Treść opublikowana przez MatUSh
-
Pytanie o rozmiar głośnika Sub.
no z tego co wiem to 130mm
-
Pokretła nawiewu brak podswietlenia ale nie zarówka
styki nie łączą. albo masz coś z kablami nie halo. może gdzieś uszkodzony abo co obczaj całe kable
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
Ja również posiadam taki komplecik, też nie narzekam
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
0W-40 Castrol Edge
-
Kierownica a4 b5
nawet nie wiedziałem że ta kiera pasuje bez przeróbek tylko czy aby na pewno bo może warto by coś pokombinować z kołem kierowniczym to jest porzedliftowa kierownica na mały wieloklin wiec pasuje bez przeróbek Dzięki za info przyda się
-
Polecane opony letnie
Continental Premium Contact 2 POLECAM b.dobre
-
Głośniki przód
Sluchaj ja mam 95 rok i mam glosniki nokii 130mm Jeżeli kolega up chce zmieniać to polecam głośniki Hertz Hertz ESK 130.4 polecany do Audi A3 A4 BMW 3 5 7 (2788289207) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
zaciski i jarzma-z jakiego auta podejda?
" z młodego auta" tzn ? jaki rocznik konkretnie ?? wydaje mi sie ze z rocznika 99- 00 powinny pasować ręki nie dam uciąć może koledzy potwierdzą.
-
Ile gazu mieści butla w kole.
43 literki
-
[B5 AFN] Fabryczna pompa wody?
Polecam Hepu pompa super i germańska
-
stuki... wymienione wszystko
cholera wie jaka może być przyczyna ... skoro wymieniłeś wszystko prawie i nadal to samo hmmmm to mnie zażyłeś uważałem ze to poduszki amorków wyrobione bo tez ten temat przerabialem ale u mnie stuki ustały. A byłeś u jakiegoś fachowca ? Co on na to ?
-
[ALL] Boczne uszkodzenie opony - czy da się naprawić ?
kupuj nową nie oszczędzaj na bezpieczeństwie !!
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
Przedstawiciel LaniRenzo Nagaz Stefanowski Sp. J. NAGAZ STEFANOWSKI SPÓŁKA JAWNA Al. 1-go Maja 47 90-740 Łódź [email protected] Godziny pracy: 8 - 17 Poniedziałek - Piątek, 8 - 13 Sobota Tel. 042 638 00 50 Tel. 042 638 00 55
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
podejdzie raczej
-
Skrzypienie przy skręcie
i jak ? Pomogło?
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
co autor ma na myśli ? Brak oznaczeń na klapie COOO musi być OOOO jest na klapie !! ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
co autor ma na myśli ?
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
Mam kierunki juz zakupione tylko muszę zamontować. Kolorek mój jest inny niż Twój LY7T
-
Na jaki kolor zimówki?
czarny mat
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
Nowe foty po zmianie lamp. Setup Zimowy ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
-
Problem radio alpine
tu masz rozkład bezpieczników do swojej B6 [A4 B5,B6] Schemat bezpieczników
-
felgi wzor RS4 w purpurowym lub kremowym kolorze
tu masz różne kolory Conrad Electronic Sp. z o.o. . Zatem czekamy na wybór i efekty malunku
-
Co to za wtyczka ??? V6
większe zdjęcie daj bo nic tu nie widać dokladnie:wink:
-
Skrzypienie przy skręcie
jedziesz z koksem pochwal się czy skrzypienie ustało Powodzenia
-
Jakie zestaw HID ksenon XENON
Ja bym kupił na Twoim miejscu oryginalne xenony i było by po sprawie Taki zestaw HID jaki zaprezentowałeś w linku to nie jest dobre rozwiązanie chyba ze chcesz oslepiać uczestników ruchu