przedlifta prawe lusterko mam małe. Zakupiłem duże prawe lustro od przedlifta ten trójkąt jest taki sam lecz chciałbym go wymienić na ten z małego gdyż jest pękniety i brzydki(stary plastik) może ktoś mi wyjasnic jak mogę te trójkąty zamienić czy się nie da ??? Oprócz tego musze wymienić wkład lusterka tak ?? silniczek moze zostac ten od angola ??
-
Odkręcenie kierownicy poliftowej 1998r
Jest tak jak mówi Michał na 99%
-
Wybór tarcz i klocków do mojej Audiczki
Jak tarcze to ATE jak klocki to FERODO
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Rydzyk vs Sunrise 2003 - YouTube
-
Lampy przód polift 2001 soczewka rozklejanie
Valeo rządzi Ja ostatnio bez znaczka audi nic nie kupuje i myślę że na tym pojeżdżę
-
[ALL B5] Problem z ogrzewaniem
Nagrzewnica wygląda tak http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcReURDI2ODiliWP31Br8YLAIToET_gND3SNmn4GdfHU5N1I8lPr3Ab_RUJ4 sluchaj jak jestes laikiem to lepiej daruj sobie samemu robote bo tylko mozesz pogorszyć sprawe oddaj to fachowcom
-
Maź w układzie powietrza
Oddaj do innych mechaników ale dobrych i zobaczysz czy powtórzy Ci sie to
-
Zbieżność do oceny
Ja płaciłem 80 zł także leć ustaw i będzie baja i nie zastanawiaj się !!
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Po co przerabiać jak kolumna kierownicy jak dobrze poszukasz to za pare groszy kupisz i będzie gitara , no chyba że chcesz miec nie estetycznie to rezaj sam.
-
mrugający xenon
pewnie żarnik się konczy lub przetwornica jeżeli żarnik to musisz wymienić dwa odrazu.
-
Kierownica a4 b5
Zgodzę się z kolegą powyżej. To są całkiem inne kiery Masato dobrze mówi że bez przeróbek. Natomiast ta z linka jest na duży wieloklin. Dobrze że ktoś tu czuwa nad tematem bo napaleńców nie brakuje i zaraz by zamawiali a okazuje się że kiera do przeróbek ta z alledrogo
-
Spociki w Skierniewicach
Hehehe dobre pod jedna wycieraczke info o spocie a pod drugą wycieraczke moją wizytówke wsadze
-
Montaż Chromowanych listw w avancie
No wlasnie też mnie to zastanawia A tam olać narazie mam inne plany Dobrze że założyłeś ten przewodnik nie jednemu sie przyda
-
Spociki w Skierniewicach
Ty trzeba zwerbować wiecej ludzi bo cos reszta sie opierdziela tyle Audic jeździ po skc nie wierze ze tylko my we 3 działamy na tym forum
-
Montaż Chromowanych listw w avancie
Pierdzielenia miałeś z tym trójkatem chyba nawiecej co ?
-
Montaż Chromowanych listw w avancie
Adam no ładnie Ci sie prezentuje teraz autko trzeba przyznać Sam zastanawiam sie czy chromu nie walić w szyby
-
Problem z ciepłym nawiewem ze środka.
Oj troche rozbierania jest w szukajce zobacz może ktos juz pisał o tym wcześniej Bo tutaj na każde pytanie jest odpowiedz
-
Jak usunąć klej ?
I tak wymienisz i tak wymieniasz racja